Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hatásos motiváció a fogyáshoz? fórum

Hatásos motiváció a fogyáshoz? (beszélgetős fórum)


2011. márc. 2. 09:24
Nekem az szerelem a leghatásosabb motiváció a fogyásra :o) (Akár új, akár régi.) A FÉRFI elismerő pillantásánál, szavainál engem nem nagyon motivál jobban semmi ;o)
4. Sapienta (válaszként erre: 1. - Buciildi)
2011. márc. 1. 09:34
szia, rakj ki mindenhova, ahol ételt tartasz képeket olyan csajokról, akik úgy néznek ki, ahogy te szeretnél ;) és hogy házon kívül se csábulj el, rakj egyet a pénztárcádba is.nekem ez pár éve bevált ;) na, meg az is szokott ösztönözni, hogy megveszek valami csodarucit, abban a méretben, amit el szeretnék érni, és gyakran felpróbálom, jól áll-e már.
3. cullinan (válaszként erre: 1. - Buciildi)
2011. febr. 27. 13:22

ugyanezt erzem en is, tehat nincs kitartasom, es nem tudom, hosszu honapokig hogy lehet kibirni, hogy semmi nasi??ű

pedig annyira elhataroztam en is, de azt veszem eszre, minél jobban elhatarozom, annal jobban nassolok, es arra gondolok, hogy na meg ma, es holnap mar nem

2011. febr. 26. 17:56

Belenézel a tükörbe és nem vagy megelégedve azzal amit látsz, Vagy nem jönn össze rajtad a nadrág vagy a bluz, esetleg egy két kellemetlen megjegyzés amit kaptál, Vagy a párod elismerö tekintetére gondolj amikor uj alakodat csodálja majd:)

Ha megkivánod a pizzat akkor azt ebédre edd és ne vacsorára, és egy kicsit kisebb adagokat egyél mint szoktál és nagyon fontos a mozgas is szerintem

1. cukornádkisasszony (válaszként erre: 5. - Buciildi)
2011. febr. 26. 14:13
Gondolj arra hogy ha eszel sosem éred el a célod,ha viszont meg tudod állni lemennek azok a kilók:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook