Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hauck Shopper XLS Trio babakocsival van valakinek tapasztalata? fórum

Hauck Shopper XLS Trio babakocsival van valakinek tapasztalata? (tudásbázis kérdés)


5. 61a61656b0 (válaszként erre: 4. - 96e4cb8ca7)
2017. szept. 25. 12:45

Akkor jó lesz, a mozes rész sztem viszonylag nagy,a sportresz is annyi pénzért éppen megfelelő.

Én ha még egyszer vennék, inkább egy ABC Design kocsit vennék használtan.

De ez csak az én véleményem

Jó babázást :)

4. 96e4cb8ca7 (válaszként erre: 3. - 61a61656b0)
2017. szept. 25. 10:39

Szia, köszönöm a válaszod :) A miénk téli baba lesz, így gyakorlatilag csak a mózest használnánk aztán ahogy megül, a sport részt, úgyhogy az a fontosabb :) A bátyja 5 és fél hónaposan már szépen megült a sportkocsiban, reméljük ő is ilyen ügyes lesz.


Szóval ha a sport rész jó, az már egy pozitívum :)


A hordozó szinte csak a kórházból való hazahozatalhoz kellene (taxi) ahhoz viszont nagyon ragaszkodnak, hogy csak hordozóban viheted haza az újszülöttet, ez valamilyen szinten érthető is.


Ennyi erővel vehetnénk sima kétfunkciós kocsit is, tudom, aminek nem tartozéka a hordozó, "csak" a sportrész hajtogatható mózessé, láttuk néhány ilyen modellt, de vagy nehezebbek vagy drágábbak mint a Hauck shopper vagy vacak minőségűek. A tesónak pl egy Chiploino Dakota-ja volt annak idején, fantasztikus újszülöttkocsi lett volna ha nem nyom 13 kilót :)

3. 61a61656b0 (válaszként erre: 2. - 96e4cb8ca7)
2017. szept. 25. 10:26

Szia,határozottan lebeszelnelek róla.

A sima sport része jó, nekünk Viper trió van.

DE

A hordozó extrém kicsi, a gyerek 3 hónapos korában már fért bele,vennünk kellett másikat, így aztán baromira nem tudtam kihasznalni,hogy csak úgy cserelgetem a vázon a mozest meg a hordozot.

Sajnos minden hauck kocsihoz ugyanaz a béna mini hordozó van.

2017. szept. 25. 08:30
A hétvégén voltunk megnézni és kipróbálni az egyetlen bababoltban ami forgalmazza, és elsőre tetszik. Nem nehéz mint egy tank (ez nekünk nagyon fontos), szép és kényelmesnek tűnik. Az ára sincs a fellegekben annyira. Minden újszülöttkocsi irreálisan drága de ez még a tűrhető kategória árban. Ha valaki már a gyakorlatban is használja és tudna róla véleményt írni azt megköszönném.
2017. szept. 25. 08:25
Hauck Shopper XLS Trio babakocsival van valakinek tapasztalata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook