Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hatással van e a fogamzásgátló tabletta a nemi vágyra? fórum

Hatással van e a fogamzásgátló tabletta a nemi vágyra? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
104. adri25
2010. dec. 15. 13:36
igen
2010. aug. 7. 10:21
Igen! Merem állítani(szerintem) biztosan!!! Soha nem voltam ilyen..."uncsi". Nem is érdekel a dolog. Rémisztő... :D
2010. jún. 18. 11:43
húú hát nem tudom addig kibírom-e,mert már a szakításon gondolkodom.Mások nem értik mi lehet a baj,hisz mindenki ilyen párt szeretne mint az enyém,aki nem bulizik,megbízható,hűséges,de nem értem akkor miért nem sikerül soha jóra az akció:(és 19évesen elég dühítő,és megfordul a fejemben hogy mással jobb lenne e...viszont ilyen pasit meg nem biztos hogy találnék.SZóval marad a várakozás,meg egy szakember keresése hátha jobb lesz.MOndjuk az elején még sokkal hevesebb volt a szex meg stb.de akkor sem történt a csoda,szóval valószínűleg nem az lehet az ok,hogy meguntam:(
101. tücsimücsi (válaszként erre: 100. - Bujamaja)
2010. jún. 17. 22:01
rögtön nem valószínű, hogy helyreáll, de ez mindenkinél változó, lehet kell 1-2 hónap...
2010. jún. 17. 19:25
szóval ha abbahagyom jövő hónapban akkor szerinted hely reállnak a dolgok?mert az első alkalomnál is szedtem már,és 3pasival sem élveztem igazán.A mostani párommal azért van válságban msot a kapcsolatunk mert besokkaltam hogy sosincs meg az a heves vágyakozás a szexre,sokszor élvezem de szex közben egyre inkább elmegy a kedvem(mondjuk máshol is járnak a gondolataim mert sajnos elég rosszul sikerült az életem).ez lehet az egyik ok?mert szexuálterapeutához is elszeretnék menni..mert uygebár őseim mint kiderült még nemi életet sem éltek,csak akkor amikor gyereket akartak:S
99. tücsimücsi (válaszként erre: 98. - Bujamaja)
2010. jún. 17. 19:13

fenét!:-)

a gyógyszer az oka, én is 4 félét próbáltam egyik se jött be emiatt, maradunk a guminál..

2010. jún. 17. 18:49
sziasztok!Én mióta szedek fogamzásgátlót azóta nem kívánom a szexet..Akkor vesztettem el a szüzeségem mikor már szedtem,és azóta 3pasival voltam de egyikkel sem élveztem és 4féle fogamzásgátlót szedtem már.Emellett voltam ilyen gondok miatt kórházba és úgy hüvelyi ultrahangoztak,hogy még szűz voltam.Lehetséges hogy ilyenek miatt nem élvezem sosem a szexet?
2010. jan. 31. 22:05

sziasztok!


én most kezdem el szedni a mercilont!

kérdésem az lenne, hogy elég a menzesz 4.napján elkezdenem??(mert késleltetni akarom) a második levélnél akkor már védettséget fog így nyujtani nekem??


Ja és még egy kérdés:)

amíg nem szedem a gyógyszert- abban a 7napban is- védett vagyok?

2010. jan. 11. 15:36

sziasztok!


két kérdésem lenne:)


az egyik konkrétan ebbe a cikkbe illik. az hogy csökkenti a vágyat az tény.sajnos tapasztalom. de viszont tudnátok olyat mondani amivel ti nem érzitek ezt annyira? én meliane-t szedek.


másik kérdésem az lenne hogy szedem a gyógyszert de az előző héten kicsit késéssel szedtem be 2-t.nem hagytam ki de csúsztam. A barátommal pedig nem megszakításos módszerrel szoktunk ügyködni. Emiatt most kicsit félek. Egyébként két éve rendszeresen sedem a gyógyszert. lehet baj belőle?


előre köszönöm:)

95. 0ea7233b97 (válaszként erre: 86. - Edicske)
2009. okt. 2. 16:39

A libidóért a nőkben a progeszteron hormon felelős, míg a férfiakban a tesztoszteron.

Ha egy nő fogamzásgátló tablettát szed, amely mindig ösztrogén alapú, az megemeli az ösztrogén szintjét és csökkenti a progeszteront!

Peteéréstől és peteéréskor legmagasabb a progeszteronszintünk, ami teljesen logikus az Anyatermészettől...akkor legerőteljesebb a szexuális vágyunk, amikor képesek vagyunk teherbe esni.

Minden fogamzásgátló tabletta ösztrogén alapú, ezért mindegyik csökkenti a libidót...kisebb-nagyobb eltéréssel.

94. 33aa509d53 (válaszként erre: 93. - Veronika27)
2009. okt. 2. 15:32
nekem is ezt mondta az orvos, hogy 1 hónapra 2000 ftkörül van. nagyon sok!!!!!!!!!
2009. okt. 2. 15:32
Legutóbb már 5700-ért vettem. Azóta lehet, h drágább. Január óta nem szedem. Van is egy teljes dobozzal :S
92. 33aa509d53 (válaszként erre: 91. - Veronika27)
2009. okt. 2. 15:28
nekem is azt írta most fel az orvos. évekig a tri-regolt szedtem, azt mondta, inkább felír másikat. és ez mennyibe kerül?
91. Veronika27 (válaszként erre: 90. - 33aa509d53)
2009. okt. 2. 15:27
Én azt szedtem, Lyndi 20-at.
2009. okt. 2. 15:25
szedte valaki a lindynette fog. tabl-át??????
89. edicske (válaszként erre: 87. - E14ebbbf07)
2009. okt. 2. 13:07
Szerintem nem. Többet is szedtem és mindig ugyanaz a probléma volt. Persze 2-3 hónap után.
88. napalm
2009. okt. 1. 20:19
Óóóóóóóóó, persze;)
87. e14ebbbf07 (válaszként erre: 80. - Tücsök88)
2009. szept. 23. 09:04
A tabletta okozhatja,megoldás lehet,ha a nőgyógyásza másikat ír fel neki.
2009. szept. 7. 14:11
3-4hónapja hagytam abba a tabletta szedését. Azóta sokkal jobb lett minden. Kezdek újra a régi lenni. Ha hiszitek ha nem sokkal érzelgősebb lettem. Nem is gondoltam volna hogy ennyi mellékhatása volt...
2009. szept. 4. 10:09

sziasztok!


Én milligestet szedek, és hasonló a problémám. Nem kívánom annyira a szexet, viszont amikor megvan, akkor meg igen, holott akkor sosem csináljuk.

2009. júl. 1. 12:14
Lehet,hogy befolyásolja és abbahagytam már régen és jobb lett a libidóm mint valaha.
2009. jún. 30. 18:08
Igazán nincs mit:)
2009. jún. 30. 15:29
köszönöm a tanácsot, mindenképpen megfogadom/megfogadjuk;)
81. Veronika27 (válaszként erre: 80. - Tücsök88)
2009. jún. 30. 15:25

Szia! Szerintem is a tabletta lehet a hunyó. Mivel ugye kombinált a probléma ( a tabletta szabályozza a ciklusát, csökkenti a fájdalmait), közben pedig fogamzásgátlásra is jó, egyértelműen azt tudom javasolni, hogy nőgyógyásztól kérdezzétek meg, hogy ő mit javasolna. Menzesz alatt természetes a libidó növekedés, a hormonok miatt, szóval emiatt ne izgulj.

Még valami: a www.videoklinika.hu oldalon orvosoktól kérdezhettek élőben is! Én már kipróbáltam, érdemes!

2009. jún. 30. 13:58

Üdv! Elnézést kérek a hölgyektől, ha zavaró, hogy regisztráltam. 20 éves srác vagyok, a párom 2 évvel idősebb, pár hónapja vagyunk együtt. Szexuális téren (is) nagyon egymásra találtunk. Nekem előtte nem volt különösebb problémám, közepesnek mondanám eddigi ezirányú életemet, kevés partnerem volt, egy-két lélektelen együttléten kívül nem akadt gond. Kedvesem kissé tapasztaltabb, de ennek ellenére, eddig nem volt túl jó szexuális élete, a csúcsot csak kivételes esetekben érte el..

Az első 3 hónapunkban minden rendben volt, elmondása szerint még senkivel sem érezte ilyen jól magát, és senkivel sem volt ilyen aktív. (nincs okom kételkedni szavai igazságában, mindent őszintén meg tudunk beszélni) Nekem is javult az önbizalmam, és eddig mindkettőnk számára ismeretlen boldogságot okoztak az együttlétek testi-lelki értelemben.

2 hónapja tablettát kezdett el szedni. Azóta a varázs elveszett, nem tudom a csúcsra sem juttatni, és az együttlétek száma is lecsökkent, elmondása szerint alig-alig kíván, és szex közben is gyakran elkalandoznak a gondolatai (7köznapi dolgok felé). Érdekesség, h menzesze alatt, illetve főleg a vége felé újra a régi vággyal tudnánk egymásnak esni.

Megbeszélve ezeket a dolgokat, arra jutottunk, h a tabletta miatt történt mindez. Bár neki is nagyon hiányoznak a korábbi együttlétek, a tablettát vonakodna letenni, mivel ciklusa így szabályozott, elég intenzív menstruációs fájdalmai pedig enyhültek, illetve majdnem meg is szűntek.. Teljesen megértem őt, de kérem tanácsotokat, segítségeteket, mivel szeretném őt és magunkat is minden téren boldoggá tenni..

Köszönöm!

79. hanley (válaszként erre: 78. - Veronika27)
2009. ápr. 24. 07:14
Jaj de jó, nagyon köszönöm!
78. Veronika27 (válaszként erre: 77. - Hanley)
2009. ápr. 23. 10:17
Minimum 1 hónap kell szerintem. Ne aggódj, majd rendbe jön.
77. hanley
2009. ápr. 22. 16:58

sziasztok!

én két hónapig szedtem triodenát, és a libidóm fokozatosan a nullára csökkent...kezdődött a testi tünetekkel, aztán már agyban sem kívántam a párom...lassan két hete lesz h nem szedem a bogyót, és kicsit aggódom, mert bár a testem reakciói kezdenek normálisra visszaállni, de agyban még mindig nem az igazi...remélem ez még a gyógyszer hatása, mert amúgy nem értem, hisz semmi nem változott köztünk a párommal... de picit aggódom. nektek mikor állt vissza minden a rendes kerékvágásba a tabi abbahagyása után?

2009. febr. 22. 16:37
amikor szedtem nekem nem volt sok kedvem, mikor abbahagytam azonnal megjött, meg fogytam is 3-4 kilot:D anno
75. dorry
2009. febr. 17. 11:30
Igen! Én úgy vettem észre, hogy mikor abbahagytam, rohamosan megnőtt az "étvágyam". Előtte sem volt gond, de gyogyi nélkül sokkal jobb! :)))
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook