Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Használ valaki slimlift karcsúsító masszázsgépet? fórum

Használ valaki slimlift karcsúsító masszázsgépet? (beszélgetős fórum)


1 2
7. szeszil74 (válaszként erre: 6. - Tundike77)
2012. aug. 6. 19:49

Köszi! Remélem én is hasonló pozitív tapasztalatokról tudok majd beszámolni!

A fájdalmat egész jól bírom, bízom benne, ezt is túlélem :)

6. tundike77 (válaszként erre: 5. - Szeszil74)
2012. aug. 6. 16:15

szia,igen minden nap használtam,mert majd Te is megtapasztalod,amikor először használod,másnap nagyon fáj,ahogy a zsír törve vagyon :) és ha kihagysz,mondjuk egy hetet,akkor ez a fájdalom újra előjön. másnap olyan óvatosan tettem a gépet a hasamhoz,de pár perc múlva már jobb volt.persze én is hagytam ki szüneteket,de kb 1 évig használtam a gépet,és teljesen meg vagyok elégedve az eredménnyel.már említettem, a képeim közt van két pocis kép,mert már fel merem vállalni a hasam :)nekem -31 kg után a gép használatával ez lett az eredmény :) sok sikert,és kívánom te is légy megelégedve a használatával!

ui: ajánlom,hogy a masszírozás után kend be magad a chilis lóbalzsammal,az úgy nagyon hatásos,sőt még másnap is érezni fogod,hogy fellángol a bőröd a bekent részen :)

2012. aug. 6. 14:46

Én is épp tegnap rendeltem meg, alig várom, hogy megérkezzen. Ez az utolsó bizodalmam a fránya narancsbőr ellen..

Tegnap úgy tornáztam, hogy bekentem magam chilis lóbalzsammal, rá folpack, arra rá egy "fogyinadrág". Tök jó volt, még a csípést sem éreztem annyira, hogy tornáztam.

Ezt legalább hetente kétszer szeretném véghez vinni + a masszázsgép használata + kávézaccos tusolás, és szeretnék javulást tapasztalni...


Tündike77: Te minden nap használtad a gépet? És mennyi ideig??

4. tundike77 (válaszként erre: 3. - Zsokaanyci)
2012. aug. 2. 06:23
szia! én simán használtam,mert úgy éreztem úgy nagyobb a hatásfoka,ha krémmel bekentem a hasam,akkor inkább csak siklott a bőrömön,krém nélkül meg jól megdolgozta. én inkább a masszírozás után kentem be fahéjas krémmel,mert akkor a bőrpólusaim ki voltak tágulva,nagyobb volt a vérbőség,és csak úgy szívta be a bőröm a krémet :)
3. Zsokaanyci (válaszként erre: 2. - Tundike77)
2012. aug. 1. 21:45
Ajánlásodra én is megrendeltem,bár még nem kaptam meg.Hogy használtad?Simán vagy valami krémmel?
2. tundike77 (válaszként erre: 1. - 3d3abea967)
2012. júl. 26. 08:57
dyrast? igen,ismerem ,használtam,nagyon jó,töri a zsírt,ami marhára fáj utána,leesett a hasam tőle,majd a további maszírozásoktól a bőröm szépen felhúzodott. épp a minap tettem fel a pocomról képet a fogyis csajok miatt,nézd me,-31 kg után ilyet lett a bőröm tőle. :)
2012. júl. 26. 08:42
Használ valaki slimlift karcsúsító masszázsgépet?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook