Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Használ itt valaki biolámpát? Ha igen, akkor milyen betegségre? fórum

Használ itt valaki biolámpát? Ha igen, akkor milyen betegségre? (beszélgetős fórum)


2011. júl. 8. 18:50
Nekunk medilight biolámpánk van, de még nem sok mindenre használtuk. Kiváncsi voltam a véleményekre, állítólag az arcra is jó hatással van. Talán itt az ideje kipróbálni.:-)
2011. júl. 8. 18:05

Szia! Nekünk is van, illetve mamámnak ilyen színes lámpája, anyáék mindenre használják..

Van hozzá egy könyv is, hogy milyen betegségre milyen szín való és mennyi ideig kell világítani a területet, stb.

A megfázástól kezdve mindenre jó ELMÉLETILEG.

Anyumnak volt egy csúnya szemölcse a karján, a könyv útmutatója szerint kezelte a lámpával és voilá, leszáradt. Azt hiszem, már a helye sem látszik.

2011. júl. 8. 17:42
Ha bioptron lámpa, nekünk van, és nagyon jó. Biolámpát nem ismerek.
6. 53dfddad18 (válaszként erre: 4. - Bdiuci)
2011. júl. 8. 17:26
A színszűrő végképp értelmetlen, hiszen a fehér fény az össszes színű fényt tartalmazza, szűréssel csak elveszünk belőle, nem pedig hozzáteszünk, mint ahogy azt sokan gondolják.
5. 53dfddad18 (válaszként erre: 1. - Bdiuci)
2011. júl. 8. 17:24
Bizonyára a Bioptron lámpára gondolsz. Magyar "találmány", polarizált fényt bocsát ki. Egy tucatnyi betegségre ajánlják, méregdrága, viszont a hatásosságát csak sebgyógyulásra vizsgálták, és azok a vizsgálati anyagok sem túl meggyőzőek...
2011. júl. 8. 17:18
Vagyis talán mégse egyre gondolunk. Az infralámpának voros fénye van? Mert ami nekem itthon van, az medilight biolámpa, színskálával egyutt.
2011. júl. 8. 17:15
Igen, azt hiszem egyre gondolunk. Biolámpának nevezik ha jól tudom. És neked használ is? Konkrét milyened van?
2011. júl. 8. 17:12
Szia! Én elsősorban megfázásra légúti betegségekre használom, de a leírásban egy csomó fajta izületi dologra is javasolják! Az infra lámpára gondolsz?
2011. júl. 8. 17:06
Használ itt valaki biolámpát? Ha igen, akkor milyen betegségre?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook