Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Használhat-e a Bio CLA+T kapszula? fórum

Használhat-e a Bio CLA+T kapszula? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7
2009. jan. 16. 09:31

Sziasztok!


Én tegnap vettem a Ferenc körúti gyógyszertárban Bio CLA+T kapszulát 80db-os 4595 Ft-ért.


Mikor rákérdeztem, hogy "T" nélkülit lehet e kapni, azt mondta a gyógyszerész, hogy már nincs, kivonták a forgalomból, ez az új, hatékonyabb változat...

2009. jan. 11. 21:18
Megoszlanak a vélemények nem tudom kiprobáljam vagy ne van egy 6-7 kilo feleslegem a hasam körül és a csipömnél így a második gyerköc után és a sima mozgás és felülés nem elég!
2008. nov. 12. 08:57
Eladó egy 80 db-os Bio Cla+T kapszula Miskolcon, 4600 Ft-ért! Ha érdekel, itt jelezd: zsuzsa.gy@citromail.hu
2008. okt. 27. 21:34

Sziasztok!


Az érdekelne, hogy naponta hány szem Bio CLA+ T-t szedjek ahhoz, hogy eredményt is elérjek?

2008. okt. 27. 13:17

Sziasztok

Én szedtem ezelőtt 2 évvel a Bio Cla+t-t és torna nélkül valamint diéta nélkül is simán ugrottak le rólam a kilók. Egy hét alatt 4 kilót adtam le. 72-ről 68-ra egy hét alatt. Azért szerettem, meg ezt a terméket, mert simán azt ehettem mellette amit akartam így a szalonna is maradhatott a fehér kenyérrel együtt.

A gáz viszont az, hogy ha egy hónap után abbahagyod visszaugranak a kilók, ha nem figyelsz a kajára és ha nem mozogsz, (nem rögtön ugranak vissza de pár hónapon belül tuti) Így az első nekifutás után velem is ez történt. De aztán belekezdtem újra és azóta is kúraszerűen szedem. 3 hónapig szedem aztán 3-4 hónapig szünet. Aztán előről a kúra így nem jön vissza a kiló, de mégis pihenteted a clatól a szervezeted.

2008. okt. 5. 22:37
És mikor kezdődik a hatása?
2008. okt. 5. 22:36

Sziasztok!


Én most ezdem szedni a bio CLA+t-t nagy reményekkel.

Nekem a pajzsmirigyemmel vannak problémáim állítólag be van gyulladva de még az orvovok vizsgálnak addig id kevés kajától is hízok már rengeteg mindent kipróbáltam de most mégis nagy reménnyel szedem a Bio CLA-t és bízok hátha hat nekem is.

Nem sok mindent tudok rólla mert a dobozán sincs minden .

Zsírégető torna kell hozzá vagy mindegy ,még annyira nem vagyok elhízva mert mályvateán éltem eddig 2 nap és fent is van 3kiló akkor is ha csak salátát eszem mert amúgy sem vagyok nagy evő.

Köszönettel a segítségeket.

64. Mion (válaszként erre: 63. - Nyusszy)
2008. okt. 2. 19:47
Ez nagyban attól is függ, h milyen tornát művelsz közben :o)
2008. szept. 28. 00:38
Sziasztok!Lenne egy kérdésem a termék használóihoz:)akik már próbálták:)Szóval arra lennék kíváncsi,hogy a fenék laposodik-e tőle és a mell mérete kisebb lesz-e?? a választ, véleményeket előre is köszönöm:-))
62. andica88 (válaszként erre: 31. - A524f6dce8)
2008. aug. 27. 20:09
Szia!mennyi az a megengedett kalória szám?és gratulálok a férjednek:-)kérlek válaszolj
61. 6532c775dd (válaszként erre: 55. - Starflo)
2008. aug. 19. 09:14
Nem 100 hanem 60 db gél kapszula van benne. Lehet hogy jó de nekem eleve a sitec-kel kapcsolatban fenntartásaim vannak. Fura hogy úgy hirdetik magukat mintha Amerikából jönnének, közben meg Romániában gyártják a kis cuccaikat... Ja és Cla: NAgyon jó, de csak ha sporolsz mellette akkor fogysz. :) De akkor tuti és a bör sem esik össze közben.
2008. júl. 23. 09:26

Én is szedtem a Bio CLA-t, nekem nagyon jó volt, lefogytam tőle, jó volt a közérzetem, több volt az energiám, de sajnos amint abbahagytam, mindent visszaszedtem, úgy pedig túl drága, hogy folyamatosan szedjem.


Sok sikert nektek!

2008. ápr. 18. 18:14
magyarneani.gyógyszertárban vettem Bio-C.L.A.+T és 4960 volt a 80 dbos.szerintetek drága volt?
2008. ápr. 18. 18:06
zazuca. most olvastam az üzenetedet.én most kesztem szedni a Bio-c.l.a.+T ÉS aszon az áll hogy terhesek és szoptató anyák,kérje kezelőorvosa tanácsát.sok sikert.
57. Ekka (válaszként erre: 55. - Starflo)
2008. ápr. 18. 09:54
Scitec termékek zseniálisak. Ajánlom én is mindenkinek.
2008. márc. 31. 11:54
Elnézést rosszul írtam: csak 60 db-os! A többi ilyen vitaminom 100 db-os :)
2008. márc. 31. 11:52

Én szintén szedek CLA-t, ezért gondoltam megírom hol lehet jóval olcsóbb áron beszerezni.

Én a Láng Sport üzleteiben veszem (szerencsére az ország minden területén található ilyen üzlet), de egyéb body builder shopban is beszerezhető.

Ennek a neve: Scitec Essentials CLA. Több CLA-t tartalmaz (2000 mg), mint bármely patikában, drogériában kapható termék, ezért ha nem body builder edzéseket folytattok :) csak simán torna + diéta, mint ahogyan én is elég naponta 1-et bevenni.

A termék 100 db-os és 2800 Ft. Nagyon megéri, nekem bevált és még csak hányingerem sincs tőle.

Ennyi pénzért szerintem érdemes nektek is kipróbálni, de persze mindenki járjon a maga útján :)

Egyébként a Scitec Essentials márka rengeteg vitamint és ásvanyi anyagot is gyárt mondanom sem kell jóval alacsonyabb áron, mint a közismertebbek. Remélem tudtam segíteni!

2008. márc. 29. 23:16

Nekem két ismerősőm próbálta már ki. Egyik 2 hét alatt 5 kilot fogyott le vele, ugy hogy diétázott, de semmit nem mozgott, 2 hét után feszes lett a hasa (mozgás nélkül!). Nem hizta vissza később sem. Most 48 kilo. Másik ismerős pedig hányt tőle, és kórházba került. Én ma kezdtem el. Délután ötkor ettem utoljára, és alig birtam enni. Kicsit hányingerem van, de nem vészes. Éhes egyáltalán nem vagyok.

Szerintem jobb tornával kombinálni. Én 2 hónapja heti 2 alkalommal alakformálo tornára járok + heti 1 uszás. Sport után csak salit birok enni (mást nem is kívánok), de sajnos még nem fogytam. Bizok a BIO-Cla-ba, remélem le tudok fogyni. 65 kilóról 58 szeretnék lenni.

53. Tracsi (válaszként erre: 52. - Cynti21)
2008. márc. 11. 07:27
Akkor neked érdemes próbálkozni! Nekem egyáltalán nem jött be. Én a Callanetics tornát csinálom minden nap az egy órás programot. Hát mit mondjak nem egy gyakog-galopp mire megcsinálom és még sem használt nekem. De mivel minden szervezet más így máshogy is reagál. De neked tényleg érdemes szedni ha 3 hét alatt 6 kg-t fogytál tőle!
2008. márc. 10. 17:02

Sziasztok,


Ez a kapszula valóban a jojo efektusra van kitalálva. Igazából a fogyásban csak segíthet.

Én többször próbáltam.

Először amugy is sokat edzettem heti 3-xor minimum és egyáltalán nem fogytam egy idő után. Azért határoztam ugy hogy veszek egy doboz BIO CLA-t. Hetente 2 kiló ment le rólam 3 hétig. Szóval 6 kilót ledobtam magamról. Akkor nagyon bejött. Éreztem hogy kemény edzés után sokat számitott.

Másodszor a CLA+T-t választotta. Rosszul voltam tőle nem gyengén!!! Hányinger...

Harmadszor:

Újra sima CLA. Tornázgattam mellette, egyszer egyszer éreztem hogy volt hatása, aztán nem.

Szóval rájöttem hogy nem elég csak tornázgatni, ehhez keményen végig kell tornázni egy edzést.

Én otthon dvd-kre csináltam, de ezek szerint az nem volt annyira hatásos mint mikor aerobikra mentem.

Most negyedszerre is meg fogom probálni és keményen edzem mellette.

Szóval én ajánlom mindenkinek, aki birja a kőkemény izzadásos edzéseket. Hatásosabb lesz mint nélküle!!

51. Tracsi
2008. márc. 7. 09:06
Van valakinek tapasztalata a bio CLA-val kapcsolatban? a címe ha beleolvasol ott már volt valaki aki használta! Szóval remélem tudtam segíteni!
50. Tracsi
2008. márc. 7. 09:05

Helló!

Én már nem vagyok érintett a témában de van egy fórum ahol volt már erről szó!

49. zazuca
2008. márc. 3. 15:02

Sziasztok!

A segítségetekre lenne szükségem.

A lányomat (16 hónapos) napi kétszer szopiztatom.

Szeretnék fogyni min.5, de max.10kilót!

Ezek a bio tablettákat szedhetem én is?

Csak mert szoptatok.

Eddig senki nem tudta megmondani.

Köszönöm a segítséget!

48. Tracsi
2008. febr. 18. 08:32

Sziasztok aki idetéved!

Már több mint a felét beszedtem a doboznak. A súlyomon még nem igazán látszik de torna mellett a lábam már nagyon szépen alakul. Sőt! Heti szinten készítem a képeket magamról és láthatóan vékonyabb vagyok. Remélem lassan a súlyom is elindul lefelé!

47. Tracsi
2008. febr. 12. 16:55

Szia Mindenkinek!

4 napja szedem a kapszulát és a fogyás még szerintem nagyon korai. De az biztos hogy alakul valami.

Azt vettem észre hogy a rajtam lévő felesleg sokkal lazább. Ez lehet hogy hülyén hangzik de szerintem valami alakul és már nem olyan kötött a zsir réteg mint ezelőtt.

Remélem hogy nem csak azért érzem ezt mert ezt akarom érezni :-(

Jelezzetek ha van még valakinek tapasztalata!

Köszi

46. Tracsi
2008. febr. 8. 07:52

Szia Mindenkinek!

Ma elkezdtem szedni a CLA kapszulát! Mellette tornászok.

Remélem meglesz az eredménye. Szorítsatok!

2008. febr. 6. 20:59
sziasztok!én 72 kg vagyok és 21 éves. már gyerekkorom óta emésztési gondjaim vannak.Lassú az anyagcserém és minden lerakódik a szervezetembe.a baj forrása hogy nem eszem sok gyümölcsöt de ezt nem is tudom rendszerezni.ha van eszek ha nincs akkor nem!kérdésem hogy a bio cl segítene az anyagcsere gyorsításban?sportolok kb napi 20-30 perc taposót és heti 2 úszás...írjon valaki aki már megtapasztalta hogy milyen!köszike
44. Tracsi
2008. febr. 6. 14:40

Szia Mindenkinek!

Én most akarok elkezdeni egy kúrát. A tornával nincs gond az csinálom itthon de kell valami plussz ami segíti a gyorsabb átalakulást. A kaját már próbálom visszafogni de koplalni nem tudok.

Szóval azt mondjátok hogy a "T" nélküli jobb? Igaz zöld teát iszok minden nap. Segítsetek melyiket kezdjem el szedni?

Ja és jelentkezzen ha van olyan aki most kezdi el szedni a tablettát. Csináljuk együtt úgy mindig könnyebb!

Zsu

2008. febr. 6. 07:43
A tabletta sszedese mellett kemenyen edzeni es ugyelni az etkezessel, ez a kulcs.
2008. febr. 6. 07:41

ez a leirasa a Bio Cla+T-nek :Megelőzi a jojó-effektust


A testsúlycsökkenés, az azt követő súlygyarapodás, majd az újabb fogyási kísérletek miatt a testsúly jojóként fel-le ingadozik, innen ered a jojó-effektus kifejezés. A CLA olyan étrend-kiegészítő, amellyel megelőzheti ennek bekövetkezését. A CLA segít a szervezetnek a zsírsejtek zsugorításában, az izomtömeg egyidejű növelése mellett. Tudományos vizsgálatok igazolták, hogy azok, akik a CLA-t szedik, az izomtömegük enyhe növelése mellett tudnak zsírt leadni. Ily módon nem billentik fel a zsír és az izom közötti fontos egyensúlyt, mely a zsírégetéshez és a karcsúság megőrzéséhez szükséges. Sőt mi több, amint egy hosszabb ideig tartó diétázás után visszatérnek a rendes étkezéshez, nem szedik fel újra a leadott súlyt. Így a CLA-val sokkal könnyebb megőrizni a visszanyert alakot.



Miert varja mindenki,hogy fogyjon tole? Ez csak abban segit,hogy a suly ne ugraljon le es fel,ez nem fogyokuras tabletta. Termeszetesen sokan mskeppen ertelmezik es a reklmaok es ugy talaljak,hogy mi nok ennek minel hamarabb bedoljunk.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook