Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Használt valakinek már a Weight Loss? fórum

Használt valakinek már a Weight Loss? (tudásbázis kérdés)


2013. ápr. 2. 17:52

Mindenki figyelmébe: WEIGHT LOSS "fogyasztószer"


Egyéb fórumon már többször leírtam 4 hónapig tartó kálváriámat a Weight Loss nevü akármi terjesztőiről.Ettöl a valamitől egyáltalán nem lehet fogyni, legfeljebb mérgezést kapni!!!!!!!!!!!!

Nehogy bedőljön akárki is! Igaz, moszót más néven forgalmazzák, de attól még a bogyó ugyan az.Én 3 havi adagot rendeltem.Az első hónapban írd és mondd 90 DEKAGRAMMOT FOGYTAM a beigért 14 kiló helyett !Visszaküldtem a csomagot Lengyelországba,elküldtem egy csomó ajánlott levelet,és rengeteg fenyegetőzés árán 94 nap után két részletben visszakaptam a pénzem, de kb 10 ezret buktam a postaköltségen, és agyon stresszeltem magam azon, hogy mekkora balek voltam! Ha valaki komolyan belegondol: -hogy a jó Istenbe lehetne egy hónap alatt lefogyni 14 kilót? Baromság és eszement dolog!!!!!!!


Azóta úgy gondolom, fogyni attól lehet, amit nem eszünk meg.Ehhez tartom magam.A mértékletesség a lényeg és szép lassan fogynak a kilók.

10. Ageeca (válaszként erre: 9. - Kikibond008)
2013. ápr. 1. 16:50
Szia! Hydroxycut max-ot keresek mindenfele, de nem találom! Hol lehetne rendelni?
9. kikibond008 (válaszként erre: 5. - Kicsikemoncsika)
2013. ápr. 1. 16:44
hydroxycaut hardcore, természetesen futással, dieta, masfel honap alatt 13 kg fogytam,heti 4 szer futas es 4 szer edzoterem + dieta,,,,, szivbetegek ne szedjek.
8. 4fc8dfc5a7 (válaszként erre: 1. - 408020f45e)
2013. ápr. 1. 16:41
Az mi?
2013. ápr. 1. 15:33
Én a shake változatot próbáltam még pár éve, vacsi helyett azt küldtem le. De mozgás nélkül lófüttyöt nem ér.
2013. ápr. 1. 15:29

Közben rátaláltam itt egy másik fórumra és nagyon tanulságos dolgokat olvastam róla.

Szóval nekem egészen elment a kedvem tőle.

Marad a bicaj, meg a torna, ha továbbra is fogy ni akarok!:)

Köszönöm a válasokat!:)

2013. ápr. 1. 15:25
nem ettől akarok lefogyni, csak azt akarom, hogy segitsen kicsit megindulni :) , nem hiszek abban, hogy minden erőfeszítes és akart nélkül megy a fogyás, de abban igen, hogy valami más szerrel kicsit könnyebben és egyszerubben mennek le a kilok :)
4. Ekka
2013. ápr. 1. 15:23

Most ez komolyan mondjátok?:)

Mármint hisztek ilyen vacakokban? Jajjj...:S

2013. ápr. 1. 15:22
ha sokat lehet tőle fogyni, avassatok be engem is :) , én az anorexen gondolkozok nagyon... :) de ha tudtok jobbat, hajra, szoljatok ám, itt vagyok én is :)
2013. ápr. 1. 15:11
Nagyon reklámozzák és érdekelne, hogy használt-e már valakinek? Vagy egy újabb hóhuszpókusz?
2013. ápr. 1. 15:10
Használt valakinek már a Weight Loss?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook