Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Használta már valaki a Drg.Merz Special-t a hajhullására? fórum

Használta már valaki a Drg.Merz Special-t a hajhullására? (tudásbázis kérdés)


16. pesmár (válaszként erre: 15. - Csjuli)
2009. márc. 4. 20:31

Képzeld,2 bőrgyógyász is csak rávágta vizsgálat nélkül,hogy hormonzavarom van,és a nőgyógyászom csináltatott hormonvizsgálatot,meglett az eredménye,és kiderült,hogy nincs is,és most már minden vizsgálaton túl vagyok,a rossz fogaim,és a be-be gyulladó ínyem a hibás a hajhullás terén.

Most szedem a 3. dobozzal,és nem tudom,szedjek e be többel,vagy másra váltsak.Amúgy nagy változást nem látok,sajnos.Neked nem zsírosodik tőle a hajad?

15. csjuli
2009. márc. 4. 17:45
Most megint rendeltem a herbáriában 3 havi adagot, mert évente kétszer szedem megelőzésképpen. Nem is tudom összehasonlítani semmilyen bogyóval, nekem annyira bevált.
14. pesmár (válaszként erre: 13. - Angyal63)
2009. jan. 16. 10:35
Szia!Tegnap voltam a dokinál,és ő is azt mondta,amit én is láttam,hogy van jóirányú változás,bújnak a hajszálak,csak még ezeknek erősödni kell,ezért most sampont is ajánlott,Alpecin koffeines-nagyon jókat ír-majd nézz utána!Ebben még nagyon bizakodok.És továbbra is a Merz vitamin,és az Alpicort F hajszesz minden este.
2009. jan. 3. 23:28
Várnék tapasztalatokat!!!!
12. pesmár (válaszként erre: 11. - Angyal63)
2008. dec. 30. 23:43
Gondolom,mert nekem is olyan eredetű a hajhullásom.Mégcsak ma kezdtem el szedni,mert volt még biovanném.Az orvos azt mondta,mást ne szedjek mellette.Ezt egyébként recept nélkül is lehet venni.
11. angyal63 (válaszként erre: 6. - Pesmár)
2008. dec. 30. 18:35
Ez a férfi tipusú hajhullásra jó??? (Úgy értem nőknek)
10. angyal63 (válaszként erre: 8. - Pesmár)
2008. dec. 30. 18:34
Semennyire, mert valószínűleg nem B12. :::-DDD Sőt, fogyózom és fogyok.
9. pesmár (válaszként erre: 7. - Csjuli)
2008. dec. 19. 21:01
Köszi,ez egy megnyugtatás,nekem is a fejtetőn hullt ki nagyon.Akkor kipróbálom,hátha használ nekem is!
8. pesmár (válaszként erre: 3. - Angyal63)
2008. dec. 19. 20:59
Az élesztő tabletta nem növelte meg az étvágyadat?
2008. dec. 19. 20:59
Pco-m van , vagyis tesztoszteron túltengés miatt hullt ki a fejtetőn a hajam. Nekem bevált, évente kétszer szedem.
6. pesmár (válaszként erre: 2. - Csjuli)
2008. dec. 19. 20:56
Nekem is hormonális a hajhullás,és most ezt írta fel az orvos.És neked használt?
2008. dec. 19. 20:54
Mindenkinek más válik be. A Revalidról a munkahelyemen az orvosok (Bőrgyógyászaton dolgozok)és a gyógyszertárban is lebeszéltek mert állitólag csak a körmökre jó.
2008. dec. 19. 20:53
Anyukám használta, bár ő körömre. Neki bevált.
2008. dec. 19. 20:50
Én még soha nem használtam, nem is hallottam róla. A Revalid kapszulát szedtem, azután egy fórumon találtam rá a Kovaföld kapszula + Élesztő tabletta kombinációra (együtt is olcsóbbak mint a Revalid) és ezek együtt nem csak a hajhullásra jók, hanem bőr-köröm-haj ápolásra együttesen. Azóta hosszbb a szempillám, sok-sok új hajszál van a fejemen és a körmöm is nagyon gyorsan nő.
2008. dec. 19. 20:37
Igen.3 hónapig kell szedni, aztán szünet. Többször használtam, pedig hormonális problémák miatt hullt a hajam, nem vashiány meg ilyesmi miatt. Januárban kezdem megint szedni.
2008. dec. 19. 20:20
Használta már valaki a Drg.Merz Special-t a hajhullására?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook