Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hát ez jó! Hamburger-adó! fórum

Hát ez jó! Hamburger-adó! (beszélgetős fórum)


1 2
21. 79e4e6154d (válaszként erre: 19. - Gummy)
2010. szept. 30. 08:17

igen:) ez tény.

csak ne megállapításként indítjunk:D. mert énis jártam már így hogy van hallottam valamiről, a másik ezt meg azt állította, és kiakadtam, hogy az állam, a kormány bablabla... pedi gnem is úgy volt teljesen:)))

no jó szórakozást továbbra is:)

20. Ministry (válaszként erre: 7. - Gummy)
2010. szept. 30. 08:17

Azért nézd meg előbb miből csinálják a hamburger pogácsát. A legtöbb esetben a "leesett" maradék húsból, bürkéből, zsírból és egyéb nyalánkságból.

Ez ugyanolyan mint a párizsi. Az sem lát túl sok húst.

A rántotthús ellenben húsból készül.

19. Gummy (válaszként erre: 17. - 79e4e6154d)
2010. szept. 30. 08:15
Legalább nem olyan unalmas a fórum. :D
18. Gummy (válaszként erre: 16. - Kiss Mária)
2010. szept. 30. 08:14

És miért megalapozatlan, te tökéletes testű!!

Majd ha épp a gyorsétterembe kajálod a finom hambikat, és többet fizetsz érte, meglátod hogy nem megalapozatlan.


És a devizás sem megalapozatlan, mert a te adódból fogják segíteni őket!!

2010. szept. 30. 08:13
Ezek a fórumok csak arra jók, hogy unaloműzés. Ellenszenvet váltanak ki, így egymásnak "esnek az emberek". :)
16. Kiss Mária (válaszként erre: 13. - Gummy)
2010. szept. 30. 08:12
Erre: Fórum - Miért kell segítenünk azoknak a deviza hiteleseknek, akik teljesen feleslegesen vettek fel hitelt?
15. 79e4e6154d (válaszként erre: 10. - Kiss Mária)
2010. szept. 30. 08:10
tudom, csak míg mások abszolút nem hallottak erről, ők elhiszik, és megnt anyáznak, hogy ez mekkora szarság. És igazuk is lenne, ha hamburger adóról lenne szó:D. Pedig tényleg nem ezt mondták...:)
14. Titánia83 (válaszként erre: 11. - Puritan)
2010. szept. 30. 08:06
:D:D:D
13. Gummy (válaszként erre: 10. - Kiss Mária)
2010. szept. 30. 08:05
Mire gondolsz???
12. Titánia83 (válaszként erre: 6. - Gummy)
2010. szept. 30. 08:05
Na jó, visszavonom. Bár én ilyeneket sem iszom. :D Mondjuk a bélisz az jó, régen megkóstoltam. Amúgy mi szilveszterkor is kölyökpezsizünk. :p Ezért mertem ilyen elhamarkodott kijelentést tenni. :)
2010. szept. 30. 08:02
nahát...azt hittem egy új tv csatornáról van szó
10. Kiss Mária (válaszként erre: 8. - 79e4e6154d)
2010. szept. 30. 08:02
Nem ez az első ilyen megalapozatlan fórum amit nyitott.
9. 2104cc91e8 (válaszként erre: 1. - Gummy)
2010. szept. 30. 07:58

Most képzeld el, hogy az "extrém" sportolónak valami baja esik, élete végéig kezelésekre, gyógyszerekre, orvosi műszerekre lesz utalva és ezt csakis azért, mert egy kis adrenalin emelésre vágyik a saját szórakozására!!!

Aztán Te, meg Én, meg mások fizessék az adójukból az Ő orvosi ellátását!!

Mert Ők biztos nem fizetnek magasabb járulékot, és kérdés, hogy a biztosító elfogadja e a magas kockázati tényezőt, vagy csak simán nem vallják be, mit is csináltak amitől a balesetük bekövetkezett?!

(Én sem kötnék ilyen emberrel, vagy csak "extrém" magas összegű biztosítást!!)

8. 79e4e6154d (válaszként erre: 7. - Gummy)
2010. szept. 30. 07:56

ítélkezek? Dehogyis:)

csak akkor ez a két kérdés, megállapítás két külön fórumba kellene.


A hamburgerhús annyival egészségtelenebb a rántotthússal szemben, hogy abban mindenféle maradékot összedarnálnak, a rándotthús meg jóesetben látott csirkét.

A kifli és a hamburger zsemle között semmi különbség, már egészség szempontjából.


Mellesleg azt írtad hogy bevezetik. Én csak azért írtam ide, mert énis hallottam, és egy szóval nem azt mondták, hogy be fogják vezetni a hamburgerre az adót:D... Sajnálom, nem kötekedni akarok, csak ha már megosztasz valakivel híreket, akkor olyan hír legyen már ami igaz.

7. Gummy (válaszként erre: 5. - 79e4e6154d)
2010. szept. 30. 07:53

Nem azt írtam, hogy bevezetik más élelmiszerekre, hanem csak kérdeztem, hogy miért egészségtelenebb a szalonna, rántotthús, és a kifli, mint a hamburger zsemle, és a benne lévő hús!!


Te meg olvasd el előbb pontosan mit írtam, utána ítélkezz!

6. Gummy (válaszként erre: 3. - Titánia83)
2010. szept. 30. 07:51

Ebben igazad van.

De azért az alkoholt nem kell a triplájára. Így is állati sokba kerülnek a finomabb, márkásabb cuccok, és ha esetleg névnap, szülinap van, így is eléggé húzós ilyeneket venni.

Aki meg alkoholista, az úgyis a tablettás, műanyag flakonos olcsó vackokat veszik a boltban vagy a kocsmában. Az alkoholistán nem isznak "Jégert" vagy "Béliszt".

2010. szept. 30. 07:50

igen, én is hallottam a juventusba, konkrétan.

nem hiszem hogy figyeltél rendesen...

a hamburgeradó, az anno a gyorséttermeknek a szigorítását érte volna el. Magas só, és zsírtartalom miatt. Tehát itt nem arról van szó, hogy a hamburgerhús károsabb, vagy egészségtelenebb mint a rántotthús. a másik... elmondták, hogy az élelmiszerekre nem fogják bevezetni, csak a cigire és az alkoholra....

Nem kell "riogatni a népet" hülyeségekkel:) Előtte járj utána pontosan_:):)))

4. Gummy (válaszként erre: 2. - 79e4e6154d)
2010. szept. 30. 07:48
Ma reggel hallottam a hírekben, de a gogliba utána néztem, és már lassan egy éve is írtak róla.
2010. szept. 30. 07:46

Mostanában nem követem ezeket a híreket, ez mikortól lesz?


Ennek amúgy az a lényege, hogy bár egészségtelen, de sokan eszik, és állítólag még a gyorséttermi kajákba tesznek valamit, ami függőséget is okoz. Tehát egészségtelen, de az emberek megfizetik.


Ugyanez van a cigire. Külföldön valamelyik "fejlett" országban egy doboz cigi 3000 ftnak megfelelő összeg. Miért nem lehetne itt is annyi? :p Meg az alkohol is triplája!


Asszem ezért lehet kapok. :D

2010. szept. 30. 07:46
ezt hol olvastad?
2010. szept. 30. 07:41

Minden egészségtelen ételre bevezetik a hamburgeradót.

De mennyivel egészségtelenebb egy hamburgerben lévő hús, mint a rántotthús, vagy a szalonna?

És mennyivel egészségtelenebb a hamburger zsemléje, mint egy kifli vagy kenyér? Vagy erre is kivetik?

Oké, a dohányra, és az alkoholra fizessenek több jövedéki adót.

De hogy az extrém sportolókat is "megbüntetik"...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook