Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Használ valaki Lindynette 20 fogamzásgátlót? Mi a tapasztalatotok? fórum

Használ valaki Lindynette 20 fogamzásgátlót? Mi a tapasztalatotok? (tudásbázis kérdés)


2008. szept. 20. 12:00
Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne hogy ha vasárnap kezdtem el szedni a gyogyszert a menzeszem első napján és utána szombaton már szexeltem akkor lehetek terhes? és közben pedig egyik nap volt valami menzesz szerű másik nap meg nem.azóta fáj a hasam . ma elfogyott a gyogyszerem de nagyon félek hogy majd nem fog megjönni és teherbe estem.:'(nyugtasson meg valaki! köszönöm
2008. szept. 18. 13:36
Hali!Én is ezt szedtem ,3 évig.Nem híztam és semmi hátrányom nem volt.Sőt!Beállította a hormon háztartásom.És minden hónapba pont szerdán fél kettőkor betegettem meg.Pontosan!És szerintem ez se utolsó.Szóval szerintem egész jó!De szerintem minden nőnél mást hozz ki.Mások vagyunk!!
112. nyko
2008. szept. 9. 14:13

Sziasztok!

Most hagytam abba a Lindynette 20-t.

Maradt egy levéllel. Ha valakit érdekel írjon, ha

esetleg kell pótlás? Nekem is jól jött mikor véletlen kidobtam egy fél levelet - hogy tudtam szerezni helyette.

(Most volt kiváltva 2 hónapja.)

111. kisBea
2008. szept. 5. 21:32

sziasztok!

Én 2 éve szedtem Mercylon-t, de menstruációkor nagyon görcsölt a hasam, ami addig sosem. 2 dobozzal szedtem belőle amikor visszamentem a nőgyógyászhoz aki másikat írt fel. Beszedtem 1 levéllel és még utána is ugyanez volt a baj, úgyhogy abbahagytam. Azóta szenvedek ezzel és hiába veszek be gyógyszert rá 4 óra múlva megint be kell vennem ha nem akarom hogy görcsöljön(appranax 500mg). Most másik nőgyógyászhoz járok, aki azt mondta, hogy a Mercylon egy őskövület. Most Lindynette 20at írt fel, azt mondta ettől nem hízok el, megszünteti a görcsöket. Még nem kezdtem el szedni, de remélem semmi mellékhatása nem lesz.

110. Nolana
2008. szept. 5. 11:47
Sziasztok! Régen én is ezt a bogyót szedtem és tényleg maximálisan meg voltam vele elégedve. Egyetlen hátránya, hogy én speciál nagyon sokat híztam tőle. :-( Bár ez lehet alkati dolog is...
109. 2ab728965c (válaszként erre: 108. - Kynee)
2008. szept. 5. 08:17
Véd akkor is, nem kell védekezni.
108. Kynee
2008. szept. 5. 06:57
Sziasztok! Nemrég kaptam lindynette 20-at, és a gyógyszermentes időszakban amikor még nem jött meg kell gumit is használni, vagy akkor is véd még a bogyó?
107. 2ab728965c (válaszként erre: 106. - Vicukax)
2008. aug. 27. 05:55
Szia, ha az első naptól szeded, akkor egy hét után már védve vagy.
106. vicukax
2008. aug. 26. 23:24

A lyndinette 20 nevű fogamzásgátló véd már az első szemtől, ha a menstruáció első napján kezdtem el szedni, vagy még 1 hónapig mással is kell védekeznünk?

A tájékoztatóból nálam valahogy kihagyták :/ Az orvsom meg hát mondjuk hogy nem mondott pontosat... Remélem valakinek van tapasztalata.

2008. aug. 25. 22:40
én is ezt éreztem h saját magamat kezdtem elvesziteni és angyon rossz volt,de már kezdem megtalálni :)
104. mogyeee
2008. aug. 25. 22:20
Hát nekem valamit nagyon felborított ez a gyogyi, szeretném már visszakapni a régi önmagam...hát még a barátom :D
2008. aug. 25. 22:04
ez a biztos fog.gátlás....én is emiatt hagytam abba....libidót kilővi teljesen....még cska két és fél hete hagytam abba de már minden ok...kivácnsi vagyok h fog majd megjönni...
102. mogyeee
2008. aug. 25. 22:01

Sziasztok!


Én is Lindynette 20at szedtem, nem sokáig, pár hónapig, ezalatt az idő alatt a libidóm olyan szinten lecsökkent, hogy a heti egyszeri szex is csak azért volt, hogy nemár...22 éves vagyok,csak kellene szexelnem...szóval abbahagytam, ennek már kb 8 hónapja és a hormonháztartásom csak nem akar helyreállni. Most épp egy Gynex nevű gyógynövényes készítménnyel próbálkozom, mivel a nőgyógyászom is csak annyit mondott a bajomra: "Hát ez van, mások is panaszkodnak erre a gyógyszerre" Száz szónak is egy a vége ha valaki nem tudja hogy miért nem kívánja a szexet, akkor itt a válasz...persze kire hogy hat...rám elég szarul :D

101. rika (válaszként erre: 96. - C066a749d7)
2008. aug. 25. 19:17
nekem is így jön meg:)
100. rika
2008. aug. 25. 19:16
Én ezt használom már évek óta. Teljesen rendben vagyok.
2008. aug. 25. 16:55

Sziasztok!


Én most fogok Lindynettére váltani, mert eddig 3 adag Yasminellét szedtem be, és vártam tőle hogy majd a kisebb pattikat szépen lehozza az arcomról, mert a doki is ezt mondta, de semmi hatása, sőőőt...azóta sokkal több a pattanásom! :S


Valakinek van a Lindynettével kapcsolatban ilyesféle tapasztalata? Megköszönném a segítéget!

98. datura
2008. aug. 22. 21:26

Sziasztok! én most fogyasztom a negyedik lyndinette20 levelet, az eddigi tapasztalataim a következők:

- az első menstruációm 14 napig tartott, a többit már lerövidítette a gyógyszer, csak 3-4 napig tart a megszokott 5 helyett, a vérzés is kevesebb és az abbahagyást követő 2.-3. napon jön meg

- az első két hónapban voltak köztivérzések

- amióta szedem kétszer voltam nőgyógyásznál hüvelygomba miatt, de hiába, a gomba a kiírt gyógyszerek, kúpok és krémek ellenére is maradt

- libidócsökkenés nincs, viszont a hüvelyi váladékom sűrű és szeretkezés közben az első két perc után sivataggá válik, azt mondják ez lelki eredetű de én nagyon is szervinek nézem, korábban soha ilyen gondom nem volt...

2008. aug. 18. 19:52
Nekem sem azonnal jön meg, szombaton veszem be az utolsót, és mint a svájci-óra szerda reggel.. Úgyh normális.
2008. aug. 18. 19:18
aznap amikor elfogy az utolsó bogyod akkor nem fog megjönni. én is lindynette 20at szedtem majdnem 1évig. én mindig csütörtökön vettem be az utolsó gyógyszert és mindig hétfön jött meg!
95. s.dori
2008. aug. 18. 19:17
sziasztok most fogyott el az első levél tabletta és elvileg ma kellett volna megjönnie ez normális? :s
2008. aug. 16. 20:00
mi is anno megvártunk a második levél gyógyszert. Irtam multkor a libidó csökkenésről ill eltünésröl....abbahagytam a gyógyszert azóta rendezödött ;)
2008. aug. 16. 18:14
Hááát, az van ráírva a papírjára h ha menzeszed első napjától szeded, akkor már utána véd... De én azért vártam vele második levélig, mert kinek hogy. Én attól is féltem mi van ha nálam nem válik be.
92. tsibo
2008. aug. 16. 14:19

hali!

most kezdtem először szedni a lindynette-t és előtte nem szedtem másikat, szval antibaby szűz vagyok:D na és az lenne a kérdésem,h elég 1 hetet várni a szexxel? szval az 1. 7 tabletta bevétele után már semmi más védekezés nélkül szexelhetek biztonságosan? mármint tehesség szempotnjából? lécci írjatok vissza!!!!!

91. Mammus
2008. aug. 13. 18:21
oké!!köszi!!A többit majd megláttom.
2008. aug. 13. 18:12
szerintem ez bőven belefér, még nem kell emiatt váltani.
89. Mammus
2008. aug. 13. 17:27

Sziasztok


Én most kezdtem szedni elöször a Lindynette 20at.A z 5.naptól.Már 3.napja szedem és lenne kérdésem természetes,ha fáj néha az alhasam? köszi a segítséget aki tudna mondani pár sort.És várjak vele,míg el nem múlik vagy menjek a nődokihoz iratni mást gyógyszert?

88. beto
2008. aug. 13. 08:03

Sziasztok!

Én szedtem egy évig, de semmi gondot soha nem okozott! Nagyon meg vagyok vele elégedve! Sőt, jól el is tettem a papírját, hátha még egyszer szedni szeretnék, akkor ezzel próbálkoznék, persze ha a doki is ezt mondja!

2008. aug. 12. 15:14
sziasztok!én lindynette 20-at vennék,ha valakinek feleslegessé vált,lécci szóljon.:(
2008. aug. 10. 16:19
Sziasztok! Én 2 és fél hónapja szedem és csak a legelső 2 hétben voltak "gondjaim". Hányinger reggel, este, fejfájás. A hangulatváltozást meg szerintem csak ráfogtam. :D Hízás nincs, sőt fogytam. Reméljük védenek is az "alacsony hormonok".
85. 2ab728965c (válaszként erre: 83. - 56288d981e)
2008. aug. 10. 08:36
Szia, sikizita jól mondja. A tabletta 6 órán belül biztonsággal felszívódik, azaz ha reggel veszed be és este teázol, abból nem lehet baj.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook