Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hát sosem leszek neki elég? fórum

Hát sosem leszek neki elég? (beszélgetős fórum)


1 2
2020. dec. 23. 18:46
Én az exemmel voltam így. Folyamatosan megcsalt, hazudozott, meglopott stb. Sokáig én sem mertem lépni, már-már az öngyilkosságba hajszoltam magam, de szerencsére megismertem a jelenlegi párom, aki mellém állt és kihúzott abból, amibe beleragadtam. Soha nem leszek neki elég hálás ezért!
2020. máj. 16. 13:01

Én őszintén szólva nem értem teljesen.

Ezek feltételezések?

Mert úgy írtad, hogy jó barátságot ápol a szomszéddal.

Vagy konkrétan megcsalt és rájöttél?

Egyedül az ex fotója, ami nekem is necces, a többi inkább feltételezésnek tűnik. Csak azért kérdezem, mert már én is jártam úgy, hogy totál félreértettem valamit, és hetekig emésztettem magam.

2020. máj. 15. 19:43
30 évesen olyan mint egy megkeseredett vénasszony. Ha ez neki élet, természetesen maradjon. Mindenki maga dönt, maga választ.
42. kisj (válaszként erre: 41. - Semleges)
2020. máj. 15. 19:37

Hány éves?

Lásd fórumnyitó 1. hozzászólásában.

2020. máj. 15. 19:28
Hány éves vagy? Szerintem ne temesd magad. Azért nem minden férfi ilyen tahó. Lesz majd aki mindennél jobban fog szeretni és tisztelni. Most szar de hidd el nem a világ vége. Minél hamarabb menekülj ebből a kapcsolatból mert kiégsz, rámész. Már most nincs önbecsülésed és boldogtalan vagy.
40. kisj (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 15. 19:18

Nem vagy hülye.

Mindenki csak a másik életéből profi, a sajátjában lehet sík hülye.

Hagyd, hogy megérjen benned az elhatározás. Bármilyen.

Úgy lesz jó ahogy elhatároztad.

2020. máj. 15. 18:46

Én láttam olyan válást is, hogy a gyrekek érdekében a nő kifejezetten a környéken keresett saját lakást, így még az óvodába, majd az iskolába járás is zökkenőmentes maradt. A gyerekek elhelyezését mindketten megoldották, azaz mindkét szülőnél volt gyerekszoba, csak annyi volt a kölcsönös feltétel, hogy értesítsék egymást, hogy az adott héten vagy időszakban kinél lesznek a gyerekek. A családi pótlékot az asszony kapta, mert ő keresett kevesebbet, gyerektartást egyik sem kért, azzal a feltétellel, hogy a nagyobb összegű dolgokat mindig megbeszélés szerint elosztják.

Így is lehet.

38. Guruljka (válaszként erre: 26. - Matyera)
2020. máj. 15. 18:41
Ha az anya elköltözik, általában nem hagyja ott a gyereket az apánál, főleg ha az apa keres kettejük közül kevésbé jól.
2020. máj. 15. 18:26
Nem szeretném eltiltani őket egymástól, dehogy! De azt sem szeretném ha bekattanna és ő akarná eltiltani tőlem a fiamat, abba beleőrülnék :(
36. aszparagusz (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 15. 17:55
Sokkal jobban viseli a gyerek, mint azt, hogy az anyja boldogtalan és frusztrált.
35. aszparagusz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 15. 17:52
Nehogy még egy gyereket bevállalj!
34. matyera (válaszként erre: 33. - Cc7a88f96d)
2020. máj. 15. 17:49

Apuka jöhet akár hetente többször is. Ez csak megbeszélés tárgya.

Sztem itt fórumnyitó, szabadulni akar ettől a két lábon járó faroktól, nem a gyereket akarja eltiltani tőle. Szóval sztem simán működhet. Apuci járhat az összes kurvájához, és ahányszor akar látogatja majd a gyerekét.

33. cc7a88f96d (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 15. 17:26

Hogy viselnè?

A kèrdès az,hogy az apa hagyna e lelèpni a gyerekkel?Ugyanis pont ugyanannyi joga van a gyerekhez mint neked.Ha neki tàmadna kedve lelèpni,èpp ugyanolyan joggal vihetnè ő is magàval.Szerintem ezen lesz fennakadàs...

32. Garabonciás (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 15. 17:10
Bakter, kezdelek sajnalni. Komolyan. Meg az exe kepet is maganal hordja a pasid? Nagyon gáz. Mondd meg neki. :D Ne haragudj de hol sikerult talalnod egy ilyen gyökér faszit? Régen is ilyen volt, vagy ez csak most alakult ki nala? Ugy dobnam a helyedben mint a franc. Akarmilyen a gyerekhez. Hozzad szemétláda. Pedig te biztos normalis vagy, vagy legalabbis nekem az jott le abbol amit eddig irtal. Elkapattad nagyon.
31. matyera (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 15. 17:06

Óóó. Sajnálom. És azt is hogy nincs kivel ezt megbeszélned.

Ezt a pasit ki kell dobni. Azt sem érdemli meg, hogy egy fűszálat arrébb tegyél neki ezek után.

Mielőbb add be a válókeresetet! Had haladjon az ügy.

30. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 29. - Matyera)
2020. máj. 15. 17:01
Jól értetted, teszi a szépet. A korábbiakat mind tagadta én meg szemet hunytam mert 1. vagy várandós voltam és nem akartam elhinni, még akkor sem ha a saját szememmel lattam a bizonyítékot 2. magamat hibáztattam, hogy a munka, a suli és a gyerek mellett úgy érezte kevesebbet foglalkozom vele (bár erre nagyon ugyeltem ahogy arra is, hogy a szülés után ne hagyjam el magam). De ma, mikor megkért nézzem meg a táskájában maradt-e a pénztárcája mikor elindult itthonról, és kiesett belőle az exe képe, teljesen befordultam. Nincs senkim akivel beszélhetnék erről, aki tanácsot adjon, a testvéreim külföldön igazi barátom meg talán sosem voltak.
29. matyera (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 15. 16:52
Ja hogy ti már nem is vagytok jóban?? Azt hittem a nagy csődör otthon teszi a szépet neked, csak rájöttél a stilkikre.
28. matyera (válaszként erre: 25. - Guruljka)
2020. máj. 15. 16:49

De nyilván apa egy pöcs, úgyhogy úgysem vállalná, ezért kell ezt mondani neki.

Ha meg nagymellénnyel bevállalja,1 hét múlva sírva adja vissza 😂😂😂

2020. máj. 15. 16:49
A lakás közös, van rajta valamennyi hitel is, szóval csak az eladás a megoldás, mindenkinek másik hellyel. Nem is ez a gond, volna is hová mennem a gyerekkel (tuti nem hagynám ott vele és nem csak azért mert csak 2 éves). Imádom a kisfiam és bármit megtennék érte. Kérdés, hogy ő hogyan viselné, ha az apja nincs ott minden nap... Mert velem valóban egy szemét, de a fiát nagyon szereti, sokat foglalkozik vele, kérés nélkül ellátja és ellátta mindig is. Gondolom ostobaság csak ezért együtt maradni, de tényleg nem tudom mivel ártanék jobban:(
26. matyera (válaszként erre: 25. - Guruljka)
2020. máj. 15. 16:48

Miért apuka tán hülye?

Nem lehet rábízni a saját gyerekét? Pfff....az nem apa.

25. Guruljka (válaszként erre: 23. - Matyera)
2020. máj. 15. 16:41

Ne a megszokott környezetéből, csak az anyjától?

Ne haragudj, ezt a javaslatot nem lehet komolyan venni.

24. Guruljka (válaszként erre: 22. - Futóbajnok)
2020. máj. 15. 16:39

Ó tényleg.

Isteni lenne, ha megoldható lenne műszakilag a lakás kettéválasztása.

23. matyera (válaszként erre: 22. - Futóbajnok)
2020. máj. 15. 16:29

Én is úgy olvastam.

A nőnek a sarkára kell állnia. Ultimátum: vagy elmész vagy én megyek de a gyerkőc nálad marad, mondván őt nehogy már kiszakitsuk a megszokott környezetéből.


Tuti nem tűrném ezt a megalázást. Vagy én is dugnék összevissza mindenkivel, had érezze a paraszt milyen érzés.

22. futóbajnok (válaszként erre: 21. - Guruljka)
2020. máj. 15. 16:01
Azt írta, közös a lakás.
21. Guruljka (válaszként erre: 20. - Futóbajnok)
2020. máj. 15. 16:00

Kérdés, kié a lakás.

Még akkor a legkönnyebb, ha csak albérlet, mert simán otthagyható. Ez esetben legyen alaptőke a következő albérlet kauciójára és némi tartalékra.

2020. máj. 15. 15:55
Máris kezdd el megalapozni a fiaddal közös jövődet. Takaríts meg valamennyit, hogy ha elváltok, és elviszi a hűtőt/tévét, tudj venni másikat. Egy tányér meleg ételt nem érdemel...
2020. máj. 15. 15:50

Sajnálom. Ezt még olvasni is szomorú.

El kell hagynod. Mert teljesen hülyének néz téged, ezt pedig nem lehet hagyni.😔

Ha benne maradsz, az egész életed tönkre teheti. Így nőjjön fel a gyereketek?? Hogy azt lássa, anya mindig szomorú, apa meg minden bokorba belógatja??

18. Guruljka (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 15. 15:44

Én nem hinném, hogy pótolni akarna. Cinikusan szólva, kell neki a tiszta ing. Nem cinikusan: kell neki egy nyugodt háttér, a szép szabályszerű élet kulisszája, ez szintén az egóját építgeti. Nem akar pótolni, mert túl sok energiát igényelne egy újabb kulissza felépítése valaki mással. Te vagy a tökéletes, akit erre a szerepre megtalált.

(Igen ám, de ez nem a Te dolgod, félre ne érts! Maradjon az ő gondja, mit csinál majd.)

17. Garabonciás (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 15. 15:33
Bocs ha megbantottalak, nem allt szandekomban. Fiatal vagy meg, talalhatsz meg olyat aki meg is becsul. Koltozz el egy kis idore, lehet ezido alatt eszhez ter a ferjed is. Rajon hogy mit veszithet. Vagy veszitett. Szoritok neked hogy minden jo legyen ujra. Boldogtalanul nem jo am leélni egy egesz eletet. Ketsegek kozott vergodni hogy ugyan ebben a pillanatban kivel csal meg az aldott jo uram. Akkor mar inkabb az egyedullet.
16. Ildi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 15. 15:11
Mérgező kapcsolat...lépj ki. Te és a gyereked az első.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook