Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Használta valaki az Elicina csigaproteines krémet? fórum

Használta valaki az Elicina csigaproteines krémet? (tudásbázis kérdés)


2009. okt. 20. 22:53
Hi! Akkor elmondom én is a tapasztalataimat röviden a csigakrémről.Vettem 1 hónapja 2db 20ml-set az egyik aukción,bizva benne hogy ahogy mondják 2hét alatt eltűnik minden az arcomról.Nekem már nagyon régóta vannak olyan mélyen ülő mitteszerek,nem is igazán feketék,de érzem hogy ott vannak,elég sűrűn mindenfelé az arcomon.Legfőképp azokat akartam eltüntetni,mert már elegem van a hetente nyomkodásból.Gondoltam bekenem vele,aztán hip-hopp elmúlnak.Most a nyáron meg kijöttek olyan egészen aprók is a melegtől,főleg a halántékomon.Hát mikor először bekentem meg 2hétig még mindennap,nem igazán múltak el,talán csak simább lett az arcom,és nem fénylik,de bizony most 2-3 hét után azt mondom hogy nem használ,ezek sajnos csak a nyomkodással jönnek ki,mert még régebben és mostanában is irattam dalacint,de az se segitett.Úgyhogy nem fogok többet venni az tuti.Inkább mégiscsak a nyomkodás a hatasosabb...És nem olyan drága :-)Tehát valamit enyhit,de ezek már nem valószinű hogy megszünnek nekem.Úgyhogy aki csodát vár tőle,az nagyon csalódni fog.Irta itt valaki hogy szinte kifordulnak a mitteszerek,meg eltünnek a kis szemölcsök,nekem még a tűhegynyi sem tünt el...Úgyhogy szerintem az tuti nem igaz.Bár lehet valakinek másképpen hat,az is bizonyára igaz hogy az étrenden is kellene változtatni,+ valakinek erősen hajlamos is erre/mitteszer,pattanás/ a bőre,annak nincs mit tennie.Csak ha sok pénzed van és nem tudod mire költeni akkor vegyél,próbáld ki.Ja,és nekem még egy leirás se semmi nem volt a dobozban a krémen kivűl..Remélem segitettem akinek kell.
25. tami89
2009. aug. 20. 16:42

Sziasztok!


Használ vki elicina plus krémet?

Én azt vettem meg,mivel elég száraz a bőröm. 4. hete használom, és azonkívül,h még több pattanás és mittesszer jelent meg az arcomon,homlokomon és orromon,illetve ,hogy fénylik a bőröm a krémtől, nincs javulás :/ Pedig napi 2x használom,meleg vízzel mosom meg a bőröm és vékonyan kenem fel a krémet.

Nektek bevált?

24. Norszy
2009. márc. 25. 10:13

Sziasztok!

Lehet nem a legjobb helyre írok, de azért próba cseresznye.

Van egy 40 gr-os ELICINA PLUS megmaradt krémem mert nekem nem vált be, kb 2/3ada a dobozában van még. Szavatossági ideje 2011.09

Árban 4000 HUF plusz postaköltség

Ha érdekel vkit írjon a flash14@freemail.hu címre

Köszi, hello

23. kedike
2009. febr. 3. 16:56
Szerintem hatásos, de egy doboz kevés lesz elsőre. Nekem a hegekre jó volt, bár arra az Ilcsi AHA+esemény előttije is bevált.
2009. febr. 2. 22:07
hahó van itt valaki
2009. febr. 2. 14:23
Nekem eléggé pattanásos és mitesszeres az arcom,de már megszoktam annyira nem zavar, de a hegek amik a pattanások után maradtak azokat már nehezen viselem.Olvastam erről a krémről, állitólag nagyon jó pattanások, mitesszerek, hegek, szeplők, májfoltok gyógyitására. Kiváncsi lennék mások véleményére mert szeretnék vásárolni de beszerezni sem egyszerű és 5000 forint feleslegesen pedig nem szeretném kidobni a pénzem.
2009. febr. 2. 14:15
Aki hallott már az Elicina csigaprotein krémről vagy esetleg már használta is az segitsen nekem legfőbbképpen tapasztalatok érdekelnének, de véleményekre is adok!!!
19. Nad1n (válaszként erre: 11. - Virág80)
2008. dec. 27. 00:17

"Kb.12 éve küzdök a pattanásokkal, pedig soha nem volt zsiros a böröm, hanem inkább száraz és érzékeny.Sajnos az orvosok sem találják az okát."


Én soha nem kennék pattanásos bőrre semmilyen krémet. Maximum gőtölnék kamillateával a gyuladás ellen.

Pajzsmirigyműködést nézték a doktorbácsik nénik? Ha nem, lehet, hogy kéne.

18. kedike
2008. dec. 7. 19:38
Pesten is meg lehet venni egyébként valakitől a krémet? Mert eddig csak postai úton jutottam hozzá.
2008. szept. 30. 22:29
Nekem jól bevált az Elicina csigakrém.Kétszer kentem naponta az arcomat,a pattanásaim elmúltak,a mitesszerek kitisztultak.Nyáron meg a szúnyogcsípéseket nyugtattam vele.Azóta azok is elmúltak:))))
16. kedike
2008. aug. 1. 07:56
Nekem a két hét alatt semmiféle változás nem történt. Még van a tubusban, azt elhasználom, nem tudom érdemes e még tovább próbálkozni egy újabb adaggal. Lehet hosszabb idő kell a hatásához, még gondolkozom rajta.
2008. júl. 31. 21:49

Én is most rendeltem me a krémet, jövő 7elején meg is érkezik.

Én a mellműtétem utáni hegekre akarom majd használni.kiváncsi vagyok haszál e...

14. kedike
2008. júl. 18. 05:37
Most rendeltem én is egy próbaadagot. Hát kiváncsi vagyok használ e valamit... :S
13. rberni
2008. máj. 6. 19:17
Sajnos nekem sem vált be nagyon az Elicina,valamennyire szárította a pattikat,de teljesen nem tüntette el!Miután abbahagytam a használatát,ugyanolyan lett a bőröm mint azelött(csak a pénztárcám lett vékonyabb)!Nekem most a szolárium segít valamennyire a helyzeten!
12. Hozsi (válaszként erre: 11. - Virág80)
2008. máj. 4. 09:41

Szia Virág80!

Nagyon sajnállak,hogy így jártál vele, de azért ne keseredj el. Nekem is pattanásos a bőröm ,pedig már 36 éves vagyok és szültem is. Ami pedig a legzavaróbb az a szörnyű sok mitesszer az arcomon. Alapvetően pedig a bőröm felszíne száraz és hámló (pont ettől érzékeny és pirosodik mindentől)a mélyebb rétegek pedig zsírosak--> ettől a sok pattanás és mitesszer.Az Elicina pedig ha jól tudom az aknés problémák mellett iszonyatosan szárít is. E miatt lehetett, hogy neked nem vált be.Én egyébként még nem használtam, de nem is fogom. Ha maradt még krémed, próbáld felkenni a striás részekre(ha vannak)lehet, hogy azokkal művel valami jót.

11. Virág80 (válaszként erre: 2. - Rberni)
2008. máj. 2. 20:04

Sziasztok!

A tapasztalataimat szeretném megosztani Veletek az Elicina csigakrémmel kapcsolatban. Kb.12 éve küzdök a pattanásokkal, pedig soha nem volt zsiros a böröm, hanem inkább száraz és érzékeny.Sajnos az orvosok sem találják az okát. Sok mindent kipróbáltam már, gyógyszeres kezelést is (Roaccutan), ami bevált,de a gyógyszer abbahagyása után egy évre rá mindig kijönnek a gyulladt pattanások az arcomon. Mivel sok jót hallottam az Elicináról, gondoltam, én is kipróbálom.A leirásban is szerepelt, hogy az elsö 2 hétben kihozza a pattanásokat, és utána kezd javulni az arcbör állapota.Én már 6 hete alkalmazom,de sajnos semmi javulást nem tapasztalok, söt, az arcom egyre gyulladtabb, pedig már ennyi idö alatt hatnia kellett volna.Mindig egyre több és gyulladtabb pattanások jelennek meg a börömöm, a már elmult pattanások helyén is újabbak jönnek. Nekem sajnos csalódást okozott a készitmény...

Sziasztok!

2008. febr. 28. 16:05
Nem hiszem, bar gondolom ez attol fugg hogy mitol vannak a pattanasok. A keszitmeny eltunteti azokat, de az okokat szakorvossal kellene kivizsgaltatni.
9. rberni (válaszként erre: 8. - Ladybug4)
2008. febr. 28. 10:20
Köszi a választ!Még arra lennék kiváncsi,hogy a pattanások elmultával is folytatni kell-e a kenegetést!??
2008. febr. 27. 13:53
Igen, tenyleg olyan hatasos. En hasznalom, es a lanyom is. Teljesen elmultak a pattanasai. Nekem elegge zsiros a borom, igy mitteszrekre hajlamos. A kremtol 2 het utan szinte magatol kifordulnak a mitteszerek. Egyeb hatasaval kapcsolatban nincs tapasztalatom. Ha val;aki szeretne venni, irjon privit.
2008. febr. 8. 21:05
Más oldalakon csak jókat irtak róla,csak kiváncsi lettem volna a HOXÁsok véleményére!!De azért köszi!!
2008. febr. 8. 20:59
Á, értem.Keress rá valahogy,hátha találsz róla véleményt valahol.Mert itt egyelőlre nem verekednek a tapasztalatok elmeséléséért...! :-)
5. rberni (válaszként erre: 4. - Jázminka)
2008. febr. 8. 20:53
Ez egy krém,ami állitólag sokféle bőrproblémára jó!Pl.pattanásnál,szörtüszőgyulladásnál,horzsolásokra,vágásokra.műtét utáni börregenerálodásra....
4. Jázminka (válaszként erre: 3. - Rberni)
2008. febr. 8. 20:46
Hát,ezt eszik vagy isszák? :-)))
3. rberni (válaszként erre: 2. - Rberni)
2008. febr. 8. 20:28
Senki nem hallott még róla?
2008. febr. 5. 18:09
Van valakinek tapasztalata ezzel a krémmel kapcsolatban?Tényleg olyan hatásos,mint ahogy reklámozzák?előre is köszi a válaszokat!!
2008. febr. 5. 18:07
Használta valaki az Elicina csigaproteines krémet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook