Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Használt már valaki ozmózis vízszűrőt? Vélemény? fórum

Használt már valaki ozmózis vízszűrőt? Vélemény? (tudásbázis kérdés)


15. pethoevi (válaszként erre: 14. - F1fee9d062)
2011. márc. 20. 10:04
:-)
14. f1fee9d062 (válaszként erre: 10. - Pethoevi)
2011. márc. 19. 17:54
Minden szavaddal egyet értek!
13. pethoevi (válaszként erre: 11. - Erika13)
2011. márc. 19. 17:50
Ha kiszámolod,h mennyi ásványvizet vesztek,akkor hamar kiderül,h mennyi idő alatt hozza be az árát.A miénk 70-80 ezer közt van valahol (valuta függő).De megéri,főleg ha ásványvízzel főzöl.:-)
2011. márc. 19. 15:15

persze nekünk van, de azt hiszem ezek fordított ozmózisosak.

Mi szeretjük és legalább egészségesebb, mint a csapvíz. a klór és egyéb szennyeződések kiönnek belőle, van egy visszasózás is.

11. erika13 (válaszként erre: 10. - Pethoevi)
2011. márc. 19. 14:00
Bizony nem egyforma, én abból is azt szeretem,aminek nincs íze! Talán elöbb-utóbb be tudunk fektetni egy ilyen vízszűrőbe,addig is mindenkinek kellemes és egészséges vízivást kívánok!! :-))
2011. márc. 19. 13:32

szerintem attól is függ,h van-e benne visszasózó patron.

van,akinek szüksége van rá,h legyen íze a víznek.Nekünk már nincs benne,felesleges,mert a szervezet nem tudja hasznosítani a vízben található ásványi anyagokat,csak a kajából.De sokaknak pedig szükségük van rá,h legyen íze a víznek.

A palackos ásvány vizek íze is különböző,mert nem egyforma bennük az ásványi anyagok aránya

9. f1fee9d062 (válaszként erre: 8. - Erika13)
2011. márc. 19. 12:48
Igen, érezhet időnként keserű ízt az, aki túl sok édességet eszik és nem fogyasztja folyamatosan a tiszta vizet, esetleg szörpöt tesz bele, és néha megízleli a vizet magában. Amúgy nincs íze. Talán ici-picit édes a csapvízhez képest. Mondjuk én már sok éve nem fogyasztok csapvizet. :) Még fogmosáshoz sem.
8. erika13 (válaszként erre: 7. - F1fee9d062)
2011. márc. 19. 12:10
Köszönöm szépen! Nem akarok kekeckedni,ne érts félre kérlek, csak akik itt hozzászóltak, azoknak már régebb óta megvan (akár évek óta)és még mindig érzik..ez mitől lehet? Úgyis mint forgalmazó, tudnál mondani egy árat, amennyi manapság reális?Köszönöm szépen!
7. f1fee9d062 (válaszként erre: 6. - Erika13)
2011. márc. 19. 11:15
Rengeteg emberrel van kapcsolatom, akik használják, és természetesen én is. Mert forgalmazó vagyok. A különböző ízeket azért érzik az emberek, mert a nyelv egy méregtelenítő felület. A saját szájának az ízét érzi az ember. Ami a nyelvéről leoldódik. Ez csak eleinte érezhető. Mikor már nagyjából megszabadult a keringő salakanyagoktól, ez elmúlik.
2011. márc. 19. 10:26
Köszönöm szépen a válaszokat! Az mitől van, hogy valakinél kesernyés, valakinél meg íztelen? Lehetséges,hogy ezeknél sem mindegy,hogy milyen márkájú?
2011. márc. 19. 09:59

Nekünk is van és nagyon szeretjük!

Forrásvíz minőségű vizet csinál,nagyon jó ízű,vagyis íztelen.Azóta többet is iszunk,és én azzal főzök mindent.Mi is csak nyáron hűtjük.

2011. márc. 19. 09:52
Nekünk is az van, mi is a hűtőben literes üvegekben tartjuk, úgy teljesen jó íze van. Langyosan érezni azt a furcsa kesernyés ízt. Főzésnél is nagyon bevált, főleg levesek készítésénél nincs az a klóros íz mint a sima csapvíznél, sokkal finomabb minden étel. Már a tudat is megnyugtató, hogy nem nyeljük le azt a rengeteg szennyet, ami szűrés nélkül a vízben van.
2011. márc. 19. 09:40
Mi 4 éve használjuk, akkor 60 ezer forint körül volt, azóta évente kb. 2000 Ft a három szűrő cseréje. Nem kell palackos vizet cipelni, mi megszoktuk az ízét is. Csak nyáron tesszük a hűtőbe, más időszakban nem hűtjük. Mielőtt megvettük a gépet, sok cikket elolvastunk, megoszlanak a vélemények róla. Az tény, hogy a vízforralón simán látható, hogy nincs vízkövesedés, tehát szűri a vizet.
2011. márc. 19. 08:54
Nekünk pult alatti 7 fázisos ozmózisos víztisztítónk van, maximálisan elégedettek vagyunk! Igaz, hűteni kell a vizet, mert langyosan ön ki, de egy év alatt megtérült az ára, nem veszünk palackos vizet.
2011. márc. 19. 08:52
Használt már valaki ozmózis vízszűrőt? Vélemény?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook