Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Használhat-e a Bio CLA+T kapszula? fórum

Használhat-e a Bio CLA+T kapszula? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7
101. ZSU1980 (válaszként erre: 100. - Nikuska)
2009. jan. 24. 20:16

Szia Nikuska!:)

Én mást nem szedek mellé,de sokkal kevesebbet eszem azt vettem észre.Bár biztos ez is mindenkinek másképp használ.Kinek milyen a szervezete.

Te mivel szedted eggyütt?

100. Nikuska
2009. jan. 24. 19:13
Sziasztok én szedtem a tapalasztalatom a követekező: csak valamilen fogyis készitmény kiegészitőjeként hsznál valamicskét... a méregtelenitésben. ENNYIT TUD!!!
2009. jan. 24. 18:39

Azt mondják három hónap mire elkezd hatni rendesen a CLA a szervezetben.Mindenesetre abban segít hogy ne egyem magam halálra!:)

Ugyhogy legyünk bizakodók!

98. Morgonc (válaszként erre: 96. - ZSU1980)
2009. jan. 24. 18:23

Remélem, hogy így lesz...

Bár, mióta az eszemet tudom, ezzel küszködöm, hol sikerül közelebb kerülnöm a célhoz, hol teljesen eltávolodom, bár egy ideje inkább stagnálok.


Remélem a baba dolog így lesz...Nem mondom ,hogy nem vágyom rá:)

97. ZSU1980 (válaszként erre: 96. - ZSU1980)
2009. jan. 24. 17:59
Na ebbe annyi helyesírási hiba került!Bocsi,de küzdök a fiammal közbe!:D
96. ZSU1980 (válaszként erre: 95. - Morgonc)
2009. jan. 24. 17:58

egyszer csak összejön hogy lefogyunk!

Baba miatt ne aggódj,akor nem fog érdekelni hogy mennyit hízol!Csodálatos érzés ahogy növekszik bened a kis élet!Majd ráérsz utánna rosszul lenni!Mint én!:D

Hát reméllem nyárra valami történik:)Csak nem szeretek koplalni az a baj.De most nem vagyok annyira éhes!Este 11kor is ettem,most meg 6után már simán kibírom,és nem nasizok.:)Persze nemigen vettem észre még hogy valami történt volna,de bízom benne hogy csak idő kérdése.

Nyárra jó lenne ha lemenne pár 10 kiló:D

95. Morgonc (válaszként erre: 94. - ZSU1980)
2009. jan. 23. 10:12

Na igen, az is jó lehetett:)

Uhh, engem néha az "nyugtat", hogy voltam én már több is:)

És még terhes sem voltam... Mi lesz akkor?? Uhh...néha belegondolok, és ilyenkor úgy gondolom jobb is lenne, ha nem is lennék soha... :(


De olyan jó lenne kevesebbnek lenni. Istenem, olyan jó lenne...:)

94. ZSU1980 (válaszként erre: 93. - Morgonc)
2009. jan. 22. 21:43

:D Nem semmi!

Nálunk anno a munkahelyen a fogyizós csajok minden pénteken mentek a raktárba a mázsálóra.Az is poén volt!:D

De félretéve a poént,tényleg megkéne mérnem magam,hogy mégis tudjam,de nem merek ráállni(anyuéknak van)!Szerintem tuti ennyi még sosem voltam!Max terhesen.Bár lehet az is hogy jót tenne!Lehet úgy megijednék,rögtön fogynák pár kilót:D

93. Morgonc (válaszként erre: 92. - ZSU1980)
2009. jan. 22. 15:28
Ez aranyos, néha én is úgy érzem, hogy jobb lenne, ha nem lenne... De amikor nem volt, folyton a munkahelyem melletti patikába jártam ki mérekezni... Szerintem már hülyének is néztek, hogy miért járok 2 naponta... :)
92. ZSU1980 (válaszként erre: 91. - Morgonc)
2009. jan. 21. 14:35

Szia!

Hát igen,az is valami,ha nem hízunk!:)Nekem nincs mérlegem hála istennek,de lehet veszek egyet.bár lehet nemkéne tudnom mennyi is vagyok:D

2009. jan. 21. 07:51

Én csak pár napja szedem a Bio CLA-t és minden nap mérekezek (mániákusan), eddig nem fogytam, viszont azt észrevettem, hogy hízni sem híztam, ami nagyon jó hír, mivel nálam az volt a jellemző, hogy napok alatt képes voltam hízni 1-2 kilót...

Én már ennek is örülök:)

90. ZSU1980 (válaszként erre: 89. - Pöttike)
2009. jan. 20. 10:59

Szia!

Hát nem lehetett könnyű!De ez jó hír hogy hatásos volt a CLA!

Régebben nekem nézték a pajzsmirigyet,de minden rendben volt.Persze ez nem azt jelenti,hogy most a szülés után is rendben van.:(Lehet megnézetem ujra.Köszi a tippet.Most hogy így mondod,nekem is vannak ilyen evésrohamaim.Most próbálok visszavenni,talán segít nekem is a CLA.Mert ennyi kiló még életemben nem voltam.Persze nem kizárólag ettől várom a fogyást!:)Próbálok életmódot váltani,és újra magamra találni.Csak talán könnyebb lessz ezzel a kis "segítséggel":)

Köszi hogy elmesélted+a jó kívánságokat!:)

2009. jan. 19. 23:32

Sziasztok!

A Bio CLA-t kezdtem adni kb. 2-3 éve az egyébként 8. éve skizoaffektív mániákus depressziós fiamnak (most 33 éves), aki a gyógyszerektől, evésrohamoktól, hirtelen 130 kilós lett. S csak napi egyet kapott, reggel. Aztán egyszer csak azt vettem észre, hogy lényegesen kevesebbet eszik és az eddig feszülő ruhái normálisan állnak rajta. Bő egy év után látványosan mentek le róla a kilók. Közben bejött a +T, különbséget nem láttam, de továbbra is adtam a napi egy kapszulát. Csak azt tudom, hogy minden különösebb

tevékenység nélkül - normál élet- és étrend mellett - a fiam mára 85 kilóra lefogyott. A betegsége miatt rehab. intézetben van, onnan hozzuk haza 3 hetente. Régebben halálra ette magát, ha hazajött. Ma már úgy kell noszogatni, hogy egyen valamit. S még akkor sem hízik, ha hosszabb ideig itthon tartózkodik, lásd most az ünnepeket, pedig mindenütt tele voltak az asztalok étellel, édességgel rogyásig.

Viszont: pajzsmirigy problémára csak ezt nem ajánlom, ott bizony orvosi kezelésre van szükség.

A pajzsmirigy túl-, illetve alulműködésének különböző tünetei vannak (hízás, fogyás), ugyanígy a rájuk adott gyógyszereknek is. Az orvossal kellene megbeszélni, hogy a Bio CLA szedhető-e és várható-e tőle eredményes fogyás.

Egyébként minden fajta készítmény másként hat a különböző emberekre. Nálam például nem vált be, pedig rám is rám férne egy "kis" súlycsökkenés.

Szerintem nincs egyetlen üdvözítő út, mindenkinek meg kell találnia a magáét. Ehhez nagyon sok kitartást és mindenkinek sikert kívánok!

88. ZSU1980 (válaszként erre: 85. - Mokus17a)
2009. jan. 19. 22:48

Szia!

Én nem mertem mérlegre állni még!Nem akarok csalódni:D Viszont Én sem vagyok annyira éhes,és lecsökkent az édesség utáni vágyam is.Én is hármat veszek be egy nap.Ha elfogy az első levéllel megmérem magam!:)

87. mokus17a (válaszként erre: 86. - Morgonc)
2009. jan. 19. 11:04
Az útmutató azt irja,hogy napi 2X1 ,de én is napi 3X1 szedek,regeli,ebéd és vacsi előtt 15-20 percel. De jelentősen lecsökkent az étvágyam és hamarabb van teltség érzetem. Eddig megbirtam enni2-3 merőkanál levest Tegnap este már csak 1-1,5 ment le és utánna nem is birtam nagyon semmit enni.:D Megcsillant a reménysugara:D
2009. jan. 19. 09:09

Sziasztok,


Én is ma kezdtem el szedni.

Én napi 3x szedem. Reggeli előtt 1 szem. Ebéd előtt egy szem, és majd az esti torna előtt egy szem. Ti hogyan szeditek?

85. mokus17a (válaszként erre: 78. - ZSU1980)
2009. jan. 19. 08:06
Ez már a harmagik napom,2 dkd ment le,viszont jobban érzem magam,olyan szempontbol,hogy vékonyabbnak tűnik a karom és laposabbnak a hasam,de lehet,hogy csak bekébzelem,mert nagyon szeretném,hogy működjön:D Te hogy állsz?
84. mokus17a (válaszként erre: 83. - ZSU1980)
2009. jan. 19. 08:03
Nem tudom pontosan,de 4900 és 5500 körül van a 80 db-os ahogy itt olvastam.
2009. jan. 18. 18:17

Én 3900-ért vettem gyöngy patikában.Január 31-ig van az akció.Ez van az egész országban:)

Amúgy mennyi a rendes ára?

82. pintyőke72 (válaszként erre: 81. - Mokus17a)
2009. jan. 18. 09:23
Sajnos én pesti vagyok, nálunk nincs Pingvin,pedig olyan jó dolgokat árulnak.
81. mokus17a (válaszként erre: 79. - Pintyőke72)
2009. jan. 18. 08:03
Szia! (Szegeden) a Pingvin patikában. Azt hiszem még 24.ig tart az akció.
80. kohi
2009. jan. 18. 06:54
Ajánlom MINDENKINEK, ha nem recept köteles gyógyszert vesztek: Madarász u.-i Gyermekkórház patikájában, mindig olcsóbbak ezek a dolgok.
79. pintyőke72 (válaszként erre: 74. - Mokus17a)
2009. jan. 17. 20:55
Elárulod hol vetted? Köszi.
78. ZSU1980 (válaszként erre: 77. - Mokus17a)
2009. jan. 17. 19:19
Oké!De én is várom a te beszámolódat!:D
77. mokus17a (válaszként erre: 76. - ZSU1980)
2009. jan. 17. 15:40
Akkor már ketten vagyunk:D Reméljük sikerül,majd számolj be!
2009. jan. 17. 15:07

sziasztok!

Én is elkezdtem szedni tegnap:)Kíváncsi leszek!

mokus17a!Én is adok neki egy esélyt!:D

75. kohi
2009. jan. 17. 13:28

Minden használ szerintem, így a Bio-CLA-is, de kizárólag akkor, ha alig vagy nagyon keveset, legalább is CH-ból.

Én 18 éve folyamatosan fogyózom.Mindent( nagyon sokat ) kipróbáltam.

Mindegyikkel úgy fogytam, mint ha csak simán diétáznék-koplalnék. EZ TUTI

2009. jan. 17. 13:14

Ma kezdtem el a Bio cla+T szedni szerencsére én akciósan a 80 db-ot 3500 Ft-ért vettem. Nincs nagy reményem hiszen már annyi mindent próbáltam,még a tv-ben hirdetett Rff(Riduce Fett Fast)kapszulát is,mind ezt sikertelenül. Vagy az apró sikerek nagy kilókban köszöntek vissza. Már teljesen belefáradtam az állandó harcba a kilóimmal(mindig ő győz)Szeretnék egyszer és véglegesen én nyerni.

Nem sok felslegem van (szerintem) max 5-8 kg,csak az a baj,hogy a torna és erősités miatt,(amit abba hagytam) nagyon feltünő ez a felesleg.

Adok egy esélyt ennek a Bio cla+T kapszulának:)

2009. jan. 16. 13:47

Én 2 éve 25 kilótól szabadultam meg, mozgással, és diétával.

Az óta is folyamatosan mozgok, és diétázok, de meg sem moccannak a kilók.

De persze biztos én vagyok a lusta....

2009. jan. 16. 09:40
Nem ér semmit..akár a többi.Ettől egyedül nem fogsz fogyni.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook