Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Havanese? Shi-tzu? fórum

Havanese? Shi-tzu? (beszélgetős fórum)


16. malena
2010. ápr. 13. 11:12

Sziasztok!

Családi okok miatt sajnos kénytelen vagyok megválni gyönyörű 16 hetes bichon havanese kan kiskutyámtól. Minden oltása megvan, féregtelenített. Nagyon okos, engedelmes és tanítható kiskutya, már majdnem szobatiszta, már csak éjjel van 1 pisi, az is kizárólag pelusra. Nagyon szeretnivaló kis állat, szeretném ha jó helyre kerülne. Ha tudtok esetleg valakit, aki gondját tudná viselni, kérlek írjatok a malena@freemail.hu címre. Köszi!

2008. nov. 23. 01:27
Szerintem mindegy :) nagyon aranyos..
14. pimpi3 (válaszként erre: 11. - Kiara9)
2008. okt. 5. 13:48

A miénk is imádja a pézséket!Én sokszor nem is tudom honnan szedi!:))

Na és a mi kajánkat eszi,a tányérjábol nem kell neki a kutyakaja!

Bujik és játszik,tényleg mint 1 kisgyerek!Az én uram elösször nem akart kiskutyát,de mostmár imádja!Eggyütt fekszenek esténként a nappaliba és nézik a tévét!:))

13. Kiara9
2008. okt. 5. 07:40
Na, látom meghülyült a gépem. Bocsi a duplázásért.
12. Kiara9
2008. okt. 5. 07:39

Köszi mindenkinek a hozzászólást, tényleg a lényeg nem a fajta :) Egyébként olyan, mint egy kisgyerek, időnként rosszcsont, de nagyon szeretnivaló. Az egész családot megbolondította, még a férjemet is. Mindenki babusgatja, játszik vele, beszélget vele, szóval igazi családtag lett.

Igaz, hogy először volt vele némi probléma, volt, hogy "kicsomagolta" a nappalit, mire hazaértünk (letépdeste néhány helyen a tapétát), de mostanra már lenyugodott. Igaz, hogy a papírzsepi a mai napig a gyengéje, mindig sikerül neki egyet-egyet ellopnia, és miszlikre tépnie.

11. Kiara9
2008. okt. 5. 07:39

Köszi mindenkinek a hozzászólást, tényleg a lényeg nem a fajta :) Egyébként olyan, mint egy kisgyerek, időnként rosszcsont, de nagyon szeretnivaló. Az egész családot megbolondította, még a férjemet is. Mindenki babusgatja, játszik vele, beszélget vele, szóval igazi családtag lett.

Igaz, hogy először volt vele némi probléma, volt, hogy "kicsomagolta" a nappalit, mire hazaértünk (letépdeste néhány helyen a tapétát), de mostanra már lenyugodott. Igaz, hogy a papírzsepi a mai napig a gyengéje, mindig sikerül neki egyet-egyet ellopnia, és miszlikre tépnie.

2008. okt. 4. 22:34

Szia!

Nem szeretnélek elkeseríteni (hiszen van egy gyönyörű keverék kutyusod),de ismereteim szerint sajnos biztosan nem shih-tzu és nem is havanese...de a lényeg az,hogy csodás,kedves társat kaptál benne.Nem a pedigré teszi a kutyát! :-)

2008. okt. 4. 21:18

Sziasztok!Elösször én se tudtam milyen kutyát sikerült vennem!1 csövi csajtol vettem a piacon ,valszeg lopta!Mikor kivittük magunkal a kisálatvásárba ott több tenyésztő megakarta venni!Mondták hogy havanese!:))

De ebböl a fajtábol is láttam már annyira különbözöeket!

Szerintem ha van rá lehetőséged vidd el egy ilyen helyre ,és ott tuti megmondják!

De tényleg nagyon édi!:))

8. 127f14054c (válaszként erre: 7. - Daroki)
2008. okt. 4. 21:15

:-))


En sok kutyat nyirtam mar...nem havenese:-)

7. daroki (válaszként erre: 6. - Arany52)
2008. okt. 4. 21:08
Nekem is havanesem van és hasonlít rá.Szóval én még mindig arra tippelek:)
6. arany52 (válaszként erre: 1. - Kiara9)
2008. okt. 4. 21:05
Szia ! nekem Hawanese kutyusom van, és ez a kiskutya nagyon hasonlít rá. Sajnos nem tudok képet feltenni, hogy megállapítsd. szerintem nem fajtiszta, de van benne Hawanese. lényeg, hogy aranyos
2008. okt. 4. 21:05

Szia! Szerintem keverék lehet. Mert egyikre sem hasonlít amit írtál:)

A szőrzete kicsit yorkie-s, az alkata meg shih-tzus. Szóval passz. De nagyon édi:)

2008. okt. 4. 20:55
A shitzunak mas a szorzete....es a pofija is...havanese meg semmikeppen
2008. okt. 4. 20:54

Szia..szerintem nem shitzu..es havanese sem...

De nem baj...edes pofa:-)

2. daroki (válaszként erre: 1. - Kiara9)
2008. okt. 4. 20:53

Szia!


Én havanesere tippelnék inkább.A Shi-tzuknak kicsit nyomibb fejük van emlékeim szerint.

2008. okt. 4. 20:47

Sziasztok!

Másfél éve kaptunk egy kiskutyát, valószínűleg nem fajtiszta, bár az állatorvos szerint shit-zu. Ha valaki felismeri, hogy milyen fajta lehet, megköszönném ha elmondaná.

Teszek fel róla pár képet az adatlapomra.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook