Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Használhat-e a Bio CLA+T kapszula? fórum

Használhat-e a Bio CLA+T kapszula? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7
2008. febr. 3. 22:56
én még csak 6 napja szedek a bio cla+T-ből 2x1 szemet és nekem segít, mondjuk mellette tornázom itthon keményen,de amióta szedem laposabb a hasam és többet fogytam, mint csak a tornával!
40. 991217
2008. febr. 3. 18:12

sziasztok!


Én a bio cla+T-t szedtem már, de egy dekát nem fogytam tőle:( nekem más vált be...

39. 9520
2008. febr. 3. 15:15

Sziasztok


szerintetek melyik jobb a Bio c. l. a (+T nélkül) vagy a Bio c.l.a.+T?

38. 9520
2008. febr. 3. 15:10
Köszi mirababy
2008. jan. 30. 20:37

9520-nak!

a legolcsóbb a bio-cla a gyógyszertárakban! Én két napja vettem egy 80darabosat 4700Ft-ért! megnéztem máshol is: a legtöbb helyen a 80darabos 6000-7000Ft között van.

36. 9520
2008. jan. 26. 10:38

Sziasztok!


Valaki tudja, hogy minyibe kerül a Bio c.l.a.?


elöreis köszönöm

Üdv: Flóra

35. gbobek
2007. nov. 2. 08:35
Nekem már a második nekifutásom, mind a két alkalommal sikerült a fogyás.Türelem kell ehhez is, mint minden fogyókúrához.Valamilyen szinten kell hozzá a mozgás is, hogy az átalakulás megkezdődjön.Nekem se a súlyba mutatkozott hónapokon át, hanem centiméterbe volt változást.
2007. okt. 27. 11:29
Nem pénzkidobás diétázás nélkül sem. Én egy időben hónapokig szedtem (a "T" nélkülit) és ha akartam, ha nem, ment le rólam jópár kiló. Persze a kaját is mérsékeltem, de nem koplaltam, vagy ílyesmi.
2007. okt. 26. 19:48

drotar!


Inkább ne szedd szoptatás alatt, mert igaz, hogy növényi alapú, de mellette diétázni is kell. Nem biztos, hogy a baba megkapja a megfelelő létfontosságú anyagokat az életéhez. Ha nem diétázol, akkor meg pénzkidobás.

2007. okt. 26. 19:44

Bocsi!

Még valami. KITARTÁS az első 4 hónapban alig volt változás fél kiló ide-oda/akár naponta/. A mérleget pedig legalább 2 hónapra dugd el és ne is vedd elő, inkább a nadrágjaidat vedd mércének. Csodákra képes egy kihízott nadrág.

2007. okt. 26. 19:40
IGEN!! A párom 149,5 kg-ről indult januárban. Kezdetben ezt szedte, a megfelelő kalória mennyiséget be kell tartani/rajta van a dobozon/!! Ha túl keveset viszel be rosszul leszel, a sokat, akkor nem fogysz.Napi 2-2,5liter folyadék, hogy ne száradj ki/ez fontos/!!!! Ma már 134 kg. Lassan, de biztosan fogy lefele. Néha kell bűnözni, mert ha a szervezet megszokja a kevesebb kalóriát leáll a fogyással. Ma már mást szed, de ez inkább pszichológiai, és én inkább liszt helyett keményítőt, olaj helyett margarint használok a főzéshez, valamint rengeteg zöldséget. A legfontosabb, hogy magad határozd el az egész tortútára, mert különben semmi féle kegyszer és diéta nem fog segíteni. Sok sikert!
30. it's me (válaszként erre: 29. - Drotar)
2007. aug. 18. 14:26

cija Drotar!!

köszi szépen a válaszoltál!!!

pussz

29. drotar (válaszként erre: 28. - It's me)
2007. aug. 8. 06:08

Szia it's me! :)


Szerintem próbáld ki a simát!Én is be fogok szerezni egyet.

A 40 db-os olyan 3000 ft körül van,a 80 szemes pedig 5300 ft.

2007. aug. 7. 10:46

szijasztok

sztetek akkor a Bio CLA+t vagy a sima Bio CLA a jobb, hatásosabb????

mennyibe kerülnek ezek a tabletták (40db-os)?

27. 58f68708d1 (válaszként erre: 26. - Drotar)
2007. aug. 4. 00:35
Igen lehet,csak gyógyszerésze válogatja h megrendeli-e.onnan tudom,h nekem gödön megrendelték és másnap ott volt))))
26. drotar (válaszként erre: 25. - 58f68708d1)
2007. aug. 3. 21:51

A francba!Akkor holnap veszek egy T nélküli CLA-t!:)Vajon lehet még kapni olyat?


Pandamaci!

Én sem jártam fitness terembe,csak csendes magányomban tornáztam otthon,egyedül,de hatásos volt!Ja,és ne napi több óra tornát képzeljetek el.Általában fél,-háromnegyed órát tornáztam,de az intenzív volt.

25. 58f68708d1 (válaszként erre: 23. - Drotar)
2007. aug. 3. 09:55
igen-igen.szerintem ez a T nem ér semmit,már közel sem azt tartalmazza mint az eredeti.
24. Pandamaci (válaszként erre: 17. - Drotar)
2007. aug. 3. 06:59
Egyetértek. Én is szedtem kb. 2 évig, és biztos, hogy nem voltam olyan "löttyedt", és fogytam is egy év alatt 20 kilót, de hogy nem önmagában attól, az biztos. Mellette sokkal több mozgás kell, mint az addig megszokott. Nem biztos, hogy fitness terembe kell járni, sokat használ az állandó futkosás. Mondjuk nem kell mindenhová kocsival menni, ahová gyalog is lehet. Stb.
23. drotar (válaszként erre: 22. - 58f68708d1)
2007. aug. 3. 06:27

Hat hét alatt 17 kiló??? Aztaaaaa!!!

Most,hogy így mondod,anno én is a T nélküli CLA-t szedtem,és olyan hamar le tudtam fogyni...

2007. aug. 1. 22:26
Én anno a sima CLAt szedtem T nélkül.-))))na az jó volt.6 hét alatt lement 17kg.-oo-de komolyan!mondjuk én is napi 6szemet szedtem és mellette megvolt a napi mozgás is(hegyen laktam.-DD),viszont tavaly kipróbáltam ezt az újat és nagy nulla véleményem szerint.-/tök pipa voltam...
21. jemma (válaszként erre: 20. - Krysty)
2007. júl. 17. 19:40

így van!

esetleg annyit használ a kapszula, hogy elveszi az édesség iránti vágyat. erről már hallottam!

bár nálam még ez sem történt...

20. Krysty
2007. júl. 17. 17:56
Szerintem mozgással a kapszula nélkül is érsz el eredményt.
2007. júl. 17. 17:39
Tiszteletben tartom véleményeiteket de én akkor is biztos vagyok benne,hogy ennek köszönhetem a fogyásomat már hónapok óta nem tornázok és nem szedem fogytam egy év alatt 22-kg-ot és stagnál a súlyom üdv mindenkinek.
2007. jún. 22. 20:34
Gondoljatok bele: a zsír átalakul izommá... ezt a baromságot kimondani a tv-ben!! Ha így volna - csak bekapsz pár bogyót és izmos leszel - üresek lennének a fitness termek.
17. drotar (válaszként erre: 16. - Drotar)
2007. jún. 22. 13:11

Még azt akartam írni,hogy a Bio CLA igenis hatásos!Persze kell hozzá kitartás,erő és akarat,mert attól nem fogunk eredményt elérni,ha bekapkodjuk a kapszulát,de este bezabálunk három karéj zsíros kenyeret!;)És igen!Mozogni is kell!Sokkal hatásosabb eredményt érhetünk el.Amikor anno elkezdtem használni,mellette diétáztam egy kicsit és tornáztam,már két hét múlva-nem hazudok-látványos eredményt értem el,és mindenki dícsért,hogy milyen jól nézek ki!Büszke is voltam magamra...

Szóval hatásos a Bio CLA,de mellette nekünk is tennünk kell valamit az eredményért.

16. drotar
2007. jún. 22. 06:37

Sziasztok!

Évekkel ezelőtt én a CLA-val értem el álmaim alakját,szóval nekem bevált.Persze sokat tornáztam,de szép,izmos alakot tudtam a segítségével kialakítani.

Most viszont lenne egy kérdésem,hátha tud rá valaki válaszolni!Szoptatás alatt lehet szedni??????????

Kérem,aki BIZTOSAN tudja a választ segítsen nekem!

Előre is köszönom! :)

2007. jún. 21. 20:57
Azt hiszem egy tapasztalt felhasználót köszönthettek személyemben! A CLA csak sok mozgással hatékony és akkor is csak úgy,ha legalább négyszeresét szeded a napi adagnak.Abszulute nem költség hatékony! Szerintem vegyél valami effendris mentes anyagcsere gyorsítót.Az effendrin sem rossz,csak nagyon megterheli az idegrendszert!Sok sport és fehérje por a legjobb! Sok sikert!:)
2007. jún. 21. 19:30

sziasztok!

Én is kipróbáltam és nekem bevált. Kicsit módosítottam az étrendemen, de nem fogyókúráztam. Nem tudom pontosan mennyit fogytam, de mindenképpen látható eredményt értem el. Lehet én is csak nagyon hittem benne...

13. jemma
2007. jún. 17. 17:34

nekem nem használt. felesleges pénzkidobás volt.

azóta nem vagyok hajlandó semmi mást sem kipróbálni!!

2007. jún. 4. 20:38
Valószínű, hogy a mozgás és a kajálás tette együtt, hogy fogytál. Az én esetemben a bio CLA-nak csak mellékhatásai voltak. A lányommal együtt kipróbáltuk, és megtelt a szerbezetünk vízzel, amit vízhajtóval csak nehezen tudtunk kihajtani. Nem volt egy szuper élmény!!!!
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook