Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Használt már valaki Swarzkopf Brillance 892-es számú Hot Red Caramel színű festékét? Osszátok meg velem a tapasztalataitokat! fórum

Használt már valaki Swarzkopf Brillance 892-es számú Hot Red Caramel színű festékét? Osszátok meg velem a tapasztalataitokat! (beszélgetős fórum)


2010. júl. 7. 17:21
Nem használtam azt hiszem,én egy ilyen lilás árnyalatot választottam.De vannak ennél sokkal jobb minőségű festékek is.Nekem a Palette nagyon bejött,meg úgy viszonylag a többi is jó,a Garnier festékekről hallottam még nem túl bíztató véleményt.
2010. júl. 7. 17:18

Szia :)

Köszi, hogy írtál! Háát... még gondolkodom rajta én is! Ezt a színt már használtad te is?

Jó lenne ha valaki olyat találnék, aki kipróbálta már :)

2010. júl. 7. 17:14
Szia:)Nekem a Brillance hajfestékek egyáltalán nem jöttek be és nem is ajánlom senkinek,egyik árnyalatát sem.Alig fogta be a hajamat,pedig világos volt és az is nagyon hamar lekopott.Kétszer próbáltam,de a második próbálkozás sem volt különb,és ráadásul drágák is.
2010. júl. 7. 12:23
Szeretném kipróbálni a Swarzkopf Brillance 892-es számú Hot Red Caramel színű festéket, csak kicsit bizonytalan vagyok, mert félek, hogy túl vörös lenne tőle a hajam. Vörösesbarnát szeretnék egyébként. A dobozon mutatja, hogy az én hajam milyen színű lenne, ha befesteném, de kicsit mégis tartok tőle... Légyszi írjatok, ha már kipróbáltatok :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook