Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hatékony ház-lakáseladási tippek fórum

Hatékony ház-lakáseladási tippek (beszélgetős fórum)

9. garamond (válaszként erre: 1. - 372f7e7275)
2009. máj. 14. 20:00
Szívesen megírom neked, hogy a tavaly eladott házamat hol hirdettem meg legeredményesebben. Ha érdekel küldök privit nehogy reklám legyen.
2009. máj. 14. 19:57
Én úgy tudom hogy arra is figyelni kell hogy ne legyenek kint fényképek rólatok se a falon se a polcokon... ezeket le kell szedni! Mert a vevő amikor nézi a lakást saját magát képzeli bele és a fényképek azok úgymond tudat alatt bezavarják... és nem tudja magát beleélni annyira! De ez csak egy apróság :)
2008. nov. 9. 15:57
Hogy haladsz a hirdetéssel?
2008. szept. 30. 17:18
A kép nekem is fontos,én is azt nézem meg inkább,de előnyben részesitem ahová tehetek fel képet de nem kell fizetni érte:)van ahol csak a kép nélküli ingyenes....
2008. szept. 30. 17:18
a neten keresgettem én is,személyes tapasztalatok érdekelnének,ki hogyan próbálkozott,de az is érdekelne mit ne tegyen az eladó,mik a kiábrándító pontok,képek....
2008. szept. 30. 17:17
sajna az volt a vírusos és mástol is hallottam ezt...hírlevelet küldenek,az okés,abban is van pár apró trükk,de jó lett volna egyben,de nem kockáztatok:)
3. f9a0a36712 (válaszként erre: 1. - 372f7e7275)
2008. szept. 30. 15:09

Ha többet akarsz róla tudni, írd be a google-ba, hogy eladó lakás + fórum.

A legtöbb arról szól, hogy a létező leghatékonyabb módszer az Expressz + expressz.hu + ingatlan.com + szórólap (ragsztasz) + kiírod az ingatlanra. Kb. 30 ingyenes weboldal van, ahová érdemes felrakni, bár ezek nem annyira népszerűek.

A hirdetésben mindenképp legyenek benne a lényegi tulajdonságok, de ne keríts "meseszép" mondókát.

Érdemes elolvasni a tulajdonostol.com irományát és ha nem az volt épp a vírusos, érdmes lekérni a tanulmányokat. Sok hasznos info van benne, még az is, hogy néz ki jól egy fénykép.

Azt tudnod kell, hogy családi házat nem túl egyszerű eladni. Minél nagyobb értékű valami, annál nehezebb eladni.

2008. szept. 30. 14:57
Kép mindenképpen legyen, azokat többen megnézik
2008. szept. 30. 14:46

Hatékony,elsősorban családiház eladási tippeket várok,hogyan érdemes hirdetni?Főként,szerintetek a gyakorlatban melyek azok a hirdetési oldalak amiket többen látogatnak?

Tudom hogy vannak olyan internetes oldalak ahol ezzel foglalkoznak,de én a valós gyakorlatra lennék kíváncsi...az már másodlagos hogy egy ilyet le akartam tölteni és vírusriasztást kaptam:)

Köszönöm mindenki jószándéku hozzászólását...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook