Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Havi két menstruáció fórum

Havi két menstruáció (beszélgetős fórum)


10. Sankyka (válaszként erre: 9. - Youlcsi)
2010. márc. 29. 10:22

igen,én is így leszek vele.Kivárok.

Sokaktól hallom,hogy volt már ilyen tapasztalatuk,uhogy most már kezdek megnyugodni.

köszönöm az eddigi hozzászólásotokat!

de úgy is írok hogy mizu,illetve bárki írhat,segítünk a tapasztalatokkal egymáson!

9. youlcsi (válaszként erre: 8. - Sankyka)
2010. márc. 28. 21:13

lehetett az ovuláció miatt.

ha ismétlődik, azért lásson orvos. de így, hogy csak egyszer történt meg, nem vsz hogy van jelentőssége.

2010. márc. 28. 10:02

az egész nálam úgy van,hogy szeptembertől nem szedek antibébit.kicsit paráztam hogy hogy is fog megjönni,mert erről sokat olvastam,hogy majd összevissza meg sehogy.

de szerencsére,nagyon szépen megjött minden hónapban ezidáig.ugyanis a mostani két héttel ezelőtti vérzésem,is inkább barnásnak mondható volt eleinte,aztán vér,és pár nap alatt el is múlt,sőt a hasam sem fájt.Gondoltam most ilyen volt.De tegnap kicsit megijjedtem,hogy már megint vmi barnás van,plussz egy picit véres is:(

velem ilyen soha nem fordult elő,uhogy nincs tapasztalatom.

még az is hozzá tartozik a storyhoz,hogy mióta nem szedem a gyógyit annyi bajom lett:( pattanásos bőr,hamar zsirosodó haj,és gyomor panaszok.de igazán a gyomrommal van baj,sokat fájdogál,aztán most már gyomorfekélyre kezdek tippelni.amikor ősszel el kezdett fájni,akkor voltam vele dokinál,ahol nem találtak semmit (vérkép+uh)hát nem tudom.

na mind1 ez csak egy kis kitérő volt,de kezdek már minden rosszat a fogamzásgátló abbahagyásával összefüggésbe hozni....

7. emily (válaszként erre: 5. - Emily)
2010. márc. 27. 19:56
Bocs, ez Sankykának szólt! :)
6. Gaby76 (válaszként erre: 1. - Sankyka)
2010. márc. 27. 19:55
ja, és nem igazi vérzés, hanem ilyen barnás valami
5. emily (válaszként erre: 2. - Tündi7)
2010. márc. 27. 19:55
Főleg akkor, ha esetleg most váltottál fogamzásgátlót! Nálam is ez volt, a doki bácsi írt egy olyan fogamzásgátlót, amiben több a női hormon és megszűnt a köztes vérzés.
4. Lolita63 (válaszként erre: 1. - Sankyka)
2010. márc. 27. 19:54

Szia!

Lehet a középidőt érzed,és azért maszatol.Gyógyszert szedsz?

3. Gaby76 (válaszként erre: 1. - Sankyka)
2010. márc. 27. 19:54
szia! a nőgyógyász "köztivérésnek" nevezte, a termékyen napokon enyhébb vérzés - nekem addig volt, amig nem szedtem antibébit, azota talán évente max. egyszer. Nem betegség, hormonzavar. Amikor nagyon görcsöltem, akkor 1x elmentem miatta, kaptam injekciót és másnapra elmúlt. Ha nem fáj nagyon a hasad, akkor szerintem várd ki a következő hónapot, és ha akkor is jelentkezik, akkor doki. De nekem tenyleg nem csinalt semmit, csak injekciot adott, és mivel nem akartam minden honapban ezert dokihoz jarni, beletörődtem. +az antibébi is segitett
2. Tündi7 (válaszként erre: 1. - Sankyka)
2010. márc. 27. 19:47

Szioka ha szedsz fogamzásgátlót akkor az kavart be valamiért

én nekem negyon sokat volt már igy :((

2010. márc. 27. 19:45

Még nem tapasztaltam ilyet,de kb.két hete volt meg,és most újra azt tapasztalom,mintha meg akarna jönni,de nem olyan rendesen (nem tiszta vér és kevés is ahhoz képest).

Kicsit tartok,hogy mitől lehet,még kivárok,aztán doki.

De kiváncsi vagyok tapasztalatokra,kinek volt már ilyen "élménye"...?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook