Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hatéves németjuhász kutyánknak mitől hullhat a szőre abnormálisan? fórum

Hatéves németjuhász kutyánknak mitől hullhat a szőre abnormálisan? (tudásbázis kérdés)


1 2
2008. okt. 14. 05:21

A félreértések elkerülése végett, nem arról van szó, hogy hanyagolva lenne a kutya és orvos helyett innen várom a csodát.

A kutya nálunk teljes jogú családtag, mindenki szereti, én imádom. DE! Már annyi minden megpróbáltunk a hat év alatt, és annyira kellemetlen, hogy odamegy hozzád az állat és már csupa szőr vagy, hogy valami olyan tapasztalatra várok, amit pl. kutyával foglalkozó, ahhoz értő ember tapasztalati szinten tud. (Pl. hogy ez a többi németjuhásznál is így van, vagy mittudomén. Ámbár, ez nem lenne segítség, de végre megnyugodnánk. Legfeljebb hátralévő életében nem ül autóba...:)) Ugyanis pl. amikor orvoshoz vittük, hiába takartuk le a hátsó ülést, az izgalomtól még jobban hullott a szőre és még hónapok múlva is mindenhonnan kutyaszőrt porszivóztam ki.)

7. 127f14054c (válaszként erre: 6. - Rozália)
2008. okt. 13. 18:49
:-)
6. Rozália (válaszként erre: 4. - Judit71)
2008. okt. 13. 18:31
Fiú az illető:)
2008. okt. 13. 18:30
Ja, nem foltokban, vagy ilyesmi, úgy általában. Érdekes, hogy nem látszik rajta. Amúgy rövidszőrű, rajzos.
2008. okt. 13. 18:30
Szia! Nincs valamilyen gyulladás a szervezetében? Attól is lehet! ha szuka kutyus, akkor szerintem nézesd meg egy állatorvossal, nincs-e a méhével valami gond.
2008. okt. 13. 18:29
Az az igazság, hogy kölyökkorában hordtuk az orvoshoz, mert mindig begyulladtak az izületei. Akkor arra fogta rá. De mióta felnőtt, és már nincs ilyen problémája, ez a szőrhullás megmaradt. Csak megsimogatja az ember és csomó szőr jön le róla. Nem csak vedléskor. Sehova nem tudjuk vinni pl. autóval...
2008. okt. 13. 18:26

Szia...

Vitaminhiany...gomba.....esetleg a szokasos vedles.En elvinnem dokihoz ha tenyleg abnormalis szorhullast eszlelsz.

2008. okt. 13. 18:21
Hatéves németjuhász kutyánknak mitől hullhat a szőre abnormálisan?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook