Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Használ valaki Shea vajat pikkelysömörre? fórum

Használ valaki Shea vajat pikkelysömörre? (beszélgetős fórum)


2011. okt. 5. 11:20

Amikor először vettem, gőz fölött olvasztottam, habosra kevertem, számoltam a belecseppentett olajokat. Másodszor kézimixerrel csináltam, úgy találomra belezuttyantottam az olajat. Most letörök egy darabot belőle, a kezemben felolvasztom és felkenem :)

A kókuszolajat még nem próbáltam. Málnamag-, és szőlőmag olajjal, E-vitaminnal és hyarulon savval keverve isteni. (nem az íze :)))

7. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 6. - Michelle.r)
2011. okt. 4. 22:46
Kaptam kókuszolajat mintának, azt kenem még rá. (isteni az íze is :D ) mármint a kókuszolajnak :D
6. michelle.r (válaszként erre: 5. - 57aa4ea1e8)
2011. okt. 4. 22:38
Csak simán használod, vagy keverted olajakkal?
2011. okt. 4. 20:47

Egyik pikkelysömör teljesen más, mint a másik.

A férjemre most tukmáltam rá, hogy kenje a fejét, neki ott van főleg, és az arcán. Már másnap sokkal szebb volt, és nem volt fehér korpás a feje, szóval így pár használat után azt mondom, hogy jót tesz.

Próbáld ki, megéri nagyon.

Én az arcom kenem, egy hét után szemmel látható a különbség.

4. michelle.r (válaszként erre: 3. - Zaj.Zedike)
2011. okt. 4. 14:44

Érdekes, úgy emlékszem, ott olvastam. Nincs más ötletem.

1.200 ft-ot kockáztatsz, ennyiben kerül 10 dkg. próbáld ki. Úgyis teljesen mindegy, hogy másoknak bejött-e. Az a fontos, hogy a te problémádat megoldja, azt meg csak úgy derítheted ki, ha kipróbálod.

2011. okt. 4. 14:32

Szia!

Igen azokat már láttam de konkrét dolgot nem tudtam leszűrni belőle.Ekcémát írja de pikkelysömörre nincs válasz.

2011. okt. 4. 14:27
Írd be a keresőbe, több fórum is van ebben a témában.
2011. okt. 4. 14:25

Sziasztok!

22 éve szenvedek,most ezt ajánlották.

Miket tapasztaltatok?Mivel kell összekeverni,hogy kell használni stb.

Köszi a válaszokat előre is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook