Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hatodik héten vetélés fórum

Hatodik héten vetélés (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
93. lhoney
2012. júl. 18. 19:15
Sziasztok a remeny hal meg utoljara azt szoktak mondani hat epp csak elkezdodott valami kis csoda es veget is ert :((( 5-6 hetesen pedig 4 eve varunk ra es o is lombikkal sikerult a fagyibabaim tartjak most az erot bennem
92. Siphugi86 (válaszként erre: 91. - Juharlevél)
2012. júl. 9. 09:34
Szia Juharlevél! Én indítottam a fórumot. Nálam sajnos semmi helyzet nincs... a vetélés a ciklusomat teljesen felbolygatta. 26-27 naposról most 35-re ugrott. Múlt hóban ez miatt még azt is hittem, hogy esetleg újból teherbe estem :(. Jó olvasni, hogy valakinek ilyen szépen alakult a dolog és ilyen hamar újból élvezhette a terhesség szépségeit. Mi igazából nem is védekeztünk mert egy hónappal a vetélés után tudtunk csak együtt lenni. Egy egész ciklust végig véreztem és barnáztam és a vér bőségéből tudtam, hogy mikor volt az újabb menskóm. Annak letelte után már minden okésnak mondhatok csak hát ez nem igazán tetszik, hogy ilyen hosszú lett a ciklusom :(. Azért remélem még valamikor összejön a pici és minden rendben lesz akkor már a terhességemmel. Minden jót kívánok neked és a kislányodnak!
2012. júl. 5. 18:59

Sziasztok!

Rég írtatok, kíváncsi lennék, kivel mi a helyzet. Csak most találtam erre a fórumra. Tavaly előtt december elején én is elvesztettem egy 5-6 hetes terhességet, csak a tesztek, a vérvétel szerint is magasabb HCG és a megvastagodott méhnyálkahártya bizonyítja, hogy elkezdődött valami. Véreztem, és a doki már nem látott mást csak a vastagabb nyálkahártyát. Nekünk csak 1 hónapot kellett kihagyni, aztán a második hónapban sikerrel jártunk, január végén volt az utolsó mensim és október végén megszületett a csodálatos kislányom, aki most nyolc és fél hónapos :-D Fel a fejjel és a lényeg, ne rettegjétek végig a várandósságot! Én azt tettem, pedig minden rendben volt a 38 hét alatt. Volt egy kis barnázás 5 hetesen, meg egy kevéske vérzés 19 hetesen, de a dokim azt mondta, ez belefér, a picikém meg csak gyarapodott :-D A szülésem csodálatos volt. a kislányom is maga a csoda!

Drukkolok és minden jót kívánok Nektek!

90. Avike1
2012. ápr. 15. 10:43
Köszönöm a válaszokat,ma reggel,már nagyyobb mennyiségű a vérzésem,így megnyugszom kicsit.kedden megyek dokihoz,remélem mindent rendben talál:) nagy ölelés mindenkinek.
89. Siphugi86 (válaszként erre: 87. - Avike1)
2012. ápr. 14. 23:05
Szia! Nekem uh-val nézték meg, hogy kitisztultam e rendesen.Szerencsére a doki úgy látta, hogy minden oké.Annyi van, hogy azóta is jön belőlem a cucc már egy hete ez akár még egy hétig elhúzódhat, de olyan mintha csupán mensiznék, csak sokkalta sötétebb. Görcsölés az első pár napban volt, de az sem volt vészes. Nekem is az első vetélésem volt ez szóval én sem vagyok túl okosabb nálad annyit mondtak nekem, ha darabossá válna újból a vérzés akkor kell kaparásra mennem. Remélem nem lesz gond nálad és rendes kitisztulsz. Sok szerencsét! Puszi
88. cooltim (válaszként erre: 87. - Avike1)
2012. ápr. 14. 21:11

Szia!

Nagyon sajnalom!!! :-(

Nekem akkor volt eros gorcsom, mikor elveteltem, utana semmi. A verzes pedig nekem meg a mrndzinrl is gyengebb volt, es rozsaszines!

Nekem "csak" valami mehlepeny darab tavozott. (legalabbis azt hiszem)

Kitartas!!!

87. Avike1
2012. ápr. 14. 19:48
Szia köszönöm a kérdésedet,jól vagyok testileg visszament a hőm 36,6 ra van egy aggodalmam,mert Győrben a Kaáliban azt mondta a doki,hogy lombik vetélésnél 100% hogy nem kell sőt nem szabad kaparást csinálni,mert magától kiürül az ember méhe! Austriában a doki meg azt mondta,ha keddig nem tisztul ki a méhem akkor kaparás kell! KKinek higgyek? említettem ezt a Kaáliban azt moondták,ha ilyesmit mond az osztrák doki,akkor mindenképp hívjam fel őt. na: akkor?nekem a baby távozott,de én még nem vetéltem soha,nem tudom mennyire kéne véreznem? nekem egyenlőre nincsen semmi görcsöm,sem erős vérzésem,vérzek,de csak mint sima mensikor,keveset. ha valaki tud okosat írni,várom. puszik
86. Siphugi86 (válaszként erre: 85. - Avike1)
2012. ápr. 14. 07:51
Avike1! Én csak méhnyálkahártyát kellett végignéznem, hogy kijön belőlem. :( Szóval akkor nem is szívódott fel? Hát ennyit az orvosokról. Nagyon sajnálom, hogy ezt így kellett most megélned. Én minden nap megsiratom még ha már sehol sincs az egész. Sokan nem is értik miért vagyok ennyire kibukva a dologtól, de hát ők ezt nem élték meg nem is tudhatják átérezni milyen szörnyű ez nekünk. De jól vagy? Mármint nem vagy rosszul vagy valami?
85. Avike1
2012. ápr. 13. 20:58
sziasztok:( nekem ma az állítólag felszívódott embriókám egészben jött ki:(volt valaki így? kis farokrésszel együtt 2cm.újra megsírattam
84. Avike1 (válaszként erre: 83. - Pannus22)
2012. ápr. 12. 09:46
Drága nem a pempőt nem lehet hanem a MÉZET! nehogy valaki megkeveredjen azért írtam le,és pattanás tisztító tonik is TILOS!pusszancs.
83. Pannus22 (válaszként erre: 81. - Avike1)
2012. ápr. 12. 09:42

Avike1!

Én úgy tudom h terhesen is lehet alakalmazni a pempőt,mert szabályozza a méhösszehúzódásokat,kvázi megakadályozza a koraszülést,és az terhesség elején pedig a vetélést akadályozza meg,szerintem azoknak a kismamáknak nem ajánlott szedni akinek allergiás reakciót vállt ki!

Én így olvastam a honlapjukon.Én ponnt az elején fogom alkalmazni,nehogy baj legyen,de azért kikérem a doki véleményét is majd!Hjajj az ember már a kutyasz**t is megenné,meginná,csak többé elő ne forduljon a baj...Bizony ez az amikor az ember már 1x megjárta....:(((

82. Siphugi86 (válaszként erre: 79. - Avike1)
2012. ápr. 11. 21:58
Így legyen! :) Akkor hát előre csajok és mindenkitől jó híreket várok az elkövetkezendő időkben :). Szorítok mindannyiotoknak és remélem én is jó hírekkel szolgálhatok idővel. :) Puszi mindenkinek :)
81. Avike1 (válaszként erre: 78. - Pannus22)
2012. ápr. 11. 19:43
szia én nem használtam de nagyon jókat hallok róla és hát igen a Méh királynő azért rengeteg petét lerak tőle,hozzáteszem sokszor az állatok okosabbak,mint az emberek,tudják ők,hogy mire mi kell,és a királynő életkora sem semmi a többi proli méh-hez képest,nemrég olvastam,hogy a spermiumokra is jótékony hatással van,így adhatod a párocskádnak is:) viszont a terhesség első 12 hetében tilos a Méz! allergizál erősen a virágpor miatt!
80. mariska2 (válaszként erre: 78. - Pannus22)
2012. ápr. 11. 17:58
Nem haragudj. En voltam nagyon felre erteheto. Siphugi86 73.-dik hozza szolasara reagalva akartam azt irni, hogy nekem is sokat segitett a tamogatas es biztatas, amit toletek kapok. A mehpempovel meg nem volt dolgom, de en is ra kerestem a neten. Lehet kiprobalom en is. Es meg egyszer bocsi.
79. Avike1 (válaszként erre: 73. - Siphugi86)
2012. ápr. 11. 16:57
Mi leszünk drága 2013 első anyukái:) mindennél fontossabbnak tarom ebben a mindenki számára szomorú időszakban,hogy egymást erősítsük:) így van ez jól:) ha csak 1 megkönnyebbülés sóhaj miattam van,akkor boldog vagyok:)) puszi dráha! és nagy ölelés neked!
2012. ápr. 11. 16:53

Mik a tapasztalaid róla Marsika2?(a méhpempőről)?Légyszi írd meg,és mennyi ideig használtad?

Mellesleg az íze nem igazán jött be.....

De remélem hatásos lessz

2012. ápr. 11. 16:43
Nekem is sokat segitettetek. En kozben jelentkeztem a 2012. május - babaproject indul :) nevu klubba. [link] Most mar csak elore szabad tekinteni. Minden rendben lesz lanyok. Jovore nekunk lesznek a legszebb kisbabaink!
2012. ápr. 11. 14:49

És a méhpempőről hallotatok már?

Szerintem olvassatok utána, van 1 olyan oldal h teherbe esés méhpempővel,állítólag lecsökkenti a vetélés kockázatát,és a koraszülést!És elősegíti a terhességet!Méreg drága mellesleg...

Azért még 2000 ft nem a világ pénze én rendeltem egy 10grammosat.Össz viszz 20 grammra van szükség 1 kúrához,majd ha teherbe estél pedig akkor kell megismételni!Én megpróbálom!Ma érkezett meg!

75. Siphugi86 (válaszként erre: 74. - Pannus22)
2012. ápr. 11. 12:56
Én a helyedben utána csinálnám, mert ha már késik nagyobb az esély a babavárásra. Így spóroltam én is.
2012. ápr. 11. 12:18

Szerintetek csajok mikor érdemes elvégezni a terhességi tesztet(csak azért kérdek h ne virágoztassam ki anyagilag majd a patikát)? :))

Menszi után érdemesebb nem?Mert ugye tudjuk h a negatív teszt az tévedhet,nemérdemes előtte?!

Vagy mégis?

73. Siphugi86 (válaszként erre: 71. - Avike1)
2012. ápr. 11. 12:06
Szerintem el sem hiszitek, de nagyon sokat segítettetek nekem evvel, hogy ilyeneket írtok nekem. Még a barátaimtól sem kaptam ekkora biztatást mint tőletek! :) Nagyon köszönöm nektek:)! Remélem, hogy mi leszünk a jövő év első babázói :). Ha már a decemberre nem jött össze.
72. Avike1 (válaszként erre: 70. - Pannus22)
2012. ápr. 11. 08:19
Igen Pannus,és sikerülni is fog:)
71. Avike1 (válaszként erre: 69. - Siphugi86)
2012. ápr. 11. 08:19
Szia 6 és fél hét, az pont jó hiszen bőven benne van a 3 hónapban:)és ha most hétvégén neked megjött,kitisztultál,akkor ha jól számolok,pont peteérésed lesz:) ügyesek lesztek:) és addigra meglesz a vérvételed is,és az eredmény is,így nyugodtan tudtok akciózni a piciért:)összeszeded magad,mert erős vagy,és ha újra átölel a párod,akkor minden gond elillan a lelkedből:)Hamarosan csakazért is babázni fogunk:)
2012. ápr. 11. 08:10

Jajjj de jó!!!!

Úgylátom mostmár mindenki próbál előre felé nézni!

Csajok mostmár sikerülnie kell mindennek!!!!:))

69. Siphugi86 (válaszként erre: 66. - Avike1)
2012. ápr. 10. 22:04
Az lehet, hogy nagyobb az esély csak szerintem hat és fél hét múlva már ez nem lesz rám érvényes szóval ez nekem már így nem számít. De mindegy! Párom most mondta, hogy ráállunk rendesen ahogy haza jön az egy hétre a babaprojektre. Aztán egyszer majd csak teherbe esek. Csak addig is össze kell szednem magam lelkileg. Én is legjobbakat kívánom neked és a többieknek is. Remélem azért mindig értesítetek, hogy mi a helyzet babafronton.
68. Siphugi86 (válaszként erre: 67. - Cooltim)
2012. ápr. 10. 22:01
Nem küldött el vérvételre ahogy semmire sem igazán. Csupán ultrahangra... ami ugyan csak felesleges volt mint kiderült. Én nem tudom mit csinál ez a doki. Már nagyon kezd elegem lenni. Viszont holnap elmék a háziorvosomhoz akkor majd elmondom neki, hogy mi van úgyis kiakarom magam vizsgáltatni, hogy nem-e a pajzsmirigy működésemmel van valami még mindig, mert egy éve valami nem stimmelt a vérvizsgálatból derült akkor ki. Szóval ahogy mondtam már nem hagyom magam most ennyivel lerázni ha kell a háziorvosommal fogom magam elküldetni vizsgálatokra, ami szükséges lenne most.
67. cooltim (válaszként erre: 65. - Siphugi86)
2012. ápr. 10. 20:43
Nem neztek/neznek hcg szintet a veredbol? Nalam a doki ezzel kezdte. Mire 5 nap mulva elmentem vervetelre mar csak 4(!) volt a hcg szintem. Azt mondta, h akkor van gond, ha ez a szam 100 felett van, mert akkor valami bent maradt. Azzal bizonyosodott meg arrol, hogy nincs szuksegem kaparasra es minden kiurult, hogy a hcg ennyi volt. Mivel az elozo uh- odon nem lattak semmit, penteken sem fog tobbet latni. Nalam is igy volt. Nekem a korzeti doki rendes volt, mert megcsinaltatta a hcgt tb- re.
66. Avike1 (válaszként erre: 65. - Siphugi86)
2012. ápr. 10. 20:34
Szia ne légy elkeseredve na:) mondtam én,hogy a Britt tudósok megmondták,hogy vetélés után sokkal több esély van a teherbe esésre,és hogy egészséges baba születik:) fel van készülve a szervezetünk,és igen is kismamik leszünk:) Ma voltam osztrák dokinál,még mindíg 350 a HCG véremben. Holnap Kaáli,remélem mondanak valami bíztatót avval kapcsolatban,hogy ki fogok tisztulni,éés nem kell kaparásra mennem.Minden jót kívánok neked,és mindenki másnak is itt a fórumon:)
65. Siphugi86 (válaszként erre: 61. - Mariska2)
2012. ápr. 10. 18:45
Örülök neki, hogy veled rendesek voltak. Sajnos itt nálunk az sztk-ban nagy taj parasztok a dokik. Pénteken az uh doki volt az most meg a sajátom. Nagyon elegem van belőlük, ha pénteken felhúzza az agyam az uh-s doki szerintem ott verem agyon. Muszáj lesz pedig mennem hozzá. :( Szóval akkor neked teljesen mást mondtak... hát mivel hasonlóan történt nálad is a dolog ezért szerintem nekem sem kéne várnom három hónapot. Párom már mondta is nekem, hogy ha elsőre már haza jön akkor már neki állunk újból a babaprojektnek. Ennek örülnöm kéne, de sajnos most valahogy semminek nem tudok. :( Ma már elkezdtem én is a vitaminokat újból szedni. Végülis lehet még számomra is jót fog tenni.
64. Siphugi86 (válaszként erre: 60. - Rekuczy)
2012. ápr. 10. 18:36
Nem most csak elcsevegett velem a doki de még meg sem vizsgált. Pénteken a vetélésem előtt egy nappal volt az uh. Akkor voltam 5+5-ös. Mivel nem találtak semmit ezért csináltam másnap megint tesztet és az is pozi lett csak már haloványabban.... aztán pár órával rá már meg is indult a vetélésem.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook