Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Használ valaki Braun Silk-épil 7 vízben is használható epilátort? fórum

Használ valaki Braun Silk-épil 7 vízben is használható epilátort? (beszélgetős fórum)


2011. okt. 23. 10:48
2011. okt. 23. 10:48

igen csipeszes.

Egész jó video is van róla a braun oldalán. Meggyőzőnek tűnik....de az ára....horror

2. zebracsikó (válaszként erre: 1. - Levra006)
2011. okt. 23. 10:46

ez is olyan csipeszes??


nem tudom elképzelni, hogy a vízben a lábra lapuló szőrszálakat képes felcsippenteni és kitépni

2011. okt. 23. 10:45

Sziasztok!

Már régóta fölkeltette az érdeklődésem ez az epilátor! Akár kádban is lehet használni és ez nekem azért hangzik jól, mert a "tágabb" szőrtüszőkből gondolom fájdalommentesebben lehet eltávolítani a szőrszálakat. Azt írja, hogy a homokszem méretű szőrszálakat is könnyen eltávolítja. Nos, én már próbáltam több epilátort is, de nekem mind nagyon fájdalmas és hosszadalmas önkínzás volt, így visszatértem mindig a gyantához. Ami azét nem jó, mert az már csak az 1-2 mm-re nőtt szőröket távolítja el. Ez az epilátor nagyon jó lenne, DE kb 25-30 ezer az ára és nem nagyon értem, hogy miért? Van valakinek? Használja? És tényleg és ez a ketyere ennyit???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook