Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Használ valaki házi szappant fejmosásra? Tapasztalatot kérek! fórum

Használ valaki házi szappant fejmosásra? Tapasztalatot kérek! (beszélgetős fórum)


2012. szept. 7. 23:51

Köszi a tanácsokat. Kipróbáltam /1 nénitől kaptam házi szappant/ és almaecetes öblítést alkalmaztam.

Nem volt büdi a hajam és az állaga is jobb.

2012. szept. 7. 12:19

Sziasztok!


Én Holt-tengeri mosószappannal mosok hajat lassan egy éve, és nem is töredezik úgy a hajam, kimondottan kellemes a tapintása és illata!

2012. szept. 7. 10:30
Lehet venni direkt samponszappant, és ecetes víz helyett desztvízzel öblíteni. Az nem büdi :)
2012. szept. 7. 09:22
Nekem anya mondta,h használjak mert nagyon zsiros és korpás volt a hajam.
2012. szept. 7. 07:26
Régen igen és jó volt.
2012. szept. 7. 06:42

Nem próbáltam a háziszappant, az ecetet igen. Én nem éreztem a szagát, a fodrász igen.. :((

Tapintásra jobb volt a minősége. ( épp az este mostam valahogy kimaradt az ecetes öblítés :(( )

2012. szept. 7. 06:42
Használd bátran, ahogy eőttem is elmondták :)
2012. szept. 7. 06:11
Nagyon jó a házi szappan sok mindenre. hajmosás után le kell öblíteni ecetes vízzel, akkor szép selymes és fényes lesz. Az ecet szaga elpárolog.
2012. szept. 7. 06:05
Igen, az egész család. Sokkal jobb és hatékonyabb mint a bolti sampon. Ès persze méregmentes.
2012. szept. 7. 00:42
Mikor gyerek voltam, mosták meg a hajam háziszappannal rokonok, nyaralás alkalmával. Nagyon csúnya lett a hajam tőle, még most is emlékszem, matt és mint a széna, száraz.
2012. szept. 7. 00:34
Használ valaki házi szappant fejmosásra? Tapasztalatot kérek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook