Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Használt már valaki Slim 'N Lift Supreme Comfort csípőszorítót? Tapasztalatokat várok fórum

Használt már valaki Slim 'N Lift Supreme Comfort csípőszorítót? Tapasztalatokat várok (beszélgetős fórum)


18. zscser (válaszként erre: 17. - Koperta)
2011. febr. 10. 15:40

Kedves koperta!


Ha még aktuális neked ez a téma, akkor tudnánk cserélni? Nekem S-es méret van, de rám szűk... Nekem pont M-es méret kellene? Csere szóba jöhet?

2010. szept. 18. 14:07
Hát ez a ruha alá való nekem nem tetszik. Talán azért, mert már megszoktam a Comfort hatását, ez pedig lényegesen gyengébb. Nem fogja a hasat eléggé le (legalább is nekem). Az enyém M-es, de az is nagyon nagy.
16. zazi52
2010. szept. 17. 22:10
Nekem is van 1 vadi új xl-es ,testszínű,sajnos nagy lett.Ha valakit érdekel .....
2010. jún. 2. 15:06

Nem kevés várakozás, és némi kesze-kusza kavarodás után végre megkaptam. Nagyon meg vagyok elégedve vele, elég jól alakítja az alakot. Azért arra kíváncsi lennék - ha van már ilyen tapasztalat - hogy mennyire meleg ez a holmi nyáron? Nem fogunk belefőni?

A miniruha alá valót már láttátok? Lényegesen olcsóbb, de milyen lehet? Van már valakinek?

2010. máj. 31. 18:59
valakinek esetleg nincs szüksége 1 xl-es slim n liftre??
2010. márc. 25. 10:09
Remélem valóban jó lesz, de nagyon lassan ér ide, már múlt hétre vártam, de még mindig nincs itt.
12. realbrigitte (válaszként erre: 11. - Realbrigitte)
2010. márc. 23. 08:01
a szomszédasszonnyomnak is adtam és le se veszi. csinos nőnek érzi magát. bevállt.
11. realbrigitte (válaszként erre: 1. - Kisszsuzska83)
2010. márc. 23. 08:00
nehéz a jó méretet megtalálni. én már 3-szor cserélek. inkább egy kicsit kisebbet kellett vennem, mert nem szorított.
10. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 9. - Veronika1989)
2010. márc. 23. 07:54
Szia! Örülök, hogy írtál és hogy ilyen jókat. Tényleg szeretném megrendelni, de sajnálok rá ennyi pénzt kiadni, főleg, ha semmit sem ér. Most elgondolkodok rajta. Még egy kérdés: ha megrendelem mennyi idő alatt szállítják ki?
9. Veronika1989 (válaszként erre: 8. - Kisszsuzska83)
2010. márc. 22. 18:50
SZIASZTOK! VÉGRE ITT EGY TÉMA AMIHEZ HOZZÁSZÓLHATOK:) ÉN 22 ÉVES 1 ÉVES KISFIÚ ANYUKÁJA VAGYOK! NAGYON VÉKONY VOLTAM MIKOR TERHES LETTEM ÉS 22 KILÓT SZEDTEM FEL! A HASAM A MAI NAPIG BOTRÁNYOS NAGYON LÓG, IGAZÁBÓL HASPLASZTIKA KÉNE, DE NAGYON DRÁGA! NAGYON NAGYON EL VOLTAM KESEREDVE MERT PULCSIBA JÁRTAM JÓFORMÁN A NYÁRON, SEMMIT NEM TUDTAM HÚZNI, MERT HA LEÜLTEM KIBUGGYANT A HASAM! DE.... :) LÁTTAM A SLIM N LIFT ET ÉS FÉLVE DE MEGRENDELTEM:) SOHA NEM RENDELTEM A TELE SHOPBÓL, AZ ÁRAK MIATT, DE EZ DUPLÁN MEGÉRI A PÉNZÉT AZ BIZTOS! UGYANÚGY ÖLTÖZHETEK MINT RÉGEN FESZÜLŐS FÖLSŐK STB... A HASAM EGY KICSIT SEM LÁTSZIK HA LEÜLÖK AKKOR SEM! ÉSZREVÉTLEN A RUHÁK ALATT ÉS KÉNYELMES! AMIKOR CSAK UTCÁRA MEGYEK RALYTAM VAN ÉS CSAK HA ITTHON VAGYON AKKOR VESZEM LE, A PÁROM ELŐTT NEM SZÉGYENLEM HISZEN AZÉRT MEGÉRTE:) DE MÁSOK ELŐTT IGEN! NEMTUDOM MI LENNE VELEM HA EZT NEMTUDNÁM A RUHÁK ALÁ HÚZNI:) AKINEK ILYESMI PROBLÉMÁJA VAN BÁTRAN RENDELJE MEG BIZTOS NEM FOG CSALÓDNI, A DEREKAM OLYAN KARCSÚ MINT RÉGEN ÉS A HASAM LAPOS :) MERT SIKERÜLT AZÉRT LEADNOM AMIT VISSZAHÍZTAM? TEHÁT KARCSÚ VAGYOK ÉNIS:) CSÚNYA HAS NÉLKÜL:) ÉS EZT NEM LEHET MEGFIZETNI:)
8. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 7. - Koperta)
2010. márc. 17. 16:47
Előre is köszi a választ. Én is azért szeretném, hogy néhány ruhadarabot fel tudjak venni. Elegem van abból, hogy még egy pólóban is úgy nézek ki, mint egy jóllakott napközis.
2010. márc. 17. 16:02

Most várom, hogy megérkezzen. Ha itt lesz, megírom, hogy érdemes volt-e.

És igen, nekem is azért kell, mert egy alkalmi ruhámban úgy festek, mintha kötözött sonka lennék. Szeretném, ha legalább a derekamon nem úgy állna az a ruha, hogy csupa hurka.

2010. márc. 17. 11:59
Köszönöm az eddigi válaszokat, de igazából még mindig nem tudom, hogy érdemes-e megvenni?
5. ff36256613 (válaszként erre: 4. - Agis)
2010. márc. 17. 11:19
Igazad van,nem vettem figyelembe ezt a variációt:)
4. agis (válaszként erre: 3. - Ff36256613)
2010. márc. 17. 11:17
De az is lehet, hogy tényleg csak ideig óráig szeretnél feszesebbnek látszani....mert fontos alkalom van, vagy éppen olyan ruha van rajtad, hogy sokkal szebben áll, ha van rajtad alatta egy ilyen 'csoda' ruhadarab.
2010. márc. 16. 16:00

Sziasztok!

Persze, hogy van eredménye: úgy összeszorít, hogy több centivel kevesebbnek látszol. Kár, hogy ez csak a látszat, ha leveszed, ugyanolyan leszel, ez egy ilyen dolog:)

De hát, mit is vár az ember egy ilyen "csodaszertől" csak ideig-óráig mutatja karcsúbbnak az embert...

2010. márc. 16. 15:57

Szia!

Én nem használom, de a bemutatott kisfilmben 5 centivel lettek vékonyabbak akik felvették.

Hát nem tudom, hogy ez igaz, vagy csak tv-s trükk, ki kell próbálni.

2010. márc. 16. 15:47

Sziasztok!

Érdekelne, hogy milyen hatása van a tv-ben reklámozott Slim 'N Lift Supreme Comfort csípőszorítónak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook