Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Havanna lakótelep! Mit tudsz róla? Éltél már ott? Mi a véleményed? fórum

Havanna lakótelep! Mit tudsz róla? Éltél már ott? Mi a véleményed? (beszélgetős fórum)


2020. márc. 3. 15:44

Ugyan régi a fórum, de ha lakik valaki a Havannán, vagy a Csontváry K. Tivadar u. elején, milyen a csótány és ágyi poloska helyzet?


Azt hallottam, hogy vannak. Ott készül ismerős lakást venni, ezért érdekelne.

2016. aug. 26. 17:51

Nem laktam ott soha, de régebben voltam ott egy kolléganőmnél. Már akkor sem értettem, hogy miért fikázzák annyira. Jó, nem egy József Atilla ltp, de akkor is.

A minap arra felé vett az utam. Lakótelep, 10 és 4 emeletes épületek, a szélén kertes házak. Tiszta, kulturált, zöld övezet, fák, füves terület. Autóval voltam, így a közlekedést nem tudom, de írták előttem, hogy jó.

2016. aug. 26. 17:39
Mennyit valtozott az elmult evek alatt? Elonyere vagy hatranyara?
2013. ápr. 14. 23:30
Sziasztok, én 3 éve lakok itt, s eddig semmi gáz nem volt. Sőt, kollégám szerint még tisztább is a ház, mint ahol ő lakik (új építésű hi-tech garzon, de a lakók tojnak a közös költségre). Szó mi szó, a rahedli dóm biztonsági kamera, rendőrségre bekötve, reakcióidő 1-2 perc. sokaknak elment a kedve a Havannaától :)
2012. aug. 11. 21:00

Itt lakom már 33 éve.

A rossz híre sajnos a 20 évvel ezelőtti állapotokat tükrözi. Ma már nagyon sokat fejlődött. Vannak mindenhol "bunkó" emberek, minden lakótelepen. Viszont bátran állíthatom, hogy igaz amit bmkrisza irt, nagyon sokat fejlődött 20 év alatt a lakótelep, s a kerület is. S amióta a KÖKI megújult még a közlekedés is sokkal gyorsabb, s kulturáltabb lett. A lakótelepi házakat a panelprogram keretében most építik-szépitik.

Szerény személyem nagyon szeret itt élni.

2012. márc. 7. 13:58

Egy barátom szociális munkás ott, azt mondta nem olyan gáz, mint a köztudatban él...

Én mondjuk nem laknék ott.

12. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 11. - Torkos)
2012. márc. 7. 13:52

A nagy többség gyermekes család ott.Igy is lett kialakítva az egész lakótelep.Aki csak hallott róla,el sem hinné,hogy milyen klassz lett ott minden.Én laknék ott nagyon-nagyon szívesen!!!

A közlekedés is szuper,ami azért nem elhanyagolható.

11. torkos (válaszként erre: 9. - 6ee0ffb012)
2012. márc. 6. 17:43
És az emberek milyenek? gyerekkel ott lakni szerinted?
10. torkos (válaszként erre: 8. - Hello Titti)
2012. márc. 6. 17:42
Amíg a 2.kerületben laktam hasolnóan voltam ezzel, de mióta a 18.ban lakom azóta valahogy nem is olyan rossz!
2012. márc. 6. 16:56
Klassz,nagyon szeretek oda járni :) Meg is teszem naponta,mert sok rokon,barát,ismerős lakik ott és én is alig 5 percre tőle :)
2012. márc. 6. 16:56

én nemrég voltam..nekem nem tetszik változatlanul..de az egész dél-pest se..de havanna az főleg...

laknak ott ismerősök stb..nyomasztó egy hely..

2012. márc. 6. 16:54
Tusom, már van egy ilyan fórunk, de az 2009-es. Én pedig szeretnék friss infókat róla :)
2009. dec. 27. 17:11
Nekem barátnőmék laknak ott , egy kétszobás lakásban, nem panaszkodott rá soha. Felújításokat már kellett végezniük a fürdőszobában, de nagyobb gondjuk még nem volt, a barátnőm szeret ott lakni, beszélgetéseinkből és e-mail-es levélváltásunkból ez a benyomás ér engem rendszeresen. Ő élvezi a sok emberrel való mindennapos találkozást, ahogy szilveszterkor feléled a környék, csillognak a csillagszórók, s van élet körülöttük, ha nem is mennek el ilyen alkalmakkor sem otthonról, mégsem érzik bezártnak, magányosnak magukat.
2009. okt. 23. 18:36

Köszönöm szépen!

Oda szeretnék költözni, azért érdeklődtem.

Nekem tetszett nagyon, csak a városi legendák szerint "rossz hely".

Ezért kérdezősködöm :)

2009. okt. 23. 16:54
Én itt élek 4 éve, de semmi gond a lakóteleppel.Egyre szebb lesz az egész kerület.Ez már nem a régi Havanna.
2009. okt. 23. 16:42
Még gyerekkoromban laktam ott.
2009. okt. 23. 16:41
Szia! Én hat évig laktam ott. Nem mondom, hogy a város legszebb része, de nagy gondom nem volt vele!
2009. okt. 23. 16:40
Havanna lakótelep! Mit tudsz róla? Éltél már ott? Mi a véleményed?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook