Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hatással van e a fogamzásgátló tabletta a nemi vágyra? fórum

Hatással van e a fogamzásgátló tabletta a nemi vágyra? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
14. Vica26
2007. szept. 10. 14:22

A Diane-35 csökkenti a libidót.

Lehet, hogy van benne valami...

13. huenya
2007. szept. 5. 15:55
szerintem ez mindenkinél más... nekem semmi ilyet nem okozott, ugyanúgy bármikor ráugranék a páromra, mint előtte :) és szerintem is rajta van egy párnak a dobozán ill. a betegtájékoztatóban mellékhatásként...
12. edicske (válaszként erre: 11. - Zsütyi)
2007. júl. 13. 09:22
Azt hiszem egyik- másikon már rajta van....
2007. júl. 12. 22:45
Azért tettem fel ezt a kérdést mert úgy érzem hogy mióta gyógyszert szedek, csökkent bennem a vágy a szeretkezésre. Nem azért mert kevésbé szeretem a párom, de sokkal nehezebb "beindulnom". Ezt a "mellékhatást" ugyan miért nem tüntetik fel a többi mellett a gyógyszerek tájékoztatóján?
10. Csiga78 (válaszként erre: 9. - Cukilany)
2007. júl. 12. 18:10

Na látid ez is igaz,de mindig olyan butyuta érveléseket tudnak felhozni:kicsi,szorít,nem érezlek ugyanolyan jól,stb.Hála égnek nekem szerencsém van a párommal,bár mellette én is szedtem egy darabig,de amikor észrevette,hogy csökkent az étvágyam ő hozta fel,hogy hagyjuk abba.A guminak is megvan a maga varázsa.Jó macerás,hogy fel kell húzni,de azt is lehet játékosan csinálni:)))))


Szóval én teljesen ellene vagyok a bogyónak.

9. cukilany (válaszként erre: 8. - Csiga78)
2007. júl. 11. 11:14
Én kórházba megyek orvoshoz kivizsgálásra. Az nincs leszerződve senkivel, és ott is csak kikérem először a véleményét. Mondjuk nem preferálom a bogyót, nem is szedem egy ideje, túl sok rosszat hallottam róla, inkább a fiú védekezzen! neki az nem káros a szervezetére, akkor meg miért én tegyem tönkre az enyémet?!!!
8. Csiga78 (válaszként erre: 6. - Cukilany)
2007. júl. 11. 11:06
Hát igazából az orvos úgy is azt a gyógyszert fogja felírni,amelyik gyógyszergyárral le van szerződve.Én legalábbis ezt tapasztaltam.Az én első sarlatán orvosom mindig azt a gyógyszert favorizálta,amelyikből épp százalékot kapott.Mind a kettő fajtánál azt mondta:á ez nem hízlal,na ja,csak mind a kettőtől külön külön 15 kg-t híztam.Ha mégegyszer kezdhetném az életem nem szednék fogamzásgátlót és akkor most nem kéne veszettül fogyóznom.Ja 60 kg-ról indultam és most 79 kg-val küzdök.(igaz szültem egy picit,de azt már naggyából leadtam, és szüléps előtt is 75 kg-ról indultam)
2007. júl. 10. 19:24
Igen, habár a z egyik legjobbat szedtem, Logest-et. Nem híztam, nem volt mellékhatása egyéb.
2007. júl. 10. 15:13
Igen, de nem mindenfajta. Orvos meg tudja mondani.
2007. júl. 10. 13:50
Pár évvel ezelőtt én is tapasztaltam. Nem rögtön jelentkezik, hanem bizonyos idő elteltével (pár hónap). A mostani tablettám nagyon jó. Nem hízok tőle, sőt... epilálnom sem kell olyan gyakran mint előtte és az arcom is szép.
2007. júl. 10. 13:03
Én is hallottam már arról,hogy valakinek csökkenti a nemi vágyát,én ilyet nem tapasztaltam.Ez is,mint ahogy,oly sok minden egyén függő.
2007. júl. 10. 12:11
Igazából,amikor én is szedtem nekem elég erősen lecsökkent.Előtte nem volt olyan perc,hogy a párommal ne ugrottunk volna egymásnak,utána meg elegem volt,ha hetente egyszer közelített szegény,így én gyorsan abba is hagytam.Ja!Én a Harmonettet szedtem és ahogy állították,hogy na ettől tutti nem fogok hízni,nekem sikerült 15 kg.:))))))
2007. júl. 10. 12:08
Szerintem kissé blokkolja a libidót!
2007. júl. 10. 12:07
Hatással van e a fogamzásgátló tabletta a nemi vágyra?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook