Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hatásosak a fogyasztóteák? fórum

Hatásosak a fogyasztóteák? (tudásbázis kérdés)


1 2
2007. febr. 13. 12:03
Szerintem a tea azért étvágycsökkentő, mert megiszol belőle 2-3 litert, és nem bírsz annyit enni, mert a folyadék elveszi a gyomrodban a helyet a kajától. De ezt bármilyen csodatea nélkül el lehet érni.
2007. febr. 9. 12:11

én egy speckó gyógynövénytea keveréket iszogatok.és 6 kg-ot fogytam tőle 1 hónap alatt.úgyanúgy ehettem mindent,amit akartam.Este reggel egy csésze.

Viszont érdekes,mert barátnőm 1 grammot sem fogyott tőle:(

a lényege a teának,hogy étvágycsökkentő.

2007. febr. 8. 10:47
Én szűztea kapszulát szedek és iszom a teáját is. Használni nagyon is használ, csak legyen mindig az ember WC-közelben:-)))))
23. Frida (válaszként erre: 9. - Szamocinka)
2006. dec. 29. 00:28

Wu Long Anti Adiposis tea.

Szerintem is nagyon jó. Kisfiam nemrég hagyta abba a szopizást, ezért most újra kezdtem nagy reményekkel. Én az arany színűt szoktam venni,mert az bevált, a zöldet még nem mertem kipróbálni.

22. Frida (válaszként erre: 6. - Mokusi)
2006. dec. 29. 00:24
Milyen tea okozatt görcsöt? Én a szűzteától lettem rosszul, pedig sokan dicsérték.
2006. aug. 14. 17:16
A mályvatea!Hát a hascsikarás bárhol bármikor elkap mikor lemegy a torkomon egy falat is!Na az éjjeli ébredés és rohanás se kellemes!Mikor meg abbahagyja az ember vagy 3 napig még wc re se tud menni!
2006. júl. 18. 13:20

Sziasztok!

A mályvateának nincs rossz íze, viszont hatásos!

A férjemen teszteltem, mivel nekem nincs túlsúlyom. Hasmenés addig van, amig a méreganyagok túlnyomó része ki nem ürül.

Utána már szenvedés nélkül látszik az eredmény.

Sok sikert!

19. 4726e582cf (válaszként erre: 5. - Veronitas)
2006. jún. 18. 14:47

Nekem olyan hatása volt, hogy másnap szinte mindig kellett nagydolgozni is a WCn kisdolog közben, és hascsikarásom is volt, de használt ugye.


De hosszú távon nem javasolt szerintem, mert hozzászokik a szervezet. Időnként nem árt.

2006. jún. 11. 14:01

Én a Hebáris Elhízás ellenijét iszom néha, nincs mellékhatása, de hatása sem.

lehet, hogy van akinek beválik. És legalább olcsó.

2006. jún. 8. 20:47
nekem csak az igazi zöldtea a jó bevált módszer.kb 500 forint,fogyni is lehet vele,és méregtelenít is.
2006. máj. 26. 18:12

Nehogy vegyetek fogyasztó szereket!!!

Nem éri meg!!! Fuuj, nem használnak, vagy ha van amelyik használ is, tönkreteheti a szervezetet...

15. moxy
2006. máj. 26. 14:46

egyetertek.ha tudnatok mennyi penzt szortam el ilyen szarokra.inkabb bele se gondolok.

persze egyiksem hasznalt.

14. 978c6e4f5a (válaszként erre: 6. - Mokusi)
2006. máj. 26. 13:16

Sose vennék többet !

Nem tudom,hogy hatásos-e,mert eddig sosem jutottam el ..egy filternél messzebb !

Szűzteát vettem, de olyan hasmenést és gyomorgörcsöt okozott, hogy majd belehaltam.

Még próbáltam másmilyet is, de mind hányingerkeltő ízű volt. Igy feladtam a próbálkozást !Ablakon kiszórt pénz volt !

2006. máj. 26. 12:53
Szerintem nem.
12. moxy
2006. máj. 23. 20:25
`nekem se nagyon akar mukodni.fene.:-)
11. Catta
2006. máj. 19. 01:57

Az én tapasztalatom szerin nem. Még többet ettem olyankor mint általában. De szerintem ez inkább vmi pszichés válsz lehetett, nyíván úgy gondoltam, hogy most akkor lehet enni mert úgyis szedem a tabblettákat.

Tea se vált be...

10. moxy
2006. máj. 18. 20:46
segitenetek?van olyan tea is ami ugy hat ,hogy nem kiwc-zed a bevitt kajat?mert ezek igy hatnak nem?mert amit en iszom,az nem igy muodik?miert ?
2006. máj. 16. 14:47
Régebben az egyik barátnőm ilyen teát ivott, valami távolkeletit, a nevét nem tudom, sárkányos volt a doboza, ha jól emlékszem, volt belőle több színben is. Nagyon sokat fogyott, igaz, ha jól emlékszem, az étkezésre is odafigyelt, de semmi spéci diéta, ő akkor a teának tulajdonította az eredményt.
2006. máj. 7. 20:53
Én is kipróbáltam, és nekem nem vált be.Ugyanis amikor nagy nehezen megittam, mindig kihánytam, és emiatt majdnem kiszáradtam. Szörnyű volt meginni, még most is borsózik a hátam tőle.
7. Angyalszemek (válaszként erre: 6. - Mokusi)
2006. márc. 22. 15:51

Lehet kapni a patikába/1hónapra való kb.3000.-körül/tablettát.Mikor én fogyóztam nekem be vált.

Napi 1-et vettem be és nem voltam éhes,de azért kajáltam,de hamarabb jól laktam.

2006. márc. 21. 21:04
Fogyasztó teák!!! Isten őriz... eddig már 2x kötöttem ki az orvosnál miattuk és a folytonos görcsös fájdalom, hogy mindig wc-zni kell. Viszont meghajt, de keményen. Én inkább 1/2 órával többet edzek vagy esetleg elhagyom a vacsorákat, minthogy ilyeneken éljek.
5. veronitas (válaszként erre: 4. - 4726e582cf)
2006. márc. 17. 16:56
a mályvateának esetleg vannak mellékhatásai? mert ha nincsenek, akkor én is kipróbálnám...
2006. márc. 17. 15:41
Ha időnként iszod, akkor jó. Azaz úgy mondanám, hogy székrekedés esetén mályvatea :), tuti siker. Amúgy igaz, ha rendszeresen iszod, akkor váltogatni kell őket.
2006. márc. 15. 16:02
Ha egész életedben iszod őket akkor igen. Ha nem, akkor csak addig hat amíg iszod, és amikor abbahagyod szépen visszakúsznak a kilók. Arról meg ne is beszéljünk, hogy milyen székelési problémákat okoznak. (Amikor iszod, akkor időnként be is költözhetsz a toiletre, amikor abbahagyod akkor meg úgy sem sikerül, ha már nagyon szeretnéd!)Tapasztalat.
2006. márc. 12. 14:09
Hatásosak, de úgy vettem észre magamon, hogy váltogatni kell őket bizonyos időközönként, különben immunissá válok rájuk...
2006. márc. 10. 18:15
Hatásosak a fogyasztóteák?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook