Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Használta már valaki a Slim 'n Lift Silouhette karcsúsító ruhát?Látszik a különbség? fórum

Használta már valaki a Slim 'n Lift Silouhette karcsúsító ruhát?Látszik a különbség? (beszélgetős fórum)


2011. márc. 21. 15:40

Sziasztok,

Én megvettem az eredetit, és tényleg használ, de csak bizonyos helyeken. Például a hasamon és a hátamon nagyon szépen eltünteti a hurkákat, de a fenék és comb helyeken változatlan a méret. A felhúzás nem egyszerű, de megéri. Ajánlom

13. gina1
2010. szept. 2. 15:01
Nagyon megoszlannak a vélemények. Valaki szerint jó, valaki szerint nem. Ettől csak elbizonytalanodtam. Egy páran azt írjátok, hogy nem jó, de az kamu, nem? Dite azt írja, hogy neki eltakarja a hurkáit, gondolom ő megvette az eredetit. Van egy táblázat miszerint kell kiválasztani a méretet, és én annak alapján megrendeltem az eredetit (most akciósan 9990 forintért). Majd ha megérkezik leírom részletesen és érthetően az észrevételeimet.
2010. jún. 18. 12:47
Sziasztok ! Én most szeretnék venni egy Slim N Lift Supreme Comfort csípő szorítót. Rendeltem egy alakformáló XL-es ruhát, és mellette elkezdtem fogyizni de sajna mire megjött (1 hó) nem azt a hatást érte el mit szerettem volna . Az mellett hogy nem igazán nyerte el a tetszésemet . De az is lehet hogy csak én választottam rossz méretet mert a hossza is rettenetesen hosszú volt:(( A csípőszorítő aért gondolom praktikusabb:)) valakinem erről véleménye? További szép napot:)
2010. máj. 31. 18:59
valakinek esetleg nincs szüksége 1 xl-es slim n liftre??
10. kianika (válaszként erre: 9. - Huanita87)
2010. márc. 24. 13:28

Szia Huanita87! Én is egy aukción találtam rá, már 1000-ért be lehet szerezni. Te is ezt az utánzatot vetted meg? Mert tényleg hihetetlen, hogy ennyi pénzért hasznos.

A top shopos 14000-ért, ehhez képest túlzás és lehet az is ugyanolyan vacak!!!!

2010. márc. 5. 12:02
egy nagy sz.r....én vettem egy aukición ma kaptam meg semmit se ér és az a dühitő h egy csomoan megvették mint én aki meg eladta tök jól jár mi meg szívunk
2009. dec. 11. 13:14
Én most vettem egyet, felvettem, szörnyű. Semmi különbség. Olyan, mintha egy feszes póló lenne rajtam. Ugyan úgy látszik, hogy lóg a hasam.
7. chelsee (válaszként erre: 6. - Dite)
2009. máj. 6. 15:03
Köszönöm a válaszodat!
6. Dite
2009. máj. 6. 07:16
Egyébként nem lehet észre venni. Csak a tudat zavar, hogy rajtad van. Az enyémnél a derék rész gyűrődött vissza egy kicsit. De a mell aláig fel lehet húzni, de nem csúszik le. Lehet azért másnak azért bejön.
2009. máj. 5. 19:51
És még valami nem csúszik le?
4. chelsee (válaszként erre: 2. - Dite)
2009. máj. 5. 19:36
Köszönöm a választ!Most olcsón hozzátudnék jutni, ezért érdekel, hogy van-e értelme.Ha tényleg takar az jó, de ha ennyire kényelmetlen, akkor lehet nekem sem tetszene. Még egy kérdés:észre lehet venni a passzosabb felső vagy nadrág alatt?
3. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 2. - Dite)
2009. máj. 5. 12:40
Tényleg olyan nehéz felvenni? Volt alakformáló olasz harisnyám, hát ott is este lett mire feltornáztam magamra, pedig nem volt igazán túlsúlyom.
2. Dite
2009. máj. 5. 08:59
Nekem van. Nagyon jól takarja azt a bizonyos hurkákat. Ezzel nekem nem is lenne bajom, de kényelmetlennek érzem és a vécézésnél mire letolod, vagy amikor vissza préseled magad, egy igazi szertartás, vagy amikor leülsz benne. Én ezért nem szeretem. De ezzel lehet, hogy csak én vagyok egyedüli véleménnyel. Lehet aki használja rajtam kívül, annak bejött.
2009. máj. 5. 08:47

Sziasztok!

Nagyon érdekelne, hogy milyen optikai hatása van a Slim 'n Lift karcsúsító ruhának, amit a TV-ben reklámoznak. Valóban ennyire szembetűnő a változás és eltakarja a hurkákat!Ha valaki már használta, kérem írja le a véleményét.Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook