Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hauck Viper Jogger fórum

Hauck Viper Jogger (beszélgetős fórum)


6. c34f79990e (válaszként erre: 5. - Ljanka)
2013. jan. 9. 11:20

Lábzsákot külön leeht hozzá venni ezt biztosan tudom:)Az olyan 6 ezer ft körül van.

Amúgy szerintem klassz kocsi,élőben is és könnyű,a kerekek is megfelelőek,csak nem tudom az a habosított gumi,mert valahogy így nevezték,mennyire kemény.Mert most a Hauck ministarunk kerekei iszonyatosan jók,de az nem ilyen,mint Viperé:)

5. ljanka (válaszként erre: 4. - C34f79990e)
2013. jan. 9. 10:22
Én épp itt járok, de segíteni nem tudok, mert még mi csak interneten kinézve szimpatizáltunk vele, mint esélyes babakocsi. Elég könnyű kocsinak tűnik, más nagy kerekűekhez képest, és normális árban is van. Mondjuk boltban azért lesz pár kérdésem (esővédőt, lábzsákot hogy lehet megoldani...)
2013. jan. 9. 09:37
Hátha valaki jár erre:)engem akerekei érdekelnének,mert ugyan nagyok,de elég keménynek tűnnek,nem "pattog" az úton?Nekem is nagyon tetszik ez a kocsi és tényleg nagyon könnyű!
2011. júl. 21. 22:46

Sziasztok!

Lehet, már elkéstem, de csak most olvastam. Nekünk is ilyen van, másfél hónapja vettük, még új. De én is nagyon szeretem.:) Minden igaz, amit az előttem szóló írt, bár nekünk az első kereke kicsit akad kanyarban, hiába vettünk hozzá sprayt. Viszont nem gáz tényleg, ezért le nem cserélném, annyira jó kocsi. Van egy "nagy" babakocsink is, viszont télre is ezt használnám, mi nagyon szeretjük. És a gyerek is.:)))))

2011. júl. 9. 07:06

Szia Bajmoka!

Én még csak pár hete vettem egy Hauck Vipert, de az első pillanattól fogva szerelmes vagyok ebbe a kocsiba!

Volt előtte is babakocsink nem is egy, de ezt most tényleg imádom!

Az én kisfiam már 6 hónapos, de újszülött kortól is tökéletes lett volna. Sportkocsihoz képest hatalmas a fekvőfelülete és nagyon kényelmes (ezt csak gondolom, mert órákat alszik benne Picurom nyugodtan). Ültetve stabilan be tudom kötni, mégsem érzi úgy mintha fához kötözném. Nagyon könnyű kocsi, bár összecsukva nem túl kicsi, de ez nekem nem volt szempont. Könnyű irányítani egy kézzel is (nekem ez azért volt lényeg mert a kétévesemmel közben kézenfogva sétálhatok). A pakoló része is nagy és fekvő helyzetben is hozzáférhető. Szóval nekem ez álmaim babakocsija. Ha szeretnél még valami konkrétat írj nyugodtan!

Szia

2011. júl. 5. 08:49
Van-e valakinek tapasztalata az új Hauck Viper joggerről babakocsiról? Mennyire stabil? Tényleg csak 9,1 kg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook