Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Használtál már Vanish szőnyegtisztító port? Mi a véleményed? fórum

Használtál már Vanish szőnyegtisztító port? Mi a véleményed? (tudásbázis kérdés)

26. oanita
2017. febr. 8. 10:36
Vizes porszívót használt-e valaki a szőnyegtisztító por felporszívózására? Mi volt a tapasztalata?
2015. jan. 16. 11:35

Istenem ha ezeket hamarabb olvasom!!!


En megvettem a Vanish szonyegtisztito port. Majd tok lelkesen, hogy milyen szep tiszta lesz a szonyegem meg fenykepeztem is, hogy milyen foltos! Majd rozogattam, ahogy le volt irva stb. allni kell hagyni. Gondoltam utana nezek, hogy masnal hogy valt be. De minek????? Miert akkor mikor mar a por a szonyegen? Na mindegy, akkor olvastam az itteni hozzaszolasokat, es a lelkesedem lelappadt. Egy ici-pici foltocskat nem szedett ki. Az utani kepek mar azt hiszem mondnai sem kell elmaradtak!


Jo, hogy olvastam kinek hogy (nem) valt be, mert legalabb a porszivom megmaradt! Igaz 2 porzsakot dobtam el, de meg mukszik a masina!


Azt meg sem emlitenem, hogy a macskamat fel napig nem engedtem be, hogy "erosen irritalo" irta itt valaki, akkor a macskanak kulon jot fog tenni. A gyerek legalabb bolcsiben, igy egesz nap lehet takaritani. Porszivozni ezerszer, mar a robotporszivot is ra mertem kuldeni. Az is szedett meg port ossze. Es akkor belegondolni is szomoru, hogy most a lanyom ezen fog maszkalni, jatszani...az erosn irritalo vegyszeres sza.on :((( Duhos az ember, hogy kidob olyan valamiert penzt, ami nem jo. DE EZ SEMMIT NEM CSINAL!!! Csak 1 nap munkat ad, hogy a port mindenhonnan osszeszedje utana az ember. Letorolgessen, felmosson. De legalabb ragyog a lakas...kiveve a szonyeget! Az majd kap egy gepi tisztitast valamikor!

2014. aug. 9. 14:22

Takarító ként az egyik lakásban azt kérte a megrendelő használjam ezt a port. Csak papírzsákos porszívóval szabad kiporszívózni utánna! Megjegyzem sokkal szebb lett volna a szőnyeg ha tisztító gépet viszek és áttisztítom. Foltokkal nem birkozott meg,talán egy árnyalattal világosabb lett a szőnyeg.

Viszont nem tudom,hogy az antisztatikus hatással mi van utánna így elképzelhető hogy sokkal gyorsabban fog újra koszolódni.

2014. aug. 9. 13:23
Sziasztok! én is most próbáltam ki,és egy nagy határ ....sem ér :( Kár hogy nem olvastam előbb ezt az oldalt,biztos nem vettem volna meg...az előző lakó kutyái összepiszkították a szőnyeget,és foltos is,meg sajna büdös is.gondoltam hátha megúszom kefélés nélkül :) hát nem....
2010. jún. 4. 19:25
nedves az ultraderm? a kéztisztító? hogyan használod, és milyen porszívóval szívod ki?
2010. máj. 21. 09:19
Az én porszívómat is kinyírta, azóta maradok a pár száz forintos Ultra Dermnél, tuti hatása van!
2010. máj. 21. 08:34
ja és miért árulják még mindig, ha köztudott hogy tönkremennek a porszívók? nem tűnt fel még senkinek, vagy pont ez a cél, hogy a porszívó is fogyjon? :D
2009. nov. 16. 17:42
Sajnos a tapasztalatom ugyanaz, mint otellóé
18. otello (válaszként erre: 17. - Ildenc)
2009. nov. 16. 15:32

Tisztelt olvasók

A mult héten vettem egy szőnyegtitítónak navezett szuper port! Ugyanis így reklámozzák a Tv-ben,a csodaszernek a neve---

Vanich! OxiAction Inteligence Plus!!!!!!!!!!!!!!

A használati utasítás szerint azonnal ki is próbáltm a nappaliban levő nagy szőnyegen.

Először is mint ahogy írja egy sarkán Kb:fél m2 en.Rászortam a csodaszert és szépen kefével gyengén egyenletessen beledolgoztam a szőnyegbe majd 20-30 perc után a porszívóval kiszivattyúztam port,és izgatottan vártam a csodát,d sajnos nem történt semmi.Egy árnyalati koszt sem tünt el.Mintha nem csináltam volna semit.Ehez tudni kell hogy nem olcsó volt ez a csodaszer,ugyanis 2400-forint.Most kérdezen én bocsi a kifejezésért,hogy lehet ilyen trágyát forgalomba hozni.mert ez egy rakás szart nem ér.

A kérdésem önöktöl,mi a teendő ilyen esetben??,én a pénzem vissza szeretném kapni,vagyis valami ellen értéket a gyártótol!


Üdvözlettel Géza

Miskolcról

17. Ildenc
2008. dec. 6. 20:55

Szió!

2 hete használtuk. Tényleg nagyon hatásos és jól látszik a tisztítás után a külömbség.


Arra vigyázz, hogy nagyon irritatív!


Kimarta mind a két kézfejemet, sőt a könyökömig kisebesedett.


Szigorúan kesztyűben csináld!

Én oktondi voltam és ezt nem tettem.

:(

2008. dec. 6. 19:30
szinte minden porszívóhoz mellékelve van hogy finom por felszívása nem ajánlott.. akkor most miről beszélünk?
2008. nov. 9. 21:15
Nem,de nem is fogok.Elolvastam a haszn. utasítást, baromi macerás használni és ahhoz drága.Marad a szőnyegtisztító cég.
2008. nov. 8. 19:16
Sőt! Én sem veszek, az biztos...:))
13. Suhi
2008. nov. 1. 15:32
na akkor engem is lebeszéltetek róla...
2008. okt. 25. 09:15

Lehet,hogy nem volt túl piszkos a szőnyegem?

Én alig alig vettem észre rajta változást.

Ha hamarabb megtaláltam volna ezt az oldalt....akkor biztosan nem vettem volna meg!!!!!!!!Ráadásul aranyárban.(használat után regisztráltam)

Van egy kis szőnyegem a bejárati ajtónál,ami felfogja a kinti koszt.....éppen csak egy ici-picit lett tisztább.

Szóval többször biztos,hogy NEM veszek:(

2008. okt. 24. 20:57
Új nem lesz tőle a szőnyeg, de azért látszik a változás a használata után. Az én pórszívóm is leállt a por szívása közben, de pihenés után működött tovább, a mai napig.
2008. okt. 24. 20:55
Anyukám használta de kinyirta a porszivót amugy esetleg egy kicsivel nézet ki jobban a szőnyeg ja és 2 porszivó ment tönkre.
2008. okt. 24. 04:25
Nem, mert én soknak tartottam az árát:( Mosóporral is elértem, hogy tiszták lettek a szQnyegeink. :)
2008. júl. 30. 11:01
szerintem tök jó:) tényleg szebb lett a szőnyeg tőle
7. gyöngyi (válaszként erre: 5. - Bezike)
2008. júl. 30. 10:06
Nem, utána tiszta vizes szivaccsal átdörgöltem.
2008. júl. 29. 17:15
Én már használtam, végülis van látszata. Használt.
5. bezike (válaszként erre: 4. - Gyöngyi)
2008. júl. 29. 17:12
És a mosogatószer nem marad benne a szőnyegben? Tudod, ilyenkor szokott ragadni a szőnyeg, ami aztán még több koszt felfog.
2008. júl. 29. 11:49

Van az Zone club tv-csatornán egy műsor. Két angol öreglány jár takarítani a brigádjával eszméletlenül mocskos lakásokba.Érdemes megnézni!!

Tőlük láttam, hogy a szőnyegből a foltokat mosogatószeres szivaccsal lehet kidörzsölni-kipróbáltam nekem sikerült.

2008. júl. 29. 09:31
Köszi az információt, azóta vettem egyet, de még nem próbáltam.Amit írtál, nem túl biztató, na majd kiderül nálam hogy működik.
2008. júl. 26. 17:23
Szia, én kipróbáltam, de nekem nem jött be. Nem szőnyegpadlóm van, csak két kis szőnyegem, ami tejeskávé színű, így hamar elkoszosodik. Anyukám vett ilyen port és ő adott belőle. Utasítás szerint használtam, de egyrészt eltömődött a portól a porszívóm, másrészt a komolyabb foltok nekem ottmaradtak. Talán egy árnyalattal lett világosabb, de én inkább a nedves tisztításban hiszek.
2008. júl. 7. 12:32
Használtál már Vanish szőnyegtisztító port? Mi a véleményed?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook