Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hasznos tanácsok Horvátországba utazóknak fórum

Hasznos tanácsok Horvátországba utazóknak (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hasznos tanácsok Horvátországba utazóknak

2016. máj. 2. 11:53
Gyertek Bulgáriába !!! A víz isteni homokos part és az árak is elfogadhatók. Nagyon sok Apartman szálloda vár minden pihenni vágyott. Mi nagyon sokat kint tartózkodunk és nyáron nagyon kellemes éghajlat , és víz hőmérséklet.
11. mr.az (válaszként erre: 10. - Peggy Ruth Carpenter)
2015. júl. 22. 23:38

Huhúúúú,már nagyon régen,5 éve vagy még korábban,valahol a neten,asszem Korfura készültünk.

Nagyon sok humán szennyeződést engedtek hosszú éveken át a Földközi-tengerbe,Adriába,főkénta kagylók rákok,puhatestűek a veszélyeztetettek a talajon,sziklákon élők mivel ott rakódik le a szennyeződés.

Nem tudom megmondani melyik típusát említették!

10. Peggy Ruth Carpenter (válaszként erre: 9. - Mr.az)
2015. júl. 22. 23:15
A hepatitisszel fertőzött tengeri herkentyűkről hol hallottál/olvastál? És melyik típusa? És ez mit jelent? Ha nincs jól átsütve, megfőzve, akkor lesz csak baja az embernek, vagy sehogy sem jó?
2015. júl. 22. 22:28

Átlagos cikk sok általánosítással,csak a helységnevet és valutát kell cserélni és ráillik bármelyik tengerparttal rendelkező országra. Talán aki még sosem utazott annak segít.

Annyi kiegészítést tennék hozzá hogy aki Dubrovnyikba vagy a környékére készül Bosznián keresztül sokkal rövidebb az út és csodálatos tájakat láthatóak. A főutak jó minőségűek autópálya rövid szakaszon van.

Az üzemanyagok árai Mo-on is hasonlóan alakulnak,útvonal tervezéssel talán megoldható hogy spóroljunk az üzemanyagon. Én sosem hagyom hogy ebben a térségben negyed tank alá menjem az üzemanyag szint (70-l-es a tank ha nagyon muszáj 1200km -re is elég). A tengeri herkentyűkkel kapcsolatban annyit,az egész mediterrán tenger herkentyűi fertőzöttek hepatitis vírussal.

8. Apple pie (válaszként erre: 7. - Vakri)
2015. júl. 22. 07:38
Wow! :-))))
7. vakri (válaszként erre: 5. - Apple pie)
2015. júl. 21. 08:25
Mi is VIR-en voltunk és tegnap jöttünk haza :-)
2015. júl. 21. 08:25
Tegnap jöttünk haza. Az üzletben kártyával vásárlás ingyenes a vásárlónak, ugyanis a bolt fizet utána. A fizetőkapunál kora délután jöttünk át, de nem kellett 5 percnél többet várni. Én Vodafonos vagyok, amikor átléptem a határt, jött egy sms, hogy ha ügyfélszolgálatra küldök egy euhazai kódot, magyarországi díjakon lehet telefonálni, smst küldeni és ingyen hívást fogadni. A netezéshez vettem Horvátországban egy VIP sim kártyát, ezzel 85 kunáért 10 napig napi egy GB adatforgalmat kaptam.
2015. júl. 21. 08:22
Épp tegnap jöttünk haza Vir-ről.
2015. júl. 20. 22:35
Horvátországban jobban váltják a kunát, mint itthon. Nekünk ez a tapasztalatunk. Pedig ott bankban váltottunk.
2015. júl. 19. 13:18
Köszönjük a hasznos cikket!
2015. júl. 19. 11:11
Úszócipőt is érdemes venni a tengeri sünök miatt, meg a kavicsos parton is kényelmesebb, mint meztélab.
2015. júl. 19. 09:08
Pár nap, s vége az iskolaszezonnak, elindul a nyár. Sokan a magyar tengerre tervezik a szabadságukat, mások pedig Horvátországba mennek nyaralni. Most néhány tippet mutatunk be, mellyel könnyebben megszervezhetjük az idei nyaralásunk az Adriára.

Ugrás a teljes írásra: Hasznos tanácsok Horvátországba utazóknak

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook