Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Használt valaki már LS Oliva Hot gélt? fórum

Használt valaki már LS Oliva Hot gélt? (beszélgetős fórum)


6. anzi (válaszként erre: 5. - Kbetty16)
2010. jún. 1. 19:27
Köszi, csak az a bajom ezzel a 3 órával, hogy a flakonon "20 percnél nem lehet fent többet" felirat van, viszont azt is írják, hogy infraszaunában is nagyon hatásos az pedig 30 perc :/ szóval ki érti ezt, de a 3 óra szerintem akkor is nagyon sok!
5. kbetty16 (válaszként erre: 4. - Anzi)
2010. máj. 31. 13:54

Sziasztok! Én a múltkor érdeklődtem a bioboltban és azt mondták,hogy ezt a krémet kb 3óráig ajánlott rajtahagyni,utána alaposan lemosni,mert akkor nem múlik el az égető érzés.

Akár minden nap lehet használni kúraszerűen. De sztem jobb a bőrnek,ha kétnaponta használjuk vagy néha tartunk szünetet.


Egyébként én egy másik fajtát használtam a LS termékeiből és én egész jónak tartom.

4. anzi
2010. máj. 29. 21:06

Sziasztok, én vettem , de nem tudom, hogy milyen gyakran lehet használni és mennyi ideig kell fent hagyni, semmi infó nincs rajta :(.

Tudtok ebben segíteni?

2009. jún. 21. 20:55
használtam, azt a fajtát ami melegít. betekertem magam fóliába meleg volt, égetett.A kolléganőim esküsznek rá hogy fogynak tőle, én nem.
2009. jún. 12. 18:32
Senki nem használta?
2009. jún. 10. 20:28
Arra lennék kíváncsi,hogy mennyire hatásos ez a termék!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook