Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Használt már közületek valaki Öko-mosógolyót? Mik a tapasztalataitok? fórum

Használt már közületek valaki Öko-mosógolyót? Mik a tapasztalataitok? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2010. márc. 7. 17:02
Szerintem a mosódió mosópor helyett, az öko golyó pedig vízlágyításra való
2010. márc. 7. 16:47
Én sem értem teljesen...ez most akkor helyettesíti a mosószert vagy nem?
2010. márc. 7. 13:55
Most ahogy olvasom a hozzászólásokat, kevertem valamit, mert nekem mosódióm van, én erre irtam a tapasztalatom. Akkor az Ökó-mosógolyó ezek szerint más. Mindig tanul az ember.
10. Barát1 (válaszként erre: 9. - Dócy)
2010. márc. 7. 11:48
Akkor főleg, de mindig látszik ha vízköves, mert a dob fehéredik vagy mattul a fénye.
2010. márc. 7. 11:35
Azt, h van-e benne vízkő, nemcsak akkor a derül ki, amikor szétszedik a gépet?
2010. márc. 7. 11:15

nekem is évek óta van a mosógépemben. nem ökonetes, hanem ugyanaz, csak negyed áron vettem hagyományos boltban:))

látszólag teljesen jól működik, bár igazából nem tudom mit kellene látnom, vízkő az nem volt előtte, mert még közel új volt a mosógép. (és most sincs vízkő, de nem tudom, hgoy amúgy golyó nélkül lenne-e)

7. Barát1 (válaszként erre: 5. - Gyöngyi)
2010. márc. 7. 11:11
Évek óta /kb.4 éve/benne van a gépembe kevesebb mint a fele mosóport használom mint az adag lenne, még soha nem színeződött el és vízkő soha nincs a gépembe. Akinek elszíneződik vagy gondja van vele, biztos, hogy az eredeti öko golyót használja?
2010. márc. 7. 10:31

Én úgy vagyok vele, mint a csorieva. Évek óta a mosógépemben van. Van víz ph érték mérőnk. Beleraktam egy nagy kancsó vízbe, aminek előtte és utána is megmértem a ph értékét. Semmi változást nem mutatott. De lehet a vízkő ellen jó...

Mosóport ugyanúgy használok. Bár épp most térek át a mosódióra. Remélem az beválik! :)

2010. márc. 7. 09:52
És mosóport egyáltalán nem használtok?
2010. márc. 7. 09:25
Én a menyemtől kaptam, ő nagyon meg van vele elégedve. Én már nem annyira, a fehér ruhákhoz nem nagyon szeretem. Talán a sötét ruhákhoz jó.Bár nekem is állandóan a mosógépemben van. Trimama jó tippet adtál, kifogom próbálni.
2010. márc. 7. 09:21

Nekem évek óta bent van a mosógépembe, de semmit nem tapasztaltam.Csupán annyit, hogy egy idő után elszineződött, biztos valamelyik ruha megfogta.

De biztos lehet valami jó benne? ugy vagyok vele, ha már megvettem, akkor benne hagyom

2010. márc. 7. 09:18
Imádom.Régóta használom,mosógépből rengeteg vízkövet leszedett.Szinte el sem akartam hinni.Nekem a wcbe folyik a mosógép és ott látva lepődtem meg milyen sokat leszedett és szed le folyamatosan.Csapra is rárakom,így a virágokat is evvel öntözöm.Én megszerettem.
2010. márc. 7. 09:10
Használt már közületek valaki Öko-mosógolyót? Mik a tapasztalataitok?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook