Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Házas férfi szeretője lenni fórum

Házas férfi szeretője lenni (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
2011. máj. 19. 15:31
Házas férfi szeretője lenni= gusztustalan
1668. e58f31d46e (válaszként erre: 1666. - Erzsii)
2011. márc. 13. 15:13

Igazad van!

Engem is évekig hitegettek. Eredmény? Semmi!

A gyerekei még nagyobbak, volt 1-2 közös nyaralásuk, én pedig továbbra is egyedül...

2011. márc. 3. 13:01

Teljesen igazad van erzsii! Már én is rájöttem.

CSak belül fáj a lelkem és a szívemet törte össze. Pedig szerintem nem ezt érdemelte tőle.

Már vége amúgy mindennek....

1666. erzsii (válaszként erre: 1657. - 2bdee80e83)
2011. márc. 2. 17:35
ez csak viccel veled. már elég nagyok a gyerekei ha téged akarna. és úgyis tudná őket segíteni ha veled lenne. majd ha betölti a kisebbik a 18-at akkor majd kitalál valami mást. ennyi idő után már dönthetne ,hogy téged akar vagy nem.
1665. engel17 (válaszként erre: 1663. - 2bdee80e83)
2011. febr. 25. 16:56

Szerintem ne bánd, hogy belementél, próbálj meg a szép dolgokra koncentrálni. Még, ha ennyi is volt az egész... Ha pedig úgy érzed, hogy kevés, amit adni tud, akkor mondd el neki, ne menj bele egy megalkuváson alapuló kapcsolatba, mert csak rengeteg fájdalmas tapasztalatodba és az önbecsülésedbe fog kerülni.

Az én helyzetem is elég cifra, nem tudom, merre tovább, most kicsit szenvedek, úgyh át tudom érezni a problémád.

1664. engel17
2011. febr. 25. 15:55

Két hónapja vagyok ebben a helyzetben, eleinte minden csodaszámba ment, aztán elkezdtek neki hiányozni a gyerekei (külföldi), és most szétszakadtnak érzi magát. Tegnapelőtt időt kért tőlem, hogy tisztázza, mit is akar valójában, nem tud a gyerekei nélkül élni, de engem is nagyon szeret, a lelki társaként kezel. (Ahogy én is őt.) Mindketten borzasztó szomorúak vagyunk jelenleg, bár nekem kell erősebbnek lennem, nem?

Tudtok-e valami tanácsot adni, hogyan vészelhetném át ezt az időszakot? Jelenleg külföldön van a családjánál, másfél hét múlva jön vissza.

Köszönöm előre is.

1663. 2bdee80e83 (válaszként erre: 1662. - 9536810fa1)
2011. febr. 25. 14:42

Igazad van, nem éri meg. Az a baj, hogy nem érdemli meg, eddig is én tettem többet ebbe a kapcsolatba, pedig az elején nem akartam, ő akarta, de végül belementem miután megismertem és meg is szerettem. Minden olyan jól indult, működött a dolog...

De mivel nem tudja megoldani azt sem, hogy hogyan találkozzunk, így már kicsit kezd elegem lenni ebből az egészből! Csak az a baj, hogy idegileg kikészültem teljesen, azért kértem most tanácsot tőletek!!!

Nehéz lesz elfelejtenem, csak az a jó, hogy itt a családom és ő miattuk megteszem, muszáj megtennem!!!

Ha ő is a családját választotta, akkor én miért ne őket választanám.


Sajnos tuti nem én vagyok egyedül ilyen helyzetben, már bánom, hogy belementem, de majd az idő mindent megold!!!!


Igaz????


Kérlek, legalább lelkiekben segítsetek, köszönöm.

1662. 9536810fa1 (válaszként erre: 1661. - 2bdee80e83)
2011. febr. 25. 13:55

...hülyének néz, még annyira se erőlteti meg magát, hogy valami jobbat kitaláljon, sablon duma... sablon csajnak (?).

El fogod cseszni a saját életed, a párodét és a gyerekeidét... hja... ehhez jönnek még a nagyszülők is... egy nagy semmiért. Megéri?

2011. febr. 25. 13:46

Kösz.

Tudom mi a megoldás: hagyni a fenébe. Csak nem olyan egyszerű!De ha van tapasztalatod, írd meg.

1660. 9536810fa1 (válaszként erre: 1659. - 2bdee80e83)
2011. febr. 25. 13:44
Ok. :) Én pedig rendes leszek és nem írom le a véleményem azzal kapcsolatban, amit írtál.. és amit még láttam hozzá. :)
2011. febr. 25. 13:38
Töröltem mindent!!!
1658. 9536810fa1 (válaszként erre: 1657. - 2bdee80e83)
2011. febr. 25. 13:27
... azért a családi fotókat levenném a helyedben, ha már ilyen problémákkal küzdesz, és ki is teregeted. :/
1657. 2bdee80e83 (válaszként erre: 1655. - Babacico)
2011. febr. 25. 13:21

Szia.


Nem teljesen hasonló,de valahol mégis ilyen az én történetem is, amibe most kerültem,vagyis vagyok én is 2,5 éve.

Köztünk "csak" 17 év van,ő 44 most.


Szóval mi nem laktunk együtt egy percet sem, ritkán is találkozunk mostanában,mert én itthon vagyok, míg dolgoztam többet taliztunk,telefonon beszélünk inkább, de ami nekem is nagyon fáj, hogy nem hagyja a családját ott, annak ellenére, hogy engem szeret és akar, de nem egy-két órára. Azt kérte tőlem várjam meg, a kisebbik gyereke most kezdi a gimit, s ha 18 lesz, utána már tud lépni, de míg a gyerek "kicsi", addig nem,mert gondoskodni akar róluk. Kettő van, a másik már 17 éves. Ehhez mit szóltok? Ki mit csinálna? Én is fülig szerelmes vagyok bele, nekem is van családom, de én hamarabb is lépnék ha ő azt kérné tőlem. Akar, csak várjak! Szerintetek mit csináljak?

1656. erzsii (válaszként erre: 1655. - Babacico)
2011. febr. 21. 06:58
hát azért te jól át vagy verve!!
1655. Babacico
2010. dec. 1. 00:02

Sziasztok!

Ki kell írni magamból... 2 és fél éve kezdődött!

25 éves vagyok... a párom 45... lehet hogy sokan elitélnek, és nem hiszik hogy ez szerelem...

Pedig az! Nagy szerelem! Nem tudom hogy történt... csak úgy megtörtént... tán egy átmulatott éjszaka tehet mindenről, amikor az ágyában kötöttem ki! Tudtam, hogy nős, de önző voltam... Minden nap velem akart lenni. Én nem akartam. A 20 év is probléma volt, a házassága is baj volt... De aztán mégis minden este együtt voltunk... A családja vidéken él, de őt a fővárosba köti a munkája. 2 hónap után összeköltöztünk. heti 6 napot velem van, 1-et a családjával. 1 év után beütött a baj! Terhes lettem! Nem akartam gyereket, hisz még én is gyerek vagyok! Sírva könyörgött, hogy tartsuk meg, ha kell ő elválik! Már van 2 gyereke! Azt mondtam neki nem akarom a babát, és nem akarom hogy elváljon. Akkor még nem voltam erre felkészülve! Ő megértette! rá 3 hónapra megint terhes lettem... hozzáteszem, hogy folyamatosan gyógyszer mellett. Ekkor már egyikünk sem akarta. Elkezdődött a veszekedős időszak... A válság miatt csődbe ment az amúgy nagyon jól menő vállalkozása... a vadonat új felsőkategórás luxus autót elvitte a bank! Még mielőtt egyesek félreértenéének... Mindig mindent saját erőmből oldottam meg! Nem a pénze kellett!!!! Veszekedtünk azon, hogy szerinte nem vagyok nő, mert nem mosogattam el... persze... mert éjt nappallá téve dolgoztam napi 16 órákat heti 6 napon keresztül, hogy minden rendbe jöjjön és a családja ne haljon éhen....

bizony... az ő felsége soha életében egy percet sem dolgozott... 3 hónapon keresztül én raktam pénzt a felsége bankszámlájára... Amiért én dolgoztam... Nem a feleségének adtam... a gyerekeinek... ők nem tehetnek semmiről... Nem ismerem a feleségét... Nem mondok rosszat... Viszont gyűlölöm mert akit szeretek az övé!!!

A helyzet kezdett lassan javulni... És én egyre jobban éreztem hogy ennek véget kell vetni... Minden nap, minden együtt töltött perc után egyre nehezebb lesz... Mi felvállaljuk a kapcsolatunkat... hisz a főváros elég nagy... A barátai is ismernek... Még a sógora is! Egyedül a felsége nem tud semmit! Együtt élünk, de az otthona nem velem van! Betegesen szeretem, de ebből a kapcsolatból soha nem lesz semmi... már nem fog elválni... az az idő amikor megtette volna... már elmúlt... Ha velem van Boldog vagyok! Ha nincs velem depressziós... Rámegy a fiatalságom és rámegyek én is! De szeretem mindennél jobban! Most is egyedül vagyok itthon és nem hívhatom fel, hogy kirúgtak az állásomból... nem sírhatok neki... nem vigasztalhat meg... mert OTTHON van! De holnap jön és holnap megint boldog leszek...

Tudom szánalmas vagyok...

2010. szept. 14. 09:56

Köszi jó hogy itt ne itélik el az embert. Régen megmondom öszintén én is elitéltem az ilyen embert, de igaz a mondás hogy amig nem voltál olyan helyzetbe ne itélkezz!!!!!!!

Lehet többet várok ettől a helyzettől , olyan aranyos bármibe kérek segitséget segit, nem anyagiak nem félreérteni!!!! Attila (neki vannak a fiai) ha kell jön velem a kocsijával (kisteherautó ) fuvarozni ezt-azt. Hivatalos ügyben segit. Tudom el kéne felejtenem őt mármint azt hogy szeretem !!!! Nem szabadna de mit csináljak???? atz hiszem a kedvenc idézetem is mindent elárul: "az ember erős, de a szíve megszakad , ha azt akit szeret szeretni nem szabad!" Ennyi ezt kéne szem előtt tartani! Sokat gondolkoztam és rájöttem velem van a baj mert szegény ha azt mondaná elválik vagy engem választ nekem ugy már nem kéne!!!!!! Elég bonyolult vagyok ugye?????????

1653. samdo (válaszként erre: 1652. - Erzsóka28)
2010. szept. 14. 09:45
szabad vagy, nincsenek elkötelezettségeid, jól érzed így magad.... no problem :)
2010. szept. 14. 09:37

Sziasztok.

Kérdés nincsen csak leirtam hogy ez a helyzet nálam. Szerintem ezért is nem tudok másik kapcsolatot kialakitani. Lehetett volna de én elküldtem. Tudom hogy ugyis megcsalnám. Szerintem én ilyen vagyok. Legalább nem bántok meg senkit.

1651. samdo (válaszként erre: 1649. - Erzsóka28)
2010. szept. 14. 09:16
biztos ismered a mondást: "két szék közé estem", hát? könnyen megeshet...
1650. puritan (válaszként erre: 1649. - Erzsóka28)
2010. szept. 14. 09:10

Egek!

Mi a kérdés?

2010. szept. 14. 09:02

Sziasztok.

Én is szerető vagyok és már nem tudom komolyan hogy mi van. Sajnos elkövettem azt a hibát amit nekünk nem szabad:beleszerettem. Néha nagyon imádom , néha mikor nem hív gyűlölöm. Egyszerűen kész vagyok. Adva van egy 42 éves nős 2 gyerekes pasi a fiai:20, 18 évesek. Na ő az akit szeretek. Ráadásul elég közel lakunk egymáshoz ugyhogy elég sűrűn látom. Vele nem annyira jó a szex. De ha találkozunk vagy ne adj isten a feleségével meg vele közösen megiszunk egy kávét vagy 1 sört (ismerem a feleségét is meg a fiaikat is) akkor utánna mikor hazaérek már vár az sms-es hogy nagyon jól érezte magát hogy ott voltam. Ritkán de szokta mondani a feleségeével veszekszenek. Tudni kell egyszer már megcsalta őt nem velem évekkel ezelőtt nagy balhé volt!! majdnem elváltak de végül együtt maradtak. Aztán van egy másik pasi is szintén 42 éves feleség van sajnos gyerekük nincsen mert nem lehet a feleségének. Na vele is sikerült összeakadnom. Az a baj hogy a két pasi ismeri egymást mondhatni barátok. Félek egyszer kiderül és akkor nekem annyi.Laci akinek nincsen gyereke na vele eddig kb 6-7szer voltam de ugy 2 hónapja nem is hiv!! Iránta nem érzek semmit, viszont irtó jó volt vele a szex!!! Azt is kérte szüljek neki gyereket de nem fog elválni ezt is megmondta. Én nem akarok még egyenlőre gyereket, és ilyen áron meg főleg nem, ugyis kiderülne és akkor mit mondok majd??? Főleg a gyereknek hol az apja??? Én meg lehet most nagyon megfogtok utálni de gyereket szeretnék majd de férjet nem!! Higyétek el ennek is megvan az oka (de ez egy másik téma). Én pedig egy 28 éves lány vagyok, nem az a kimondott szépség de sokak szerint szép vagyok. Főleg az idősebb pasiknak jövök nagyon be, nem tudom ez miért van. Lehet a gondolkodásom miatt, nem tudom.

1648. Tamianyu (válaszként erre: 1646. - Fedo)
2010. szept. 7. 08:49

Nem,nem voltam ilyen helyzetben,mert nem mentem bele sosem,és nem is másznék sosem mások életébe családjába,pláne ahol gyerekek is vannak!Ez csakis tisztesség kérdése.

Egyébként dúrva vagy nem,ez a helyzet,és szerintem maga a tény a dúrva nem a megfogalmazás.Mindegy,hogy a kakira rózsaszín fedőt teszel vagy feketét,ugyan az van alatta akkor is!Aki rossz házasságban él,és nem akarja folytatni az elválik.Pláne ha egyéb oka is van rá,pl másba szerelmes!Ha nem teszi,akkor kamuzik a szeretőnek,aki boldogan beveszi minden szavát arról mennyire imádja őt,és mennyire rossz neki otthon.Nekem az ilyenektől mindig forgott a gyomrom.És képzeld tapasztalat,én is váltam egyszer.Nős pasi meg bárkinek akadna,sokan keresnek szeretőt szórakozásra az elszürkült házasságuk mellé,de akkor is a feleséghez a családhoz ragaszkodnak,Ők az életük.

Minden felnőtt embernek van választási lehetősége!

Aki valóban szerelmes ezekben a helyzetekben az a szerető,nem a férj.Ő csak vakít neki is,otthon is.De ha választani kell,akkor kb 99%-ban a család mellett döntenek.Csak az az egy-két százalék a szerető mellett,aki valóban szerelmes belé,és tényleg vele akar közös jövőt.Akinek esze van nem tart fenn ilyen viszonyt,ne vesz be minden mesét,csak a tényeknek hisz,nem alacsonyodik le szerető szintre,pláne nem hosszú ideig.

1647. Fedo (válaszként erre: 1645. - Vipera-1991)
2010. szept. 6. 20:25
mástól tudtad meg,hogy nős?
1646. Fedo (válaszként erre: 1643. - Tamianyu)
2010. szept. 6. 20:25
azért ez nem igy működik. sajna nem ilyen egyszerű a helyzet. gondolom, még nem voltál benn ilyenben,különben nem irnál ilyeneket.( üriteni akar... )ez kicsit dúrva, sőt nem kicsit. de kivánom, hogy ne is legyél.
2010. szept. 5. 23:06
Én tavaly nyáron majdnem belefutottam egybe........de még időben figyelmeztettek.
1644. Tamianyu (válaszként erre: 1632. - Milis)
2010. szept. 5. 23:03

Tuti lehetsz:D

Ha tőle csak ennyire telik,mert ennyire tisztességes,akkor bizti boldog leszel vele...Csak nehogy te többet várj,hogy esetleg majd veled tisztességesebb lesz!

Én komolyan nem értelek meg benneteket.

1643. Tamianyu (válaszként erre: 1640. - Fedo)
2010. szept. 5. 23:00

Akkor miért is nem vált még el,és miért nem él veled??Gondolom csak feltetted már neki ezt az egyszerű kérdést:O

Én nem tudnám elviselni,hogy a férfi akivel szeretjük egymást máshoz menjen haza,és engem csak akkor rángasson elő ha üríteni akar,ha meg útban vagyok akkor mehetek a sufniba....

Mert ebben a felállásban gondolom ez a helyzet.

1642. Fedo (válaszként erre: 1641. - Nedi)
2010. szept. 4. 21:04
hát párszor már buktunk, de utánna folytattuk tovább.
1641. nedi (válaszként erre: 1640. - Fedo)
2010. szept. 4. 18:34

3x is neki futottam,nem igazán tudom erre mit is válaszoljak,mert nem ismerlek sem téged,sem a helyzeteteket és megsérteni sincs szándékomban.De talán a barátod felesége nem lehet annyira rossz ember,hogy ne érdemelje meg,hogy a férje tisztességesen elé álljon és lezárja a házasságukat.

Szerintem fordított helyzetben te is ezt várnád el.

Mert,ha ez kiderül csak úgy véletlenül,rémes nagy törést okoz ám ez egy ember életébe:(Szerintem.

1640. Fedo (válaszként erre: 1639. - Nedi)
2010. szept. 4. 17:09
valóban vannak ilyen pasik is. ők gondolom csak a szexért mennek félre. a mi esetünk más. mi nagyon szeretjük egymást.
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook