Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Használt már valaki Ökonet fogyókúrás italport(shake)? Ha igen, mi a vélemény? fórum

Használt már valaki Ökonet fogyókúrás italport(shake)? Ha igen, mi a vélemény? (beszélgetős fórum)


13. ade2e414b4 (válaszként erre: 12. - Asparagus)
2016. dec. 7. 22:34
Valóban nem reklámozol... xd
2016. dec. 7. 21:24
Próbáljátok ki a REG-ENORT!
11. 431d09b5d5 (válaszként erre: 10. - Lilllu)
2009. aug. 31. 08:41

én is csodálkozom egyébként magamon hogy így be tudom tartani, előtte nagy zabagép voltam ám... de simán lehet ezt így tartani, néha kisebb bűnözés is belefér még :)

ez a Ceres féle Graham kenyér, kis vékony szelet toast kenyérnek is hívják, nekem ez nagyon bevált, és csak 49 kcal van egy szeletben

10. lilllu (válaszként erre: 8. - 431d09b5d5)
2009. aug. 31. 08:22

bele olvasgattam.pedig már mennem kellne takarítani....

Igen ez tök jó, hogy így be tudod tartani.Én állandóan a puffasztott rizset eszem valamilyen felvágottal meg zöldségekkel reggelire, vagy a cerbona fit müzlit.az ebédem az éppen aktuális itthon köret nélkül kis adagban.

Nem hallottam még arról a kenyérről amit írtál.Mi jellemzi?

9. lilllu (válaszként erre: 8. - 431d09b5d5)
2009. aug. 31. 08:12
hát igen...Én is ezzel a módszerrel kinlódok, nem eszem sokat tényleg, és 2 után már nem is eszek az esti torna miatt.Nincs mérlegem, de ugy érzem egy helyben toporgok...Jó lenne már egy mérleg tényleg.Vagy megnyugtatna, vagy még jobban elkeserednék.Megnézem a naplódat mit eszel. :)
8. 431d09b5d5 (válaszként erre: 7. - Lilllu)
2009. aug. 31. 08:09

hát igen, tényleg hatásos, ezért nem is értem hogy miért szüntették meg.

a tabit nem ismerem, vagyis tudom hogy van, de arról sajnos nincsenek tapasztalataim :(

de szerintem ha mozogsz és odafigyelsz az evésre nem is lesz szükséged semmi ilyesmire... én is épp diétázom, kalóriaszámlálós módszerrel, plusz mozgok! két hét alatt 3,5 kg ment le és nem is vészes, ha gondolod kukkants be a naplómba, minden nap leírom miket ettem és mozogtam, nekem ez bevált!

7. lilllu (válaszként erre: 6. - 431d09b5d5)
2009. aug. 31. 08:05
Akkor ez tényleg hatásos.Sajnálom, hogy nincsen már...És valami más?esetleg az Ökoslim tabletta?Az mennyire hatásos szerinted?Nincs még egy ismerősöd aki azt használja ? :D
6. 431d09b5d5 (válaszként erre: 3. - Lilllu)
2009. aug. 31. 07:58

igen, fönt van még a termékpalettán, de már nem tudok rendelni én sem, pedig én ökonetes vagyok :)

igazából én nem folyamatosan használtam, csak hébe hóba, de egy ismerősöm egy hónap alatt 5 kg leadott vele hogy vacsira csak ezt ette

5. lilllu (válaszként erre: 4. - Cszsuka)
2009. aug. 31. 07:43

Szia!

Igen, már változtattam :) Kb 5 kg van rajtam pluszban de ez nagyon zavar. Több mint egy hónapja mostmár heti 5 alkalommal tornázok 1 órát, és az evésből is visszafogtam.már van egy pici változás de a hasam és környéke nem akar megmozdulni.Ezért kezdek kicsit elrugaszkodni a talajtól :)

4. Cszsuka (válaszként erre: 1. - Lilllu)
2009. aug. 31. 07:34

Szia!


Sajnos az a rossz hírem, hogy az Ökonet félévente felülvizsgálja a termékek fogyási arányát, s ami hosszú ideig nem túl nagy keresletre tesz szert, azt megszünteti forgalmazni. Ebbe a kategóriába tartozik a shake is. Ha még kapsz, akkor az azért van, mert van raktáron, de már nem gyártanak. úgy láss neki, hogy nem biztos, hogy lesz annyi, amennyi kellene.


Egyébként fogyáshoz nem elsősorban italpor kell, hanem egy program, amihez lehet kivenni az Ökonetből dolgokat, de elsősorban fejben kell változni.

2009. aug. 31. 07:34

Szia!Tényleg nem lehet kapni??Nézetm az ökonet honlapján, meg láttam máshol is hirdetve.Sajnálom.

és egyébként mennyire volt hatásos?PL 2 hét alatt mennyit adtál le vele?

Én (ha lenne) akkor reggelire innám, mert én délután 2 után már nem eszek.nem szoktam vacsizni.

2. 431d09b5d5 (válaszként erre: 1. - Lilllu)
2009. aug. 31. 07:24
szia! én próbáltam, nekem bevált! megittam délután vacsi helyett és nem is voltam éhes tőle! viszont sajnos már nem lehet kapni!
2009. aug. 31. 07:15
Sziasztok!Van pár plusz kilóm, és arra gondoltam rásegítek valamivel.Ha esetleg ez beválna valakinek, követném :) (szóba jöhet már italpor is :D )

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook