Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Használt már valaki Furminator kutya kefét? fórum

Használt már valaki Furminator kutya kefét? (beszélgetős fórum)

2012. ápr. 10. 09:49
Igen, ajánlom.
2012. ápr. 10. 09:42
Én is ajánlom, nálunk is bejött!
17. zsuzsu 12 (válaszként erre: 16. - Bcicus)
2012. ápr. 7. 17:38
Na akkor egész jó ár:))
16. Bcicus (válaszként erre: 4. - Zsuzsu 12)
2012. ápr. 7. 17:25
Én kutyakozmetikus voltam és használom a beaglejeimnél a furminátort nagyon jó. Közepesméretűt rendelj, nekem ismerős rendelt e-bayről 2500ft volt annó.
15. Nívea
2012. ápr. 7. 13:27
Elküldtem a linket. Ugyanazt, ahonnan mi is vettük. Most még akciós is :) Nem fáj neki, nem kitépi, csak irónia volt ez a szó :) Élvezi a vakargatást vele.
2012. ápr. 7. 13:06
Szerintem is nagyon jó, mi is használjuk. Minden más kefével ellentétben ettől nem korpásodik, ha átkeféljük, nagyon jól kiszedi az elhalt szálakat, és nagyon szép lesz tőle.
2012. ápr. 7. 12:59

Igen kinti kutya.Köszönöm a válaszokat akkor kipróbáljuk:)Rendelünk:)Most néztem a tesz veszen is tényleg nagyon olcsók:)Egy próbát megér.Kutyámnak nem nagyon hullik a szőre de nem árt ha teljesen kijön minden ami kiakar

És akkor ugye ezzel biztos nem vágom meg?Csak mert olvastam a neten, hogy óvatosan kell azért vele bánni mert megsértheti a bőrét?

12. sysy66 (válaszként erre: 8. - Zsuzsu 12)
2012. ápr. 7. 11:38
dehogy hamisitottak csak azért mondták hogy náluk vedd meg. ez alap. csak a neten nincsenek költségek mint mondjuk egy boltban. hidd el. én is egy kutyakozmetikus boltos csajtol vettem a neten aki még tanácsokat is adott:)
11. sysy66
2012. ápr. 7. 11:37
szia én is nagyon szeretem amiota megvan a cicánkat nem is kell kozmetikushoz vinni, az a lényeg hogy mindennap kell fésőlni egy hétig, utána már csak heti egyszer kétszer. és nem hullik a lakásban a szőre,mert ugye ami egy honap alatt kihulllana neki azt kikefélem egy jo tiz perc alatt:D én vaterán vettem ugy kb fele
2012. ápr. 7. 10:42
Hát a mi kutyánkból is kiszedi,de a kutyus folyton hisztizik! :D vonyít,nyüszög,pörög-forog....nem marad meg egy helyben! De ismerősünk kutyája élvezi! Szerintem jó dolog. :)
9. 3563fb61eb (válaszként erre: 4. - Zsuzsu 12)
2012. ápr. 7. 10:31

Attól függ, hogy kinti vagy benti beagle.


Nekünk benti van, mi kipróbálhattuk a Furminatort rajta, sajnos semmit nem szed ki, mivel bent tartott, nincs aljszőre.

Neki inkább az erős szőrei hullanak, de az folyamatosan.


Mi gumis, kézre rakható kefét vettünk neki, de ezzel is minden nap fésülni kellene.


Viszont ha kinti kutya, akkor szépen kiszedi a szőrét.

2012. ápr. 7. 09:59

Kitépi?:(

Juj erre nem gondoltam azt hittem azt szedi ki ami már kihullott csak a szőre között van

Igen az egyik kutyás boltban 6-12 ezerig van de azt mondják a neten hamisitottak vannak ezért ennyire olcsó

Nivea köszi ha elküldöd a linket:)

2012. ápr. 7. 09:53
Ja, és a kutyusom imádja :) Jó neki, mert vakargatja :)
6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Zsuzsu 12)
2012. ápr. 7. 09:49

Macskára használom, szerintem nagyon jó.

Gondolom a macskám persze nem ezt mondaná, de lényegében mindegy, mert a kevésbé hatékony keféket is ugyan úgy utálja.

Vedd meg, nem fogod megbánni :)

5. Nívea (válaszként erre: 4. - Zsuzsu 12)
2012. ápr. 7. 09:43

Mivel nagyon sűrű a fogazata, olyan, mint egy ritkító kefének, ezért gondolom kiszaggatja neki :) De ugye nem fáj.

Mi is netről rendeltünk. Mi a vaterán keresztül egy üzletből vettük. Olyan 5e körül vettük. Már nem emlékszem pontosan, de ha szeretnéd, akkor küldök linket privátban és meg tudod nézni. Kinyomható a szőr belőle egy gombbal. Nekünk bejön. És mégsem 8e, mint ahogy reklámozzák egyes helyeken :)

2012. ápr. 7. 09:38

És szerintetek a netről érdemes rendelni?Olvastam aki 10 euroért szállítással együtt vett


Beagle van annak is van aljszőre?Hogy lehet, hogy egy sima kefével nem jön ki egy szőr sem ezzel meg a fél kutya mennyiség mit csinál ez?

2012. ápr. 7. 09:36

Házimacskára használom. Nekem nagyon tetszik, macsinak kevésbé. Hugom kutyái türelemmel végigülik a procedúrát, mert ők megtanulták már, hogy jobb lesz utána. Macsi 2 hétig nem áll szóba velem, a fésülés után eltűnik és még vacsorázni sem kerül elő, annyira megsértődik :)

Ha teheted, vedd meg, szerintem be fog válni.

2012. ápr. 7. 09:28
Én használom. Nagyon szépen kiszedi az elhalt, kihulló félben lévő szőröket. Csak egy gondom van, hogy a kutyusunk folyamatosan hullajtja a szőrét (egész évben), így minden nap át kellene kefélni, de arra meg nincs időnk.
2012. ápr. 7. 09:24
Érdeklődnék kinek mi a véleménye

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook