Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Használt már valaki rizspároló készüléket?Mik a tapasztalatok? fórum

Használt már valaki rizspároló készüléket?Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


3. bóbita01 (válaszként erre: 2. - VESZÉLY FILOZÓFUSA)
2009. jan. 3. 20:42
Vízet csak a tartóba raksz,vagy a rizsre is?
2009. jan. 3. 20:39
Engem is elért a végezet, beléptem a rizottó – rajongók táborába. Magam sem értem, mi bajom volt olyan sok éven keresztül a rizzsel, de valahogy nem szerettem. Aztán mégis csak rávettem magam az elkészítésére, ilyen – olyan formában és kötelességtudóan megettem, hisz a rizs ( főleg a barnábbik ) egészséges. Telt – múlt az idő és sikerült megbarátkoznunk, de az igazi áttörést a rizspároló edényem hozta meg. Azóta tényleg finom a rizs. Az általánosan elterjedt „A” vagy „B” vagy milyen betűs rizseket már rég elfelejtettem ( 6 – 7 éve biztosan nem fordult elő egyik sem a konyhámban ), helyette barnát, jázmint és basmatit használok. Meg mostantól rizottó rizst, mert végre kaptam olyat!!!! Így ma el is készítettem az első autentikusnak mondható rizottómat. Isteni finom lett.
2009. jan. 3. 20:36
Használt már valaki rizspároló készüléket?Mik a tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook