Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Használta már valaki a Protexin Gynophilus hüvelykapszulát? fórum

Használta már valaki a Protexin Gynophilus hüvelykapszulát? (tudásbázis kérdés)


2010. okt. 31. 14:00
Sziasztok.Akkor is hat ha mar 2 eve tarto bakterialis huvelyfertozesem van?Lehet ugy hasznalni,hogy Colpo Cleaner huvelyoblito es utana Gynophilus?
8. maszatt (válaszként erre: 7. - Zsuzsi 18)
2010. júl. 29. 19:02
Mindenképp használhatod és ajánlom neked ugyanettöl a cégtől a protexin candid plus kapszulát kiegészítésként...én is ezeket használom!
2010. júl. 29. 10:35
sziasztok én is ki szeretném probálni én gombás fertőzés miatt most haszálok klion d 100 és utána probálnám ki szerintetek használhatom elöre is köszönöm a válaszokat
2010. júl. 28. 20:10
Hüvelykapszulát napi 2x? A reggel érdekes lesz! Tapasztalatok?
5. vkatka (válaszként erre: 4. - Ditta73)
2010. febr. 12. 10:09
Ha nekem már kialakult a fertőzés, akkor előtte azt szoktam kikezelni, és utána használom a gynophilust.
2010. febr. 12. 05:38

Köszi a válaszokat!

Én most szeretném kipróbálni egy visszatérő gombás fertőzés miatt. Egy hormontartalmú spirálom van, azóta van ez a gondom. Panasz egyébként nem okoz, de a spirál miatt félévente kell cyto és akkor mindig találnak gombát is.Akkor van rá esélyem, hogy ettől elmúlik?

2010. febr. 11. 20:48
Igen. Használtam. Mindenféle hüvelyfertőzés megelőzésére jó . Egy kicsit be kell vizezni használat előtt. Szerintem jó! Visszaállítja a normál flórát.
2010. febr. 11. 20:42
Én szoktam használni, nekem jó volt. Amikor érzem, hogy nincs valami rendben, akkor felteszek egyet.
2010. febr. 11. 20:41
Használta már valaki a Protexin Gynophilus hüvelykapszulát?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook