Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Házas férfival viszony fórum

Házas férfival viszony (beszélgetős fórum)


1 2
32. Niky
2020. máj. 27. 18:49
Mindig két vége van a dolognak.Van a megcsalt asszony aki boldogtalan,és van a szeretö aki szintén boldogtalan mert nem az övé az úriember teljesen.Biztos megéri ez a sok bánat egy diszpéldány miatt?Aki szingli legyen önbizalma és szingli pasik után kajtasson.Aki pasi egyszer csalt,az a szeretöjét is simán meg fogja..
31. kagi67
2020. máj. 19. 07:47
Menekülj, zárd le a kapcsolatot, ha jót akarsz hosszú távon magadnak! Ne akarj akár évekig szenvedni, egyedül tölteni minden ünnepet, sok hétvégét. Nyilván megvan a jó oldala is a pasinak, de több lesz a megaláztatás, mint az öröm. Tapasztalatból mondom, pedig nalunk a feleség általában egy másik országban volt.
2020. máj. 17. 07:42
Én is ismerek olyat, ahol az asszony rögtön teszi fel a közös idilli fotókat a családról azért, hogy a szerető lássa, ők mennyire együtt és boldogok. Mondjuk ott tud mindenki mindent, a pasi meg egy nagy f@szkalap, a felesége nélkül nem lenne csak a szaros gatyája, mert minden az asszonyé és az asszony nevén. Az asszony vitte a házasságba.
29. S. Andrea (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 17. 07:35
Nem tudom hogy egyáltalán férfinek lehet e egy ilyet nevezni. Már akkor hazudott mikor meg ismerted. Játszik veled semmi más. Nem fogja otthagyni a feleségét.
2020. máj. 16. 13:43
Ismerős lányt 22 éves korában "cserkészte" be egy 40-es férfi. Ígért fűt-fát, 200 km-re odébb költözött. Férfi bérelte a lakást, kis türelmet kért gyerek egyetemre indítása, elvégzése, stb... Ja, dolgozni se menjen, ő fizeti a háztartási meg egyéb (fodrász, körmös, plasztikus, edzés, stb.) kiadásokat.Így ment 15 évig, majd fel is út le is út a lánynak. Nem ítélkezem egyébként, szintén bedőltem egy hitegetésnek. De nem tartott évekig. Ha nyekegtem, csak annyit mondtak: "Akivel csalnak valakit, őt is fogják. Miből gondolja akár nő, akár férfi, hogy ő a legszebb, legokosabb, leg-leg-leg-leg minden.
2020. máj. 16. 11:47
Soha nem mennék bele ilyen helyzetbe,bár lett volna alkalmam.
26. matyera (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 16. 11:40

Óóó... miért? Hogy csinálhatsz ilyen butaságot? Heti 1 szex ennyit megér??🙄🙄 Azt gondoltam friss a dolog és a pasi elmondta, hogy már nem akar a feleségével élni. De ez így egy nagy hazugság. Gondolom így nem lehet egy közös ünnep sem, se karácsony, se egy Bálint nap, sem szülinap..pff..

Minek csinálod? Nem keresel közben más pasit is?

25. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 16. 11:33
Csakis a szerelmednek higgyél ő őszinte veled hisz annyira szeret.Biztosan elhagyja majd az asszonyt és elvesz feleségül. Közös gyerekeitek is lesznek. Pont kb 100 év múlva de ezt a kis időt féllábon is kibírod.
24. gyöngy:) (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 16. 11:17

Akkor meg pláne muszáj elengedned!

Ne pazarold el az éveidet mert azok már nem jönnek vissza és hipp-hopp teljesen egyedül találod majd magad a világban, míg ő majd vígan éli az életét a családjával!

23. Kaludiak. (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 16. 11:12

Pontosabban kepeket posztol? Ha igen, akkor friss kepeket?

Mert nekem is volt egy olyan kapcsolatom ahol a feleseg szint ugy posztolta az idili csaladot allandoan de csak regi kepekkel! Es a no nem szazas egyszeruen hazudozik a mai napig hogy eggyutt van az exemmel mikozbe 3 evig egyutt eltem az exemmel es akkor is posztolta.. de erted egy ejszakat sem maradt kint az exem

22. cc7a88f96d (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 16. 11:07
Hù akkor veled van a gond.Nem ismered be sajàt magadnak,hogy hülyère vesz🙈mièrt jò ez neked?Èveket pazarolsz el a semmire.Màr règ lehetne egy normàlis pàr az oldaladon ha nem erre a senkihàzira pazarlod a dràga időd😑
2020. máj. 16. 10:54

Már ezerszer szakitottam, és újra megkeres , és újra hiszek neki.

Azt tudni kell, itt már évekről beszélünk ..

2020. máj. 16. 10:52
Nagyon nehéz lelkileg . 😞
2020. máj. 16. 10:34

Hát figyelj! Én három durva válást láttam , amiről a posztok alapján azt gondoltam, hogy igen!! Ez az!! Létezik az igaz szerelem!

Aztán francokat! Boldogtalanságot és talán a szürke magányos hétköznapokat posztokba élték meg

18. gyöngy:) (válaszként erre: 13. - Matyera)
2020. máj. 16. 10:11

Szerintem meg vannak nők, akik a látszat kedvéért posztolnak. Nem egyet ismerek.

A házasságuk kuka, de kifelé igyekszenek mást mutatni.

17. gyöngy:) (válaszként erre: 15. - Andi6020)
2020. máj. 16. 10:05
Az csak véletlenül becsúszott, a tengerparti nyaralást is az asszony intézte.
16. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 15. - Andi6020)
2020. máj. 16. 09:58
a szemét asszony, de ő nem akarta a gyereket, a szentlélektől fogant,
15. andi6020 (válaszként erre: 9. - Gyöngy:))
2020. máj. 16. 09:55
Közben meg az asszony szül, vagy nyaralni mennek :D
14. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 10. - Matyera)
2020. máj. 16. 09:48

Oké, viszont én a számok törvénye alapján írtam. Nem írhattam mégsem, hogy Matyera, mint nő megcsalta a férjét , de fair volt a szeretővel. A férfiak kicsit másképpen működnek, tisztelet a becsületes kivételnek!

Én nem mondom, hogy nem esik jól, ha be szeretne cserkészni egy hímnemű, de annyira átlátszók, amikor a gonosz feleséggel jönnek, a meg nem értett lelkükkel, és csak a gyerek miatt maradt vele, vagy ennek ellenére megszerette volna kímélni a feleségét. Ahhha.

Én az az ember vagyok, aki sosem csalta meg a férjét. Nekem az a fontos magammal, magamnak feleljek meg. És nálam az alap, amíg valaki mellett vagyok nem kacsintgatok ki a kapcsolatból. Annak ellenére eljátszadoztam az ilyen pasikkal, hogy oké drága, ha rossz a feleségeddel, költözz el és akkor szabad a pálya. Kifogás, kifogás..... ahol meg nem volt, ott elmondtam neki is az igazat, hogy csak egy próba volt, tényleg merne-e lépni.

13. matyera (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 16. 09:40
A posztok sajnos semmi jót nem jelentenek. Ha a nő is úgy gondolja, hogy a házasságuk már kuka,akkor nem posztolna. Még a látszat kedvéért sem. Ebben a helyzetben nem tudjuk ezt megtenni, hidd el tapasztalat.
12. globus (válaszként erre: 11. - Globus)
2020. máj. 16. 09:39
Menekülj!
11. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 16. 09:39

Azta, fenékre ültünk, akkora újdonság! 🙂

Egyetlen jótanács:

10. matyera (válaszként erre: 4. - 9b10f3d7ff)
2020. máj. 16. 09:39
Ezt azért nem kell borítékolni. Megcsaltam a férjem. Mondjuk én egyből elmondtam a szeretőnek,hogy mi a szitu. De nem voltam csalfa annak előtte. És most sem érzem, hogy nekem meg kéne csalni a páromat.
9. gyöngy:) (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 16. 09:36
Az mindig úgy van, hogy nincsenek jól meg.
2020. máj. 16. 09:34
🤦‍♀️😁😁
7. Ildi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 16. 09:28
A feleségnek
2020. máj. 16. 09:26
Epic klasszikus. A sokmilliomodik..
5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 16. 08:44

A szemednek.

Lépj tovább.

4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 16. 08:43

Magadnak.

Nekem egyből elszállna minden érzelmem az ilyen iránt, aki már az elején port hint a szemembe.


Aki hülyére veszi a feleségét és a szeretőjét is, nem csodálkoznék, szeretőkről is beszélhetünk.

Azt nem értem, miért gondolja valaki, aki az elsőt, másodikat megcsalja, vele nem ugyanez fog történni, vele miért lenne gerincesebb szerinted?

3. semleges (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 16. 08:41

Ne higgy senkinek, fejezd be a viszonyt.

A posztolás is igaz lehet, hiszen a férj a családdal tölti a hétvégét és a szabadidejét. Gondolom veled lopott órái vannak. Ennyit érsz? Ha igen, akkor annyit is fogsz.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook