Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Használt már valaki Staloral parlagfű kivonatot allergia kezelésére? fórum

Használt már valaki Staloral parlagfű kivonatot allergia kezelésére? (beszélgetős fórum)


2017. jún. 30. 11:32
2016. jan. 23. 10:27
Látom, hogy régen érkezett vélemény, de a Staloral hosszú folyamat és gondolom mások se tudnak rögtön választ adni. 4 évig használtam a Staloralt, parlagfűre és nyírfára. nagyon jók a tapasztalataim, tavaly semmilyen allergiás reakcióval nem találkoztam pedig elötte 20 évig küzdöttem az allergiával, és évről évre rosszabbodott. Mindenkinek ajánlom. 2015-ben már egy orrcseppet sem vettem :) , és sokat voltam szabad levegőn a parlagfüves időszakban is. Egy rokonom is végigcsinálta a kúrát elöttem pár évvel, és neki sincs semmi allergiás tünete. :))))
3. Évica3 (válaszként erre: 1. - Ppet46)
2012. aug. 29. 20:19

Igen, én használtam és használom.

2011. május elejétől kezdtem szedni a Staloral parlagfű kivonatot 2011. szeptember végéig. Már ebben az első gyógyszerszedési szezonban jobban éreztem magam, pedig nem vettem be egyetlen antihisztamint sem, és nem használtam szteroid orrspray.

Idén májustól ismét elkezdtem a Staloralt, most is szedem, és jelenleg tünetmentes vagyok, pedig korábbi évek tapasztalatai szerint számomra augusztus vége és szeptember első hete volt nagyon kritikus parlagfűallergia szempontjából.

2012. jún. 8. 10:15
Senki sem ismeri?
2012. máj. 18. 10:22
Használt már valaki Staloral parlagfű kivonatot allergia kezelésére?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook