Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hatékonyak a masszázsövek? fórum

Hatékonyak a masszázsövek? (beszélgetős fórum)


2009. aug. 30. 19:38

És még egy linkecske.


[link]


Ez egy jógalégzés. Lehet hasi-, vagy tűzlégzésnek is nevezni. A bácsi elmagyarázza hogy belégzésnél ki a has, kilégzésnél be a has, és mindezt gyors ütemben kell végrehajtani. Először lassan gyakorold. Megdolgozza a belső szerveket és mivel a köldök (hasi) csakra energiahiánya okozza az elhízást, ezért feltölti újra energiával. Fokozza a belső erőt, a vitalitást, a belső tisztulást, erősíti a hasizmot és elősegíti a fogyást. A hízás legalapvetőbb oka hogy elvesztettük a belső biztonságunkat és ez által az örömünket is. Aki gondolja végezze hogy visszataláljon a megoldáshoz.

2009. aug. 28. 02:03

Ha pedig fogyni szeretnél:


[link]

2009. aug. 28. 02:03

Ha pedig fogyni szeretnél:


[link]

2009. aug. 28. 02:03

Ha pedig fogyni szeretnél:


[link]

2009. aug. 28. 01:54
2009. aug. 28. 01:53

Tudjátok mi a jó?? Kristályok. Menj el egy boltba, vegyél olcsón Hegyikristályt, Rózsakvarcot vagy Smaragdot. Megtisztítják a testet, az energiaszintet növelik és bye bye orvos. Csak fogd a kezedbe egy fél órára.


KRISTÁLYCENTRUM:

Népstadion, Utász u. 9.

2009. aug. 11. 09:50

nem fogom túlzásba vinni, napi 10 perc elég lesz :-P

persze a nasikat kissé hanyagolni kéne...

2009. aug. 10. 19:33

jéééé!De jó!

Végre valaki:):)

Minden érdekel,üdv itt!

2009. aug. 9. 08:58

Sziasztok!

Én most vettem egy "Vivamax slimming genius plus" nevezetű övet. Állati jól megmozgat! :-)

De az eredményről csak később tudok beszámolni, még csak tegnap óta az enyém!

Van róla egy oldalon videó, ha érdekel, átküldöm priviben, nehogy reklámnak minősüljön... :-P

3. a9752c112e (válaszként erre: 2. - Rami2)
2008. szept. 11. 22:32

Szia!

Igen,minderre én is kiváncsi lennék,de sajna seninem áll szóba velünk.

2. Rami2 (válaszként erre: 1. - A9752c112e)
2008. szept. 9. 18:24
Engem is érdekelne, hogy valóban van-e fogyasztó hatásuk a különböző masszázsöveknek? Én vettem egy Vibra Belt masszirozót, amivel állitólag fogyni is lehet. Azon kivül, hogy masszirozásra valóban jó, ill. kicsit körülményes - ugyanis amig a gépben állok, addig semmi mást nem tudok csinálni, és ez időnként akár 1 órát is igénybe vesz - nem vettem észre, hogy bármiféle alakformáló vagy fogyasztó hatása lenne. Az öveknek szerintem maximum annyi előnyük lehet, hogy közben azért mást is lehet csinálni és mégis massziroz. Kiváncsi lennék, hogy sikerült-e már valakinek ezzel fogyni. Vagy inkább a diéta és a rendszeres, kemény, zsírégető tornák segítenek?
2008. szept. 5. 23:55

Hatékony a topshop által reklámozott masszázsöv?Anew clinical karcsúsító zselé?


Akár más típusú masszázsövről is szívesen hallanék.Az Avon karcsúsítok tényleg karcsúsítanak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook