Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hatékonyak az intim lemosók? fórum

Hatékonyak az intim lemosók? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2011. máj. 26. 10:04
Természetes eredetű összetevőkből készült intim lemosót használok, a neve Corine de Farme. Nekem nagyon bevált, mert érzékeny bőrű vagyok, ez pedig teljes mértékben hipoallergén és bőrbarát.
2010. jan. 10. 10:59
Én az Avon termékét ismerem, nem kell mindennapos szinten használni, s így bevált nekik,ha így használja valaki, nem tesz tönkre semmilyen flórát, tudom, hogy azt használják rendszeresen akiket én is ismerek, s tudom, hogy ilyen terméket használnak.
2008. ápr. 12. 13:55
Hatekonyan felboritja a huvelyflorat.
2008. ápr. 11. 22:44

Sziasztok!


Többek véleményével egyetértek, de azért leírom a tapasztalataimat/infóimat. Először is a dokim szerint minden nőnek más a nyálkahártyája, akinek eleve lúgosabb, azt bizony hipp-hopp tönkreteszi az összes ilyenféle lötyi. Azt mondta, használhatom, de semmiképp sem naponta, mert kiiktatja a szervezet természetes védekezését!

Aztán mikor kismama lettem, felborult a ph-m, és a heti 1-2 használattól is baj lett, egy állandóan jelenlévő gombaféleség elszaporodott. Hál' Istennek 2 db kúppal, valamint mosakodókrém használatával pár nap alatt elmúlt. A mosakodókrémet folyamatosan használnom kell, és ami megdöbbentett, azóta nincs szükségem tisztasági betétre! Ilyen sohasem volt még sajnos. És ha már itt tartunk, tisztasági betétből mindenképp érdemes megvenni a kicsit drágább, textil bevonatút, mert jelentősen csökken a folyásmennyiség és ezáltal a higiénia is javul. Ja és egyikből sem ajánlott az illatosított, bármilyen csábító is, nagyon sok kárt okoznak hosszú távon:(

68. kittys
2008. ápr. 1. 10:38
Én csak azt használok.Kellemes érzést ad.
2007. szept. 28. 20:45
Azt nem tudom, mennyire hatekony a Lactacid Femina, en azt hasznalom, mindenesetre kellemes erzest ad.
2007. szept. 17. 16:32

Sába.

Gyógyszertárakban kapható, a nőgyógyászom ajánlotta évekkel ezelőtt és tökéletesen bevált.

2007. szept. 17. 13:58

Én csak azt tudom,hogy Avonosat soha többet nem veszek.

Ami létezik normál flóra a hüvelyben,mindent tönkre tett.Aztán jó ideig tejsavas kúpot kellett használnom,mert egyszerűen ami védelmi "vonal" ott lent,eltűnt.

Ennyit a tuti Avonról.

64. win (válaszként erre: 63. - Castellina)
2007. szept. 17. 13:53
Nem az ismerősöm azt mondta, úgy összességében és általában nem "rajonganak" a nőgyógyászok érte. Tök mindegy milyen (vagy milyennek titulálja gyártó), és állítólag a legnagyobb mumus az illatosított...
63. Castellina (válaszként erre: 62. - Win)
2007. szept. 17. 11:05
OK. Nekem az jött le, hogy az a kifogásuk, hogy nem légáteresztő. Ezért említettem, hogy létezik olyan is.
62. win (válaszként erre: 60. - Castellina)
2007. szept. 14. 19:55
Ez is szerepel abban, amit írtam. Meg az is, hogy nem én találtam ki, hanem a nőgyógyászok.
61. 92ba3c78f9 (válaszként erre: 52. - 5a5c6c6a02)
2007. szept. 14. 10:22
El sem tudom képzelni, hogy "oda" intimspray-t fújjak.
60. Castellina (válaszként erre: 38. - Win)
2007. szept. 14. 09:33
Kitalálták már a légáteresztős betétet is, én csak olyat hesználok.
2007. aug. 23. 13:29

igen, jók.

De van egyfajta a colpo cleaner pezsgő tabletta, ami feloldva igen csak jó szolgálatot tud tenni.

58. d'or (válaszként erre: 55. - Alexx)
2007. aug. 23. 13:22
szio,en az OKONET folyekony tisztitoszappanjat hasznalom,tiszta,parfum/aroma...stb mentes..es hasznalhato tudolashoz, intimreszekre is..stbNagy es kis szerelesekben is kaphato+jo aron mozog,ha erdekel irjal,mert tudok szerezni..
57. Rhea
2007. aug. 21. 22:11
én használtam bionsent(savanyú szagú volta gél), niveát(olyan semmilyen érzés, mintha szappannal tisztálkodnál) meg carefreet(ez nagyon nem jött be) de a legjobb szerintem a lactacyd.
2007. aug. 3. 11:28

sziasztok!


a véleményem az intim lemosókról nagyjából annyi, hogy az a jó ami illat és színezékmentes. ezért jó a sába. én az avonos, oriflame-es cuccokban nem hiszek, pláne ha az intim higiéniáról van szó, mert az egy kozmetikai cég, akinek mi köze lenne a nőgyógyászathoz. a bosszantó, hogy rá van írva az avonosra: ph semleges...nőgyógyászok által ellenőrzött. a hüvely ph-ja 3.8-4.2 között van, tehát savas, ezt minden nő tudja. a ph semleges az pedig 5.5...hát hol itt a szakértelmük, joggal kérdezem/kérdezhetnénk.

a nivea, lactacid, carefree, malizia...mind mind ugyanilyen, nem beszélve arról, hogy mind illatosított.

tehát én is a sábára esküszöm.

irrigálásra pedig 2 dl vizet felforralni, hagyni lehűlni és hozzáadni 2 evőkanál natúr joghurtot, és ezzel öblíteni. heti 2 alkalommal elvégezendő.

persze semmi sem kötelező, csak emellet az életmód mellett javasolt, amikor bemész egy vécébe, és akárhova nyúlsz, 660 féle **** lehet összeszedni. én próbáltam, hogy nylon kesztyűben megyek be és semmihez nem érek, körbe teszem a vécét papírral, de semmit nem ér. és ha el akarjuk kerülni ezeket, muszáj ezeket a termékeket használnunk, és ha már ezekből is van ezerféle, a legjobbat kiválasztani.

erről írtam le a véleményemet, tapasztalatomat...és igaz: nem mindig a legdrágább a legjobb!!! sziasztok

55. Alexx
2007. jún. 18. 14:31

Intim lemosó párti vagyok. A legjobb közülük a csak és kizárólag gyógyszertárakban kapható Chilly (remélem jól emlkékszem az írásmódjára), s ebből is a zöld (mentolos), de sajnos valami borzasztóan drága.

Használtam már az általatok korábban említettek közül Avon-osat és Sába-t is. Jobban érzem magam, ha így tisztálkodom. :) S nekem ennyit megér.

2007. jún. 4. 20:50
Én az Oriflames lemosót használom. Nálam az vált be.
2007. jún. 4. 19:56
Nálam is az Avonos intim lemosó és spréé váltbe. Egy példa gyakran járok korházba, a mellékhelység tisztaságát nem kell bemutatnom, és megvédett a fertőzésektől.
2007. máj. 31. 16:15
nekem az avonos intim folyekony szappan, vlamint intimspray valt be!
51. algea
2007. máj. 18. 12:47

Amúgy a témához: én sem vettem észre különbséget, illetve a Nivea intim lemosójánál még inkább negatív volt a változás, persze, nem biztos, hogy attól....

A sima babaszappanra esküszöm egyébként, testre, arcra, mindenhová:)

50. algea (válaszként erre: 20. - Ancika)
2007. máj. 18. 12:45
Mosószappaaaaant? De hiszen az azért mosó, és nem pipere, mert sokkal lúgosabb!!!!! Bőrre egyáltalán nem szabad használni, még kézre sem hosszútávon! Biztos, hogy mosószappant mondott, nem sima szappant?
49. mongi
2007. máj. 18. 12:35

Én nem vettem észre semmit.Azt sem,hogy használ.

Igazából,az a véleményem,mint zorsikáé,de azért használom...:)

2007. máj. 16. 22:33
Nem tudom,de én is használom.
2007. máj. 16. 13:49
Ez az intim lemosó is egy jó ürügy arra, hogy az emberről több bőrt lehessen lehúzni.A nőgyógyászom pl. kibukott, mikor szóba hoztam ezt a témát.
2007. máj. 9. 09:28
Hát én nem is tudom. Szerintem akármivel mosakszik is az ember, utána ha alaposan leöblíti, akkor tök mindegy, hogy előtte mivel mosta. A túlzott fertőtlenítés biztosan nem tesz jót hosszú távon.
45. Andrea1977 (válaszként erre: 43. - 9778ca1817)
2007. máj. 8. 23:57

Bocsi! Most láttam,hogy azt írtad neked ez a tuti!

Akkor nem kérdeztem semmit. Andrea

44. Andrea1977 (válaszként erre: 43. - 9778ca1817)
2007. máj. 8. 23:54
Köszönöm kedvességed!Sajna debrecenben nincs Aushan, de majd utána nézek! Tényleg van olyan jó, mint a lactacyd? Te ezt használod? Válaszodat köszönöm! Andrea
43. 9778ca1817 (válaszként erre: 41. - Andrea1977)
2007. máj. 4. 16:36
Sábát bármelyik gyógyszertárban kapsz, vagy pl az Aushan-ban (ha ugyan jól írtam ezt a szót le) és emlékezetem szerint olcsóbb, mint az összes többi fajta
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook