Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Használtatok már Biopin időjárásálló lazúrt? Ecsettel csíkos és foltos lesz a végeredmény. Valakinek tapasztalat? fórum

Használtatok már Biopin időjárásálló lazúrt? Ecsettel csíkos és foltos lesz a végeredmény. Valakinek tapasztalat? (tudásbázis kérdés)


11. nehita4 (válaszként erre: 10. - Bar_byka)
2010. nov. 6. 20:33

Szia!

Átraktuk jövőre. Beszéltem az eladóval, aki szerint 15 C alatt nem szabad használni. Valószínüleg ezért is lett csíkosabb a kelleténél.

Kellemes hétvégét!

2010. nov. 5. 17:32
Szia! Sikerült a festés végül?
2010. okt. 12. 17:18
Köszi. Kipróbálom így.
2010. okt. 12. 14:55
Lejött a festék a csiszolással nekünk is. Bár mi úgy csináltuk hogy egyik délután lefestettük, másik nap csiszoltuk, festettük. Mindig egy napot vártunk a száradással mielőtt csiszoltunk. Addig magába szívta a festéket. Csíkos volt szerintem nekünk is, de mire teljesen kész lett már se csík, se folt, csak a szép lépcső.
2010. okt. 4. 20:14

Még lenne pár kérdésem:

Nem jött le nagyon a festék a csiszolással?

Csiszolás előtt nektek is csíkos, foltos volt?

Köszi!

2010. okt. 4. 14:37
Az egészet átcsiszoltuk mindig. Azt hiszem 3x volt csiszolás és 3x festés mire ilyen tükörsima lett. Az elsőt durvább csiszolópapírral csináltuk, a másodikat finomabbal, a harmadikat pedig nagyon finom papírral.
2010. okt. 4. 10:41
Aha, lehet ez a probléma. Festés előtt csiszoltam, impregnáltam, de utána a festékes csiszolás kimaradt. Az egészet átcsiszoltátok, vagy csak a problémás részeket? Mennyire finom csiszolót használtatok?
2010. okt. 4. 08:20
Mondjuk mi úgy csináltuk a fa lépcsőt, hogy lecsiszoltuk, festettük, lecsiszoltuk festettük. Mindig lecsiszoltuk, és csak utána ment rá a következő réteg.
2010. okt. 3. 21:43

Nálam sajnos csíkos maradt 2x festésre is, igaz javult valamit a helyzet. Talán 4xesen egyöntetű lesz. :)

Köszönöm a hozzászólást!

2010. okt. 2. 16:55
Mi a benti lépcsőt festettük ezzel a Biopines lazurral. Nem az esőállóval csak a bentivel. Nekünk nagyon bejött. Nagyon szép, nem csíkos, egyenletesen lehet kenni. Csak ajánlani tudom.
2010. okt. 2. 16:26
Használtatok már Biopin időjárásálló lazúrt? Ecsettel csíkos és foltos lesz a végeredmény. Valakinek tapasztalat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook