Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Használja valaki a PG 53 ovulációs mikroszkópot? fórum

Használja valaki a PG 53 ovulációs mikroszkópot? (beszélgetős fórum)


14. wanita77 (válaszként erre: 13. - Verosz)
2011. márc. 26. 08:29
Hát, akkor ez nagyon érdekes. Mások is írták, hogy akkor lettek terhesek, mikor csak köröket láttak. Akkor mi értelme nézni? És te mikor csinálod, reggel vagy délután?
13. verosz
2011. márc. 26. 08:07

Mi is ezt használtuk,hogy végre beköltözzön a baba a pocakba.

De Én akkor estem teherbe mikor csak körök voltak:-)))))))

2011. márc. 25. 16:02
Hát, hihetetlen, de láttam a páfrányt!!!!! 2,5 órát nem ettem, ittam és végre látom! Érdekes, hogy reggel miért nem látható, mikor a használatiban is azt írja, hogy reggel éhgyomorra kell megnézni. Na mindegy, a lényeg, hogy van páfrány. Akkor lehet, hogy már egy hete van, csak rosszkor néztem. Végre megkönnyebbültem, köszi a tippet!!
11. wanita77 (válaszként erre: 10. - 7c41ec37f0)
2011. márc. 25. 14:24

Nyálból csinálom és reggel. Volt, hogy délután is megnéztem, de akkor sem láttam. Igaz, hogy előtte csak egy órával nem ettem, ittam.

Érdekes, hogy neked délután mutatja ki, pedig reggel írják, mikor még nem evett, ivott az ember. Hogy lehet, hogy délután kimutatja és reggel nem? Hm, érdekes. Az a baj, hogy már most szomjan halok, de most már várok és kipróbálom. Köszi.

10. 7c41ec37f0 (válaszként erre: 9. - Wanita77)
2011. márc. 25. 13:15
Próbálkozni mindig van értelme szerintem.A nyákodat figyelgeted?Nekem csak napközben volt páfrányom(2-3óráig nem ettem,nem ittam),reggel soha.Előfordulhat,hogy ebben a hónapban nincs.Csináltass egy uh-t,azon látja a doki a tüszőidet.Sok sikert!
2011. márc. 25. 13:06

Szerintetek létezik, hogy ebben a hónapban egyáltalán nem látok páfrányt? Mindig 28 napos a ciklusom, hogy lehet, hogy nincs peteérésem? Menjek el orvoshoz, vagy még várjak vele?

Férjem sem lát páfrányt, egyértelműen a nem fogamzóképes képet látjuk. Csak fura, mert kéne mutatnia, középidőben vagyok és semmi. És soha nem volt rendszertelen a menstruációm, szóval nem értem. Van azért értelme próbálkozni, ha nincs páfrány? kicsit tanácstalan vagyok, köszi!

8. wanita77 (válaszként erre: 7. - Cinus79)
2011. márc. 23. 08:12

Hát, sajnos ma is csak köröket láttam. :( Rendesen végig néztem, tuti nincs páfrány, pedig időben már kéne látni.

Úgy tudom, van olyan, hogy nincs peteérés, valószínűleg ebben a hónapban nincsen. Vagy akinek nagyon sokáig nincsenek páfrányok, ott hormonális problémák lehetnek.

Azért mi is próbálkozunk, ettől függetlenül is, majd meglátjuk.

2011. márc. 22. 22:05

Én is ezt használtam mindkét gyerek tervezésekor. A nőgyógyászom ajánlotta. Általában reggeli nyálból volt a minta. Bevallom őszintén, én mindig ugyanazt láttam (nem páfrányt), de a férjem, amikor a napja volt látta a mintát és két hónap próbálkozás után mindkétszer terhes lettem.

Szóval sok sikert! Mutasd meg te is a párodnak, hátha ő meglátja benne a páfrányt, :)

2011. márc. 22. 13:01

Köszi a válaszokat. Babát szeretnénk, azért nézem. Délelőtt megnéztem és csak karikákat láttam. :(

De akkor megnézem délután is, hátha lesz páfrány.

2011. márc. 22. 11:18

Mi ezt (is) használtuk a termékeny napok belövésére (plusz hüvelyi nyálka nézése, méhszáj figyelés, petefészek fájdalom, stb), ez így együtt bevált.


Nálam kizárólag délutáni nyálból mutatta ki.


Szerintem fogamzásgátlásra nem megbízható, ha babát szeretnétek, akkor jó.

2011. márc. 22. 10:14
Reggeli első nyálból még nekem se volt páfrányom.Ebbe a hónapban kezdtem el nézegetni.Napközben viszont volt,előtte direkt 2 órát nem ette,nem ittam.Nem tudom mennyire megbízható.
2011. márc. 22. 08:21
Igen, én is nyálból csináltam és reggel, mikor még nem ettem, nem ittam. De majd megpróbálom újra.
2011. márc. 22. 08:00
én láttam mindig (délután, előtte egy óráig se enni, se inni, és nyálból mutatta ki nekem mindig, nem cervixből)
2011. márc. 22. 07:42

Működik valakinek, kimutatja a peteérést, láttok páfrányokat? Én pár napja próbálom, már rég kéne látnom valamit a termékenységi kalkulátor alapján, de semmi. Lehet, hogy rosszul csinálom vagy ebben a hónapban nincs peteérésem? Mennyire biztos ez a módszer?

Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook