Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Használta már valaki az Ab King Pro-t?Mik a tapasztalatok? fórum

Használta már valaki az Ab King Pro-t?Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


2013. jan. 12. 10:51
Sziasztok. Engem az érdekelne hogy az ab king pro-t hogy ajánlott használni? Erről sehol sem írnak. Tehát hány naponta mennyi felülést? A legmeredekebb szögből használom és napi 100-at. Időnként fáj a hátam és már arra is gondoltam hogy eseteg emiatt nem szeretnék túlzásba sem esni. Amúgy csinálok még 100félfelülést, és hasizomkerékkel olyan 50-100 között szoktam. Vélemények? :)
2010. márc. 27. 15:17
Szia!mi is vettünk,de nem használjuk...túl kényelmes.szerintem inkább menj el rendszeresen edzeni.váltogasd a különböző hasizom gyakorlatokat,hogy minden irányból jólmegdolgoztaasd és meglesz az eredménye,ha szorgosan csinálod...
2010. márc. 27. 10:55
Nekünk van, anya egy időben sokat használta, és mivel nem diétázott fogyni nem nagyon fogyott, viszont láthatóan átrendeződtek az arányai, szóval sokkal formásabb lett tőle. persze ne ma legalsó szinttől kell kezdeni, hanem fokozatosan egyre lejjebb kell állítani a szöget.
2009. jún. 25. 06:38
Szia!Én már megvettem egy éve,de nem használom.Két napja kezdtem el.Ha lesz eredmény írok.
2009. ápr. 11. 10:16

???

:(

2009. ápr. 10. 19:09
Senki?
2009. ápr. 10. 18:35
Használta már valaki az Ab King Pro-t?Mik a tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook