Hatás (beszélgetős fórum)


13. bcd6dce54e (válaszként erre: 10. - E16fe97baf)
2012. ápr. 10. 16:04
igen, de nem olyan jó
12. e57e061615 (válaszként erre: 1. - Bcd6dce54e)
2012. ápr. 10. 14:20
Ha tényleg mindenki pár hét után igazinak hiszi, akkor annyi a dolog nyitja, hogy az inkább lányok, mint nők, akiket kiszemel, elég egyszerű teremtések, akik nem valók pár dugásnál többre.
2012. ápr. 10. 14:14
Olvasstáok el a "Nem álltam be a sorba" című cikket itt a Hoxán. Pont erről a típusról van benne szó.
10. e16fe97baf (válaszként erre: 1. - Bcd6dce54e)
2012. ápr. 10. 14:09
elengedted, hogy megtarthasd! ügyes! :)
9. 83e25137af (válaszként erre: 1. - Bcd6dce54e)
2012. ápr. 10. 14:07
Ő nem Paul Finch véletlenül? :)
8. bcd6dce54e (válaszként erre: 4. - Frezia1)
2012. ápr. 10. 13:50
Pontosan így látom!
7. 3cde375c32 (válaszként erre: 1. - Bcd6dce54e)
2012. ápr. 10. 13:31

A nagyon figyelmes hozzáállás azt hiszem,a legtöbb embert megfogja.

és ha ezen felül még tényleg azt is mondja,amit hallani szeretnél,akkor kész,meg vagy ragadva:)

Barátnak biztosan jobb az ilyen ember,mint partnernek..vagyis:nincs akkora "kockázata",hogy teljesen beleveszel a hatásába,és az egész életedet a bűvkörébe vonja.

Mondott már neked ellent bármiben? derült ki köztetek ellentétes nézőpont,ízlés? vagy mindent pont úgy,és lelkesen szeret,amit te?

6. cel (válaszként erre: 3. - C0c88e77c0)
2012. ápr. 10. 12:56
Sok embert kellene kezeltetni:) Hogy mennyire veszélyes ez a játék? Amennyire veszélyes lehet egy ember önmagára nézve. Most mondhatod, hogy ezoterikus dologra fogom én is, de az ilyen fajta kapcsolatokat a vonzás törvénye szüli. Mindkét fél azt kapja, amit elképzelt magának.
2012. ápr. 10. 12:12
Nem lehet hogy csak az Igazit keresi?
2012. ápr. 10. 12:10
vagy fél belemenni egy komolyabb kapcsolatba, mert fél hogy hosszú távon nem tudna megfelelni? és inkább ezért kilép még mielőtt komolyabbra fordulna a dolog? vagy csak az önbizalmának kell a visszajelzés ? vagy egyszerűen most még ennyi elég neki, és nem vágyik komolyabb kapcsolatra, viszont 1 éjszakásra sem, így inkább ismerkedik egy pár hétig, és ennyi, nekem egyenlőre ezek a variációk jutottak eszembe, de van biztos sokféle :o)
2012. ápr. 10. 12:09
szia!ilyen tapasztalatom nekem is van. ezek az emberek akik ezt csinálják, többnyire kóros önbizalomhiánnyal rendelkeznek, vagy ráfogják előzőéletekre, vagy mindenféle ezoterikus dologra ezeket a kapcsolódásokat. többnyire figyelmesek, megérintenek, úgymond bűvölnek, ölelnek, ezáltal is megfogva , behálózva maguknak. szó szerint akinél ezt tapasztaltam, ha csak bemutatkozott valakinek, már azzal például egy látó személy, látta ahogy fonja a nő köré a szálakat. ezeknek többnyire párhuzamos szálon kell futtatniuk a kapcsolatokat, hogy érezzék a fontosságukat.és nem is kezdenek úgymond "egészséges" nőkkel, hanem akikben megérzik, hogy egy kis kedvességgel,bűvöléssel, már az ágyukba lehet kerülni, illetve lehet kötéseket kialakítani. veszélyes játszma ez. érdemes lenne elmennie az illetőnek pl. ** kezelésre, vagy utaztatásra, hogy miből fakad az, hogy úgy érzi, hogy neki erre szüksége van. és a nőket is kezelni kellene, hogy miért tudnak egy ilyen férfi hálójába bekerülni, sőt megfogni maguknak. veszélyes "játék"...

** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2. a31cf0fa6a (válaszként erre: 1. - Bcd6dce54e)
2012. ápr. 10. 11:59
Erre mondják hogy az igazi szépség belülről fakad.
2012. ápr. 10. 11:50

Van nékem egy ismerősöm aki elsőre jelentéktelennek tűnik, de ha leülsz vele egy asztalhoz egy társaságba rögtön "megfog". Sokszor láttam, hogy először csak furcsának tartják őt a nők aztán ez nagyon hamar megváltozik. És aztán már idézőjel nélkül is megfog.

Voltam vele együtt egy párszor aztán megbeszéltük, hogy a barátság fontosabb stb...

De nagyon jó és nagyon figyelmes. Most azt látom, ahogy ismeri meg az újabb nőket, inkább lányokat. Egyre többet szomorkodnak utána . Csalódott vagy épp dühös felszólításokkal vannak iránta a csalódás után hetekig ill tudom, hogy sms ben is jönnek a vegyes üzenetek- Pár hetet járnak és az össze nő meg akarja Őt fogni. ha nem ilyen viszonyba vagyunk és nem vagyok nyuszi akkor talán én is akartam volna magamnak. Így legalább a barátság a jó viszony megmaradt. Egyébként különös okból én akartam , hogy csak barát legyen, pedig nekem szerintem jobb volt, mint fordítva persze elfogadta. Szeret, mint barátot. Hogy lehet az, hogy Őt minden nő Igazinak érzi? Ennyire számít az a kis figyelmesség? Csak azért merült fel a kérdés, mert a harmadik lány aki az elmúlt két hónapban "tönkrement" miatta.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook