Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hatékony fogamzásgátlás fórum

Hatékony fogamzásgátlás (beszélgetős fórum)


5. Epresturmix (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 21. 23:07
Nekem egyik sem jött be igazán. De igazad van. Inkább valamelyik, mint egy nem kívánt terhesség. Na igen, a gyógyszert én sosem támogattam. Nem is szedtem. Remélem nálatok valamelyik beválik. :)
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Epresturmix)
2020. aug. 21. 22:47
Sajnos van ami szempontot előrébb kell venni.. Lehet úgy is, hogy ne legyen hangulat - gyilkos. Óvszer közvetlenül egy karnyújtásnyira, a másik dolog használatát pedig nem orális tevékenység előtt gondoltam alkalmazni. 10 perc hatoido alatt pedig lehet a másikkal foglalkozni. Még mindig jobb ez mint egy nem kívánt terhesség.. És szerintem lehet ezeket úgy csinálni, hogy ezek az előkészületek nem ölik meg a pillanatot..A hormon szedése egyelőre nem opció újra.
3. Epresturmix (válaszként erre: 2. - Epresturmix)
2020. aug. 21. 22:18
*kimarad - kiârad helyett. Bocsánat.
2020. aug. 21. 22:17
Szerintem a guminâl és a kúpnâl nincs hangulatgyilkosabb. Előbbi kb a lakás minden sarkába kell, hogy ne törd meg a spontaneitâs pillanatát azzal, hogy megkeresed, utóbbi meg olyan mint egy időzîtett bomba. Ráadásul azzal az orális szex (a te részedre) vagy ki árad, vagy előre kell hozni. Faccca...
2020. aug. 21. 22:13

Sziasztok!


Tudom, sok hasonló fórum van, de nem igazán aktívak.

Sok éven át tablettát használtam, de abbahagytam, mert nem akarom már ezzel terhelni a szervezetem, pláne 36 évesen.

Tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy melyik óvszer márka és azon belül típus az, ami nektek bevállt, értem úgy, hogy nem szakadt ki. Sajnos nem egyszer jártam úgy, hogy MEGFELELŐ használat mellett kiszakadt a márkás ..

És szeretném ezt a lehető legjobban elkerülni.(persze lehetne megszakítással együtt is használni, de valljuk be, az nem biztos, hogy egy együttlétkor nem illúzióromboló)

Illetve Pharmatex-szel lehet e együtt alkalmazni ( a pharmatex oldalán úgy olvastam, elvileg igen..)


Köszönöm, ha megosztjatok a tapasztalataitokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook