Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Használt már valaki Bilobil készítményt? Tapasztalatokat várok! fórum

Használt már valaki Bilobil készítményt? Tapasztalatokat várok! (beszélgetős fórum)


2016. okt. 14. 16:00

Sziasztok

Bilobilt valaki pròbálta már szorongás,pánik miatti szèdülèsre?

2014. okt. 21. 09:12
szédülésre,fülzúgásra hatásos?
12. prog2
2014. ápr. 9. 17:17
Pár hónapja szedem 3x1 adagban a Bilobil Forte-t vizsgafelkészülési időszakban. 4x évesen B2 nyelvvizsgám elsőre sikerült. :) Nem tudom mennyiben segített a Bilobil, de úgy gondolom, hogy hozzátett pár százalékot a sikeres eredményhez...
11. 3da8f53e4a (válaszként erre: 10. - 3da8f53e4a)
2011. szept. 14. 13:07
Senki ?
2011. szept. 12. 12:31
Memo kihagyás miatt elkezdtem szedni a bilobilt. Arra lennék kíváncsi,hogy van-e köztetek aki már régóta és rendszeresen szedi/szedte. Mit tapasztalt és meddig érdemes szedni?
2010. nov. 17. 17:25
Szia, én már kb 2 éve szedem, jónak találom, a memóriára rendkivül jó. Sajna a fülzúgásomat nem szüntette meg, de a közérzetem nagyon jó. Én a 80 mg-ost találtam a legjobbnak.
2010. okt. 31. 12:11

Sziasztok!Én már több féle hasonló készítményt próbáltam köztük a ginko-primet is de nem vált be,ellentétben a BILOBIL-al!!!

Kifejezetten az agyra fejti ki a hatását!

A szorongást határozottan csökkenti,szinte minden eszembe jut amióta szedem!!!Csak jót tudok írni róla,a 80mg-os 60db-os bilobil,igaz nem olcsó de nagyon bevált számomra!!!Önbizalmat ad és határozottságot.

Letettem a xanax-ot!!!Ezt még fontosnak tartottam közölni veletek!

2010. ápr. 19. 15:07
Nekem szinte azonnal hatott:O Lehet,hogy azért,mert nagyon bíztam benne:))) Sokkal kevesebbet szédülök, szinte egyáltalán nem,juhuuu:) Csak ajánlani tudom;)
6. Médy-25 (válaszként erre: 5. - FairyJ)
2010. ápr. 12. 19:45

Szia! :)


Hát én még nem tudtam venni :(..de én is úgy tudom,hogy mindenre jó..! Hát már én is a csodára várok :D..én mondjuk szorongásra a sedatif pc-t szedem..nekem nagyon bevállt..ha még nem szedted akkor ajánlom! Viszont a szédülésemet jó volna ha valami csoda elmulasztaná :D..de sok jót hallottam a bilobilról,és már nagyon várom,hgoy én is jót tudjak róla mesélni! De ugye azt tudod,hogy elég sok idő míg hat? :D..legalábbis én úgy tudom,hogy egy-két hónapba is beletelhet :D

2010. ápr. 11. 12:59
Én ma vettem, természetgyógyász ajánlotta. Szorongásra, szédülésre akarom használni,de bármilyen jótékony hatásnak örülnék:)
2010. márc. 1. 20:15

Sziasztok! :)

Köszi szépen! Én már régóta nézegetem,de kicsit bizonytalan vagyok vele szemben..gondoltam,hogy hátha itt valaki vagy valakinek az ismerőse szedi és tud segíteni! Remélem még lesznek akik szólnak hozzá! Kiváncsi vagyok még hogy kinek milyére hatott a készítmény! :)..

2010. márc. 1. 16:44
Szia! Én szedtem, de nem fülzúgásra, hanem memóriajavításra. Nagyon szerettem, sokkal jobb, mint más hasonló termékek. Ezt tapasztalatból mondom, ugyanis szedtem természetes anyagokból készült kapszulákat (pl. Naturland), de az semmit sem ért, sőt még hányingerem is lett tőle. De ezt embere válogatja. Szerintem a Bilobil megéri az árát, aranyat ér, főleg vizsgaidőszakban. :)
2010. márc. 1. 16:26

szia!

én nem használtam,de anyum egy pár éve szedi és azt mondja nagyon jó!

igaz már tavaly év vége óta nincs neki,de már nagyon is hiányolja,és továbbra is szedni fogja!a közérzete is jobb tőle.

2010. márc. 1. 15:55

Sziasztok!

Én olyan véleményeket várok,aki használt már valamilyen Bilobil készítményt! Hogy milyen,mennyire jó ez! Én a reklámba ahogy nézem a szédülés és fülzúgásosat..hogy most ezekre tényleg jó..? Van valaki aki tudja?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook