Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Használt már valaki Exodor izzadásgátlót? fórum

Használt már valaki Exodor izzadásgátlót? (tudásbázis kérdés)


10. Drop (válaszként erre: 8. - Mongi)
2012. jún. 10. 17:27
számomra igen, meg vagyok vele elégedve. hónalj, kéz láb testrészt írja, de hátra is lehet használni szerintem. csak tartsd be az utasításokat.
9. manka10 (válaszként erre: 6. - Mongi)
2012. jún. 9. 12:03
Ne félj tőle,fürdés után töröld szárazra a hónaljad,és utána kend be,hagyd megszáradni. Majd kitapasztalod milyen időközönként kell használnod, nem kell naponta mert bizony szárít, de a kelemetlen szagot megszünteti.
8. mongi (válaszként erre: 7. - Drop)
2012. jún. 9. 08:30
Hatékony volt?Egyébként hónaljon kívül más részt is be lehet vele kenni?Persze az arcot nem,de mondjuk hátat?
7. Drop
2012. jún. 5. 19:01
Tegnap vettem meg, tegnap este és ma is már bekentem magam vele. Semmi irritáció. De ma reggel már mintha száraz lett volna a hónaljam. Holnap edzés közben meg nézem megint. Mondjuk nem is a hónalj izzadás zavar, hanem a fejizzadás (mintha leöntöttek volna egy vödör vizzel :):) ), de arra orvosság nincs. Ez van.
6. mongi (válaszként erre: 5. - Manka10)
2012. jún. 2. 23:35
Nem csíp vagy irritál nagyon?Tényleg több napig is hat?
5. manka10 (válaszként erre: 1. - Mongi)
2012. máj. 26. 15:39
Használom időnként és nagyon szeretem.
4. r.angel (válaszként erre: 3. - Mongi)
2012. máj. 25. 09:41
Évekkel ezelőtt használtam a folyékony változatát, akkor túlzott izzadás miatt. Hatásos volt de elég erős szer, szőrtelenítés után nagyon nem ajánlott. Amúgy illatmentes. De mintha gyógynövényboltban láttam volna már pumpás változatát is. Szeretnéd kipróbálni?
2012. máj. 25. 09:36
Nem tudom pontosan,de azt hiszem,hogy valahogy úgy kell használni...Hallottál már ezzel kapcsolatban tapasztalatokat esetleg?
2012. máj. 25. 09:31
Arról a folyékony ecsetelős izzadásgátlóról van szó?
2012. máj. 25. 09:26
Használt már valaki Exodor izzadásgátlót?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook